stephdoyle

Steph Doyle Doyle itibaren Murrurundi NSW 2338, Avustralya itibaren Murrurundi NSW 2338, Avustralya

Okuyucu Steph Doyle Doyle itibaren Murrurundi NSW 2338, Avustralya

Steph Doyle Doyle itibaren Murrurundi NSW 2338, Avustralya

stephdoyle

Selefine kadar yaşamadım.

stephdoyle

Biraz garip ama iyi. Onu okurum.

stephdoyle

Harika bir öneri, ama okumak büyük değildi. Sonunda okumayı değerli kılacağını umarak sonuna kadar eğlendim. Etmedi.

stephdoyle

Çok iyi değil. Yazma yeteneğinde bir gelişme bekliyordum ... Ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım.

stephdoyle

Armistead