nguyentony86

Nguy itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Nguy itibaren Texas

Nguy itibaren Texas

nguyentony86

Çok komik ve orijinal. Herkesin arada bir iç çamaşırına ihtiyacı var

nguyentony86

Aslında 0/5. Daha fazla açıklamaya ihtiyacım var mı? Kitaptaki her cümle için yaklaşık bir saniye 0.001 harcadığım halde, onu alıp zamanımı harcamak için yeterince utanıyorum.

nguyentony86

Ortadan biraz uzun ve sıkıcı bir hal aldı, ancak yazarın Christian College dünyasına dair görüşlerini çok ilginç buldum ve hala dua ediyor. Dr. Falwell ile yaptığı röportajın en iyi bölüm olduğunu düşündüm. Bu ve Liberty'de olma amacı hakkında temiz geldiğinde aldığı tepkiler. Tamamen şaşırdı. Bu iyi oldu.

nguyentony86

This novel is very well written and easy to read. The author explores some complex ideas and yet the writing flows very smoothly. It has some very funny moments, as well as some poignant ones. Its New York City setting adds some interesting color and the first person narrator is a unique character. Nevertheless, I was disappointed with it. In short, I found the plot to be very weak and most of the characters poorly developed. This is a major problem as the book puts a lot of emphasis on a mystery that needs solving and the roles of various characters. Yet I found the storyline and ending to be implausible and uninteresting. So much so that it soured me on the book and I just wanted it to be over.