artbymargie

Margie Fagan Fagan itibaren Saint-Pierre-Montlimart, Fransa itibaren Saint-Pierre-Montlimart, Fransa

Okuyucu Margie Fagan Fagan itibaren Saint-Pierre-Montlimart, Fransa

Margie Fagan Fagan itibaren Saint-Pierre-Montlimart, Fransa

artbymargie

Benim tarafımdan 21 Haziran 2006'da gözden geçirildiği gibi: gece için sayfa 25'te okumayı bıraktım, kendime bilerek başım ağrıyordu, bildiğiniz gibi onlardan sonra kurtulmak imkansız Alındı. Zaten fiziksel olarak bir kaç aşırı duygusal ifadeyle kazandım (ciddi bağırsak çalkalama işleri gibi), ama genel olarak hoşuma gideceğimi düşünüyorum - bunu başarabilirsem, demek istiyorum. Kardeşinin öldüğü için üzgün değilim, çünkü görebildiğim kadarıyla, edebi bir klişe olan (mantar takıntılı) altın bir çocuk, ve kurmaca olarak bile erkekle hiç tanışmadım. Fakat ölümle ilgili her şeyin olması üzücü. Çünkü seni hayattan üzüyorlar. Ve kendi korkundan seni korkutuyorlar, benim ayağımdayken köpeğimi özlememi sağlıyorlar. Muhtemelen okuduğum yastaki tek gerçek soyma, yüz erime, et buharlaşan, üzücü bir alıntı! Dave Eggers tarafından. Ve neyse, her şeyin saçmalık olduğunu anladın. Ağlamak, birisi migren geçirene kadar eğlenceli ve oyunlar. * sayfa altıdan: Doğanın kendisi için bir gösteri hazırlarken sık sık yaptığı gibi, Stephen Tanrı'yı ya da en azından tasarım tanrısını düşünmeye başladı. İncil, bildiği kadarıyla, bundan hiç bahsetmediyse de, Stephen, sanatsal bir tanrının var olduğuna inanıyordu - belki cennette değil, mağazaya bakarken, başka bir yerde - her kar tanesinde kalıplar gibi şeyler konusunda ısrar eden gerçeğe rağmen Eski düz pul pul buz daha basit ve daha verimli olurdu. Aynı tanrı, kelebek kanatları ve kaplumbağa kabukları üzerinde gereksiz ama göz kamaştırıcı tasarımlar çizdi, kaplanlar ve zebralar üzerine çizgiler çizdi ve Nicole'ün yüzünde ve kollarında çiller çizdi. Tavus kuşlarına deli oldu, suaygırlarıyla biraz daha fazlasını yapabilirdi. ÇOK TEMEL: Aşırı duygusal bir yazı, ama onu telafi eden birkaç harika an.

artbymargie

Bu peri mektupları kitabı, meşhur "peri parçalayıcı" nın kendisi tarafından derlendi Lady Cottington, sadece periler toplamayı ve kitaplarında çiçekler gibi bastırmayı reddetti! Çizimler aynı anda hem komik hem de tuhaf ve "gerçek" harfler çok eğlenceli ve "manevi hizmetler", peri Sevgililer Günü, çay davetleri ve daha fazlası için faturalar gibi şeyler içeriyor!

artbymargie

Bu kitabın büyük bir hayranı değil. Bence çok daha iyi bir roman olan Bakire İntiharlarına ton ve hikaye bakımından çok benzer. Bu kitaptaki karakterlerden tek birinden hoşlanmadım ya da umursamadım. Ve bu bile "sevmediğim ama yine de karakterleri ilginç buldu" durumuydu. Sadece hiçbirine ne olduğu umrumda değildi. Muhtemelen iki yıldızı bile haketmedi, ancak kredi vermem ve kitabın dil ve hikaye yayları açısından iyi yazılmış olduğunu belirtmem gerekiyor. Tavsiye etmeyin. Bunun yerine Bakire İntiharları okuyun.

artbymargie

Bence bu, Maximum Ride serisinin en sevdiğim kitabıydı. Çok macera doluydu ve sizi gerçekten kitaba çekti.

artbymargie

Bu, tony Brooklyn mahallesi Prospect Park West sakinlerinin eğlenceli bir hicividir. Karakterler Gawker'dan karikatürler, ama kimin umurunda? Kesinlikle suçlu bir zevk - kaçış aptal eğlenceye ihtiyacınız olduğunda mükemmel. Alacağınız en karakterli gelişme, bu tüketicilerin hangi kalça ve ezoterik ürünleri sevdiğini öğrenmektir. Yarısını hiç duymadım ve çok rahatladım! Akılsız materyalizm, akılsız seks, akılsız ilişkiler ... hepsi akılsız. Ama oldukça eğlenceli. Gıda co-op hiciv gerçekten oldukça paha biçilmez.

artbymargie

Bunu her gün dinliyorum. Bağlandım.

artbymargie

En sevdiğim çocuk hikayelerimden biri, yemek için ne yapacağımızı gösteriyor!

artbymargie

Basitleştirilmiş versiyonu okudum, belki de bu yüzden beni fazla çekmedi.

artbymargie

Bu kitabı çocuklara okuduğumda bazen yırtılırım.