fernandoffreire

Fernando Freire Freire itibaren 3303 Šmatevž, Slovenya itibaren 3303 Šmatevž, Slovenya

Okuyucu Fernando Freire Freire itibaren 3303 Šmatevž, Slovenya

Fernando Freire Freire itibaren 3303 Šmatevž, Slovenya

fernandoffreire

40 yıl sonra bile oldukça komik. (Büyük sürpriz, değil mi?)

fernandoffreire

Bu, okuduğum ilk Vonnegut kitabı ve ilk aşk hakkında neler söylediklerini biliyorsunuz: "O kaltak fo'eva'yı hatırlayacaksınız."

fernandoffreire

Eğer 300'den hoşlandıysanız (ve yaptıysanız, içimdeki tarihçi sizden nefret ediyor), bunun yerine bu kitabı okumalısınız.

fernandoffreire

Klasik Moore! Sert kızlar ve WISECRACKING beta erkekleriyle, uzaylılara karşı insan.

fernandoffreire

İyi bilgi ve renk! :)

fernandoffreire

Wee Free Erkekler aksanları ile biraz sinirlendim (saçma uzun isimlerinden bahsetmiyorum). Ama aksi halde hikaye beni eğlendirdi. Vurgular anlaşılabilirdi (Küçük Lord Fauntleroy ve Huckleberry Finn'in aksine, aksanları ara sıra anlaşılamaz, dikkat dağıtıcı şekilde atladığım diyalog parçalarını buldum). Pratchett bana Douglas Adams'ı hatırlatıyor: sersemliğin bir emici yaratma yoluna girmesine izin vermeyen bir tür kendi kendine bilinçli, yanaktaki bir fantezi (veya Adams durumunda bilim kurgu) yazarı hikaye (ve aslında yaratılan dünyaların inancını arttırmak için kullanır .... kendi öz bilinci ile hikayelerinden uzaklaşan Gaiman'ın aksine).

fernandoffreire

çeviri kayboldu akla geliyor .... Fransızca biliyorsam reaksiyonumun nasıl değişeceğini merak ediyorum. Tüm yorumlar hayatınızı değiştirecek basit bir kitap olduğunu söyledi. Basitti ... Küçük prens'in çiçeği (güzel bir benzetme) ile olan ilişkisini çok sevdim ama genel olarak hayal kırıklığına uğradım.

fernandoffreire

What a phenomenal book! Kallos has created rich, vivid characters that really stayed with me. Her story of finding family and love is beautiful and the story works on so many levels. I absolutely loved it; this is a new favorite!