ivan_dson0bd2

IMario ASalles ASalles itibaren Tańsk-Kiernozy, Polonya itibaren Tańsk-Kiernozy, Polonya

Okuyucu IMario ASalles ASalles itibaren Tańsk-Kiernozy, Polonya

IMario ASalles ASalles itibaren Tańsk-Kiernozy, Polonya

ivan_dson0bd2

Populazzi çok ciddi bir kitaptı! Elise Allen, tüm lise tıklamalarını adlandırarak iyi vakit geçirmiş olmalı. Ah geri getirdiği anılar! Cara mükemmel bir ana karakter yapar. Onunla tamamen ilgiliyim - utangaç ve belirsiz, ama ah ne kadar umutsuzca uyum sağlamak, kabul bulmak ve popüler kalabalığın bir parçası olmak istiyor. Kafamı yatağımın örtüsünün altına gömmek istediğimde çok fazla kahkaha attığım anlar, utanç verici bölümler vardı ve birkaç kalp-kıvılcım-dokudan kurtulma sahnesi de vardı. Bu tekrar tekrar okuyacağım bir kitap. Aslında, kızımın da okuması için onu kitaplığa eklemeyi dört gözle bekliyorum. Bu kitap, 12 yaşın üzerindeki herhangi bir civciv için mutlaka okunmalıdır. Kadınlar, bu kitabın gençleri kadar zevk alacaktır. Bu kitabın mutfakları yayıncı tarafından Net Galley aracılığıyla sağlandı.

ivan_dson0bd2

Sanki bükülmüş ve Barrington Moore'un yoğun paketlenmiş beyin katlarına bastırılmışsınız: çok fazla bilgi, bu kadar geniş bir vizyon. Bu makrotarihçileri seviyorum, topları var. Ve hatalarını anlamak daha zor. Muhtemelen şimdiye kadar okuduğum en iyi ders tarafından atanmış metin.

ivan_dson0bd2

Ne büyük bir son!

ivan_dson0bd2

Bu romanın 2. serisini okumadım, bu yüzden PGDPC'yi okuduğumda kafam karıştı, tahmin etmeliydim, Fransa'da ne var? İtalyan ikilileri olabilir, sonra Alif ve Raisa kovuldu. Alif kurtaramaz, ha ha, sadece bu zaman boyunca pozisyonuyla hayal edin, Alif'in tasarrufları yok, sadece minimum 2 milyon ödeme ile kredi kartı için ödeme yapın, yapamazsınız ... aiyooo ...

ivan_dson0bd2

En sevdiğim kitap ve film

ivan_dson0bd2

Korkunç James resim dışında olduğu için bu son birkaç daha zevk! Her ne kadar ondan birkaç söz edilmesine rağmen, Agatha ince tenli ama sert benliğine geri döndü! Chrles'ın sadece kısa bir süre ortaya çıkması başka bir artı. Cinayet arsa biraz ince, ama Aggie fab olduğunu düşünüyorum!

ivan_dson0bd2

Biraz hayal kırıklığına ugratici