puchokdesign

Masha Puchkova Puchkova itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Masha Puchkova Puchkova itibaren Texas

Masha Puchkova Puchkova itibaren Texas

puchokdesign

Bu hikayeyi çok sevdim. Sadece ölümden cesaret veren ve umut verici bir biçimde atlanan at hikayesi değil, aynı zamanda at yarışması için atlarla ilgili ilginç at ve gerçeklerle doluydu.

puchokdesign

(yeniden 11/09: garip bir şekilde, tüm diğer kitaplar bağlamında, bu favorilerimde yükseldi. muhtemelen lena'ya ve onun kendini yıkıcı davranışlarına odaklanması ve diğer kitapları nasıl kurduğu nedeniyle. , gizem en güçlü değildir ve diğerleri kadar şiddetli veya dehşet verici değildir, ancak kadınlara yönelik şiddet konusunu daha "geleneksel" anlamda ve birisinin neden buna çekileceğini ve içinde kalmasını sağlar. Bu ilişki lena için çok hissettim ve sara ile biraz rahatsız oldum. hala sonun harika olduğunu düşünüyorum, ancak kitabın geri kalanının büyük karakter gelişimi var ve bunu takdir ediyorum. kadınlara da odaklanıyor işyerinde - özellikle geleneksel olmayan işyerlerinde (polisler, koronun ofisi, güvenlik) ve orada karşılaştıkları zorluklarda. beni artık jefferey gibi yapmadım.) Kitaplarının en sevdiğim, buna değer, ancak buna değer , son sayfa için. yeni ve cesur bir dünya meselesi. . . sadece değersiz bir gerilim romanında.

puchokdesign

Bu kitabı en azından Enders Game ve belki daha fazlası kadar beğendim. Sanırım bu öyküyü diğerine dokumak çok şey kattı. Ben büyük bir bilim kurgu hayranı değilim, bu yüzden Enders Game ve Enders Shadow'ı ne kadar sevdiğime şaşırıyorum. Dizideki diğerleri benim için büyük bir esneme

puchokdesign

Translating...