paolapacini

Paola Pacini Pacini itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Paola Pacini Pacini itibaren Texas

Paola Pacini Pacini itibaren Texas

paolapacini

Ben sadece bu kitabı kapattım - Akıllara durgunluk veren ve kalp kıran bir şeydi - Kaos Yürüyüşü için daha iyi bir sonuç olamazdı. Kesinlikle okuduğum en iyi üçlemelerden biriydi. kurgu kitabı bu dizilimden herhangi bir zamanda daha iyi- Şiddetle tavsiye edilir. Evet, Todd'un burada yaptığı gibi yazmaya çalıştım.

paolapacini

Girişimci ilham dolu güzel bir kitap!

paolapacini

Çok sevimli, hızlı, tatlı bir okuma. Beyin Gemileri serisi için standart ücret. Özellikle arkeoloji oldukça iyi tanımlandığından, en azından biraz ilginç olan bir arkeolog ebeveyninin çocuğuna sahiptir.

paolapacini

Bu çok kışkırtıcı bir hesap ama bazı ciddi sorunları var: evde hırs tutuyorsanız, hırs için beş yıldız ve infaz için üç yıldız. Temel olarak, Kahn (Yale'de bir hukuk profesörü) Schmitt'in siyasete ilişkin hesabını kabul eder ve siyasi toplumun zorunlu olarak kutsal / fedakar hesabını açıklamak için bazı Girard'ları atar: hukukun ötesinde egemenlik alanıdır ve tatlı ve makul sosyal sözleşme yerine şiddetli ve fedakar dışlanma ile tanımlanan politik bir topluluğa gerekli bağımlılıklarını göstererek bizim ve her yasal sistemimizin cezasını gösterirler. Bu kitapta yaptığı en havalı hareket bu: savaşın dışlanmasına neden işkenceye neden takıntılı olduğumuzu anlamaya çalışıyor: 100 kişinin bombalama ölümünden bir kişinin işkencesinden çok daha fazla endişeliyiz (veya: bir bombanın yerini bulmak için birine işkence etmekten korkuyoruz, ancak tüm sivil bir uçağı vuracağız - bunu yapacağımızı söyledik - eğer taşıdığını biliyor veya bomba olmak üzere). Bunun nedeni, işkence, savaştan daha gösterişsiz bir şekilde, hukukun ötesindeki egemenliğin bu rahatsız edici alanında yer almakta ve bizi Soğuk Savaş sonrası uluslararası hukuk ve insan hakları hegemonyasının unutmak için eğittiği siyasi toplumun akıl dışı kaynaklarını görmeye zorlamaktadır. Dolayısıyla, "saatli bomba" varsayımı hiç de bir MORAL değil, SİYASİ bir meseledir ve Schmitt'in ardından Kahn, ikisi arasında oldukça titizlikle ayrım yapar. Asıl sorun, bu kuşkusuz kısa kitapta tarihin tamamen yokluğudur: tam bir spekülatif modernite teorisine sahiptir, burada anlayabildiğim kadarıyla Lefort'un 1789 hakkında doğru olduğunu varsayar, ancak o zamandan beri hiçbir şey değişmedi ve "Batı" daki her devlet aynen Fransa'ya benzer. Ayrıca medeniyetin bir suç üzerine kurulduğu iddiası gibi şeyler yapıyor ve "Totem ve Tabu" ve "Tarih Felsefesi Üzerine Tezler" gibi sanki bunlar, erken insan uygarlığının eşsiz tarihi açıklamaları gibi. Bir undergrad'ın bunu yapmasına izin vermezdim.

paolapacini

İncelemenin tamamını görün: http://breesabookworm.blogspot.com/ Bu bir ARC incelemesi: Bu kitap Suzanne Yoder ve Titus Fisher'a odaklandı. Üçüncü kişide yazılmıştır ve herkesin ve kardeşlerinin bakış açısını elde edersiniz. Temelde, Lancaster, Titus'ta ebeveynleri ile birlikte evde yaşayan PA (evlenmediklerinde tamamen yaygındır), yıllardır aşık olduğu ve kurduğu kız Phoebe, Kaliforniya'ya kaçmaya karar verdi bir kız arkadaşı. Phoebe henüz Amish Kilisesi'ne katılmamış, Titus'a katılacağını hiç bilmediğini söyledi. Titus kiliseye çoktan katıldığı için parçalanmışlar. Titus kalbi kırıldı, ancak kısa süre sonra başka bir Amish Topluluğu'nda çalışmaya başlamak için Pembroke, KY'ye taşınma fırsatı verildi. Şansını atlar. İkiz kardeşi hayatta olduğundan çok daha başarılı olduğu için Titus güvensizliklerle uğraşıyor. Titus aynı zamanda biraz olgunlaşmamış. Suzanne Yoder yaşlı bir hizmetçi olacağını düşünüyor. Yemek pişirmeyi ummayan (nefes nefese!) Bir Amish kızı ve bunun yerine avlanmayı veya balık tutmayı seviyor. Büyükbabası ve erkek kardeşi, aile ağaç işleme işinde ona yardım etmesine izin vermese de tutkusu ahşapla çalışıyor (Titus'un işe yaramaya başladığı işletme). Titus Suzanne'ü ilk gördüğünde onun etrafında olmak ya da samimi olmakta zorlanır çünkü ona çok fazla Phoebe'yi hatırlatır. Titus yakında Suzanne'in en iyi arkadaşı Ester'i kurmaya başlar. Bu kitap, Suzanne ve Titus'un Yolculuğu, kayalık bir ilk toplantıdan, arkadaş olmak ve sonra muhtemelen daha fazla bir şeyden geliyor. Kitapta nasıl olduğunu seviyorum, en azından yarısı için birbirlerinden bile hoşlanmıyorlardı. İlk bakışta aşk değildi. Burada bir ilişkinin kesin bir yapısı vardı, bunu yapmak için zaman ayıran yazarı takdir ediyorum. Tabii ki burada başka şeyler de var ... Titus'un ailenin yanında ailevi sıkıntılar vb. Phoebe'yi, Titus'un annesi oğlunun gitmesine izin vermeyi öğrenen Kaliforniya'daki İngilizler arasında mutluluk bulma arayışında, diğer aile dramasıyla takip ediyoruz. Genel olarak, iyi bir kitap. Şimdiye kadar yazılmış en büyük kitap, ama iyi, temiz ve tamamen sağlıklı. İyi İncil ayetleri ve boyunca da dersler.

