venenav

Jissell v Venegas v Venegas itibaren Paltsyno, Tverskaya oblast', Rusya itibaren Paltsyno, Tverskaya oblast', Rusya

Okuyucu Jissell v Venegas v Venegas itibaren Paltsyno, Tverskaya oblast', Rusya

Jissell v Venegas v Venegas itibaren Paltsyno, Tverskaya oblast', Rusya

venenav

3.5 yıldız diyebilirim. Marie Antoinette veya Fransız devrimi hakkında hiçbir şey bilmiyordum, bu yüzden bu açıdan çok ilginçti. Bu dönemde, özellikle de sonrasında, olanlar hakkında daha fazla şey öğrenmek istememi sağladı.

venenav

Kesin bir favori ... yay!

venenav

Kitabın sonuna doğru biraz solgun olduğunu buldum, ancak McCourt'un tarzını ve hikayesini beğendi. Her yere Öğretmen Erkekler & Kadınlar gidin!

venenav

İyi biyo. Bir düzyazı stilisti olarak sadece iyi ve bazen Lennon'un hayatındaki bazı şeyler arasında bağlantılar önermek için biraz ileri gidiyor. Yine de sağlam.

venenav

Arthur'un efsanesini anlatıcı olarak üvey kız kardeşi (Morgan le Fey) Morgaine ile yeniden anlatan bu kitabı seviyorum, hikayedeki kadınlara odaklanıyor. Yazar bir bilim kurgu yazarıdır, bu yüzden bir çeşit gösteriler - ensest / şiddet - ama gerçekten iyi yazılmış.

venenav

Ne yazık ki. Madeleine L'Engle'ın en sevdiğim yazar olduğu ve hayatımda yazdığı her YA romanını en az 10 kez okuduğumda hayatımın uzun bir dönemi vardı. Um, bu neredeyse abartı değil. Ben onun bilim kurgu şeyler süper değildi, ama bu belki de Murray kitapların en sevdiğim (Sandy ve Dennys Nuh'un gemisi inşa yardımcı olduğu için her zaman açıklanamaz bir yumuşak nokta vardı). Bu yüzden en az 10 yıl içinde ilk tekrar okumak için raftan çıkardım ... ve OMG BU KİTAP ÇOK SORUNSUZ. Tarihsel, kültürel ve sosyal. Gibi, SO sorunlu. Başlayamıyorum bile.

venenav

Thoroughly enjoyed it. Typical Nora Roberts. Three strong women, and three gorgeous men. They must get together to solve a mythical mystery. This time a celtic flavor involving keys. No surprises, but solid, enjoyable, Nora Roberts. On my way to buy the next two in the trilogy. Not sure how I missed that they came out. I always buy any new Nora Roberts, one of my favorite authors.

venenav

Really enjoyed the behind the scenes view of what it was like running as VP. It was like the McCain team was hell-bent on losing. Palin had been the underdog running for governor of Alaska and with no backing from the big guys pulled it off. I think if she'd had more input in the McCain campaign they might have won.