drq123454ddf

Rz D D itibaren Gmina Sędziejowice, Polonya itibaren Gmina Sędziejowice, Polonya

Okuyucu Rz D D itibaren Gmina Sędziejowice, Polonya

Rz D D itibaren Gmina Sędziejowice, Polonya

drq123454ddf

Okulda zorbalığa uğrayan 7. sınıf öğrencisi hikayesi. Böylece, annesi “yazışma okulu” için onu çıkarır. Yanlışlıkla eski bir con'la arkadaş olana kadar kendini daha yalnız hissetmeye başladı. Sonunda yerini bulmaya başladığı yerel Scrabble kulübüne katıldılar. Hikaye, kötü bir seçim yapmanın yaşamınızın yönünü nasıl değiştirebileceğini ve bazen ilerlemek için geçmişe gitmesine ne kadar zaman izin vermeniz gerektiğiyle ilgilidir.

drq123454ddf

yeniden okumak onun yeni bir tane olduğunu düşünüyorum ....... :) ikinci bir okumaya değer, yazar harika bir hikaye anlatımı tarzı ve anlatmak için harika hikayeler var!

drq123454ddf

tamamen, tamamen ve tamamen ilgi çekici.

drq123454ddf

Zengin Hristiyanlar bugün Hristiyanlar için sürprizler içermez, ancak ilk olarak 1977'de yayınlandığında çok az insanı hazırlıksız yakalamış olabilir. Dünya yoksulluğu, belki de kısmen yazarın ve onun gibi yoksulların nedenini teşvik edenlerin çabaları nedeniyle, haberlerde ve bugün birçok Hıristiyan çevrede ortak bir temadır. Kitabın genel temalara aşina olanlar için yağması kolaydır - zengin ve fakir arasındaki zenginlik dağılımı sağlıksızdır, ülkelerin aşağıdan yukarıya altyapı ve programlar geliştirmelerine yardımcı olan programlara yatırım yapmalıyız, bebekler her yerde önlenebilir nedenlerden ölüyor , aşağı damlama alt sınıf için hiçbir şey yapmaz, mikrolizasyon harika vb. vb. Yazarın bakış açısını izlemek benim için ilginçti. Belli ki muhafazakar bir konumdan geliyor. Devam eden “ispat-manifatura” puanları ve daha fazla hükümet düzenlemesi çağrısının neredeyse özür dileyen savunmasıyla Evanjeliklerin desteğini kazanmaya çalıştığını söyleyebilirim. Sosyalist olarak etiketlenmesinden çok endişeli görünüyordu. "Komünizm, Marksizm, boo, kötü! Piyasa ekonomileri, Kapitalizm! Yay! Ama çok fazla değil! Hala problemleri var, ama yay!" (Doğrudan bir alıntı değil.) Güzel olan şey, daha liberal eğilimleri olan ve daha muhafazakar eğilimleri olanların yoksullar için aynı endişe noktasına gelebilmeleridir. Oraya farklı yollar izleyerek ulaşabilirler, ama sonunda adalet hem ağaç avcıları hem de savaşan fonlar tarafından yapılabilir. Orijinal olarak blogumda yayınlanan inceleme: http: //mrsundquist.blogspot.com/2011 / ...

drq123454ddf

** spoiler uyarısı ** SPOILER İÇERİR !!! Bu seri henüz bitmedi mi? House of Night serisinin 8. kitabı, Awakened finalden önceki ikinci kitaptır (en azından düşündüğüm şey buydu, yanlışsam beni düzeltin)! Woo-hoo alabilir miyim? Başlangıçta bu diziyi sevmeme rağmen sürüklemeye başladı ve tüm pop kültür referansları bana ulaşıyor. Başlangıç kitaplarında çok fazla olduğunu hatırlamıyorum, ama şimdi sadece saçma oluyor. Bana göre, bu referansların etrafında dönen çok küçük bir diyalog eklemek çok saçma. Arsaya hiçbir şey eklemez ve yazmayı tembel hale getirir - Casts'ın ulaşmak için bir kelime limiti vardı ve arsaya hiçbir şey eklemeyen birkaç aptalca konuşma yaptıklarını düşündüler. Bu serinin önceki bölümleri hakkında söylediklerimin yanı sıra, Awakened aslında birkaç iyi şey oluyor. İlk olarak, aşk olan Stevie Rae ve Rephaim romantizmini seviyorum. Zoey ve Stark eski haberler (Stark Heath'ten çok daha iyi olsa da, bence - heck neden Heath'i geri getirmeye karar verdiler ??), Stevie Rae ve Rephaim dizi için yeni 'IT' çifti. Rephaim'in sonunda gerçek bir çocuğa dönüştüğünü seviyorum, ama onun yarı insan / yarı kuş olmasının gizemini seviyorum. Seksi. İkincisi, Afrodit'i seviyorum. O harika bir karakter ve muhtemelen dizideki en iyi yazılmış karakter. Bence bir sonraki kitapta daha fazlası olmalı. Ve şimdi kötü şeyler: Birincisi, Kalona'nın Stark’ın bedenine girebileceğine inanamıyorum - bu ne kadar garip? Bu gerçekleştiği için, serinin sonunda Zoey'nin Heath ile geri döneceğine ve Stark'ın öleceğine bahse giriyorum. Stark’ın Stark’ın bedeninden sorumlu Kalona’nın sonunda Stark'ın ölmemesi mümkün değil. İkincisi, bu kitap Zoey neredeydi? Skye Adası'nda kalmayı seçti ve alabileceği kadar cesur olması gereken sorumlulukları tamamen görmezden geldi. Ve Heath yas tuttuktan sonra, Stark ile başa çıkmaya çalışırken hemen delicesine aşık olur. Son olarak, bir kitapta ölmek üzere olan tüm karakterlerden, neden Jack'i seçmelisiniz? Heath’in ölümü gibi bir şeyse, yine de geri getirilecek, ama ciddiye alınacak. Bunun yerine öldürülebilecek başka can sıkıcı karakterler de var. İlk Gece Evi kitabı Marked, 4 yıl önce yayınlandı. Belki de son 4 yılda çok büyüdüm, ama ilk etapta neden bu diziye bu kadar ilgi duyduğumu merak ediyorum. Yazı yerlerde özensiz olabilir ve bazen sadece aptalca olabilir ve karakterler yaşlarından daha genç gibi görünür. 4 yıl içinde çok daha iyi kitaplar okudum ve yine de, bu kitapları 4 yıl okuduktan sonra, acı sonuna kadar zorlamam gerektiğini hissediyorum. Hadi P.C. ve Kristin — çoraplarını al ve harika bir şey, final için beklenmedik ve şaşırtıcı bir şey yaz! Okurlarınız bunu hak ediyor.