paolapacini

Translating...

paolapacini

Sadece düzenli bir baskı yapımı talimat kitabı, bu boğulmuş "boş tuval" hissini nasıl aşacağınıza dair harika ipuçlarına sahip harika bir giriş olması DIŞINDA

paolapacini

Üç kardeşin en küçüğü olan Luis Fuentes, hayatta ne istediğini biliyor: NASA için havacılık mühendisi olarak bir gün çalışmak. Bu, okulda çok çalışması ve iki erkek kardeşi gibi her türlü beladan uzak durması gerektiği anlamına gelir. Luis, annesi Fairfield, Illinois'e geri dönmeye karar verdiğinde rüyasının gerçekleştiğini görmek için hazırdır, bu da Luis'in artık geçmişinin anıları ve Latino Kan çetesi ile çevrili olduğu anlamına gelir. Ayrıca Luis'in dikkatini dağıtmak için Meksika mirasına rağmen Fairfield'in güney tarafındaki herhangi bir adamı - özellikle Luis'i yapmak için kesinlikle hiçbir şey istemeyen dikenli Nikki Cruz. Ah Luis! Hikayen için nasıl düşmeyi umuyordum! Bunun yerine, kitap sadece yarım yol yazılmış gibi Zincirleme Reaksiyon hissinden uzaklaştım. Uçurum notları versiyonunu bitirmişim gibi. Neredeyse tüm aile sırlarının ortasında, tehlikeli çete kavgaları ve Bayan Elkeles'in, Nikki ve Luis'i en yüksek potansiyellerine kadar geliştirmeyi bitirmeyi unuttuğu gibi ortaya çıktı. Hikaye tatmin edici olmak için çok gergin ve öngörülebilir hissetti. Bu hiç de mantıklı değil çünkü Simone Elkeles Mükemmel Kimya ve Çekim Kuralları ile formülik bir hikaye (kötü çocuk iyi kızla tanışıyor, kıvılcım uçuyor) ve onu özel kılmakta dahi olduğunu kanıtladı. Daha önceki iki romanından hiçbiri kamp veya tasnif olarak sınıflandırılamadı, ama bu Zincir Reaksiyonundan aldığım vibe. Örneğin (ancak spoilery ayrıntılarına girmeden) Luis'in ailesini 'korumak' için LB çetesine 'yakın' yapışması gerektiğini nasıl düşünebileceği hakkında hiçbir fikrim yok. Gerçekten mi? Kardeşleri Alex ve Carlos'un çetelerden uzak durmak için neden her zaman daha akıllı olduğu konusunda iki ana örneği yok mu? Sözde akıllı Fuentes kardeşi ama gördüğüm tek şey birbiri ardına aptalca bir seçimdi. Ve bir ya da iki dürüst itirafın yanı sıra, çocuk sürekli yalan söyler gibi görünüyordu - özellikle Nikki'ye, beni sonuna kadar hayal kırıklığına uğratan. Birçok kez ona yalanların kesin bir anlaşma kırıcı olduğunu açıklamaya çalışır, ancak Luis gerçeği ondan tutmaya devam eder. Ve sonunda, onun için gerçekten önemli değil! Sanırım şehvet (hiçbir zaman gerçek bir ilişki geliştirmediklerini görmedim) birçok şeyi telafi edebilir. Bu çift olarak Nikki ve Luis'le olan hayal kırıklığımdan sadece biri. Üzüntü. Bu kitabı benden daha çok sevmek istedim. Sanırım Mükemmel Kimya'nın çok gerekli bir yeniden okunmasıyla kendimi rahatlatmam ve rahatlatmam gerekecek.