rob_sheridan

Rob Sheridan Sheridan itibaren Alınca Köyü, 52000 Alınca Köyü/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye itibaren Alınca Köyü, 52000 Alınca Köyü/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Okuyucu Rob Sheridan Sheridan itibaren Alınca Köyü, 52000 Alınca Köyü/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

Rob Sheridan Sheridan itibaren Alınca Köyü, 52000 Alınca Köyü/Ordu Merkez/Ordu, Türkiye

rob_sheridan

Kitaptaki bilgelik: 1/3 ilham verici, 1/3 daha önce biliyordunuz, 1/3 pratik değil. Her şeyi 'bir gün içinde' yutmak zor.

rob_sheridan

Dogtown'un Son Günleri, The Red Tent'in yazarı Anita Diamant'ın son günleri. bir Backwoods Massachusetts kasabası sakinleri, bir VIP'nin ölümü nedeniyle tarihin yıllıklarına geri çekiliyor. Karakterlerden bazıları Newhart'tan Mark Twain veya Larry, Darryl ve Darryl'den rustik ve sevimli idi. Tüm kitabı okuyarak, Diamant'ın masasına çok yüksek karakter çalışmaları yığınını bu kasabayı makul bir şekilde yerleştirmek için oluşturarak çözdüğünü düşündüm. Diamant'ın hikayesinin konusu olduğunu düşündüğüm şeyi hala mulling ediyorum. Şu anda, kitaplarının son birkaç teması göz önüne alındığında, onu biraz kolaylaştığı için suçlamıyorum. Bu herhangi bir şekilde kırmızı çadır üzerinde tavsiye etmem, ama karakter zevk ve yazma tarafından hayal kırıklığına değildi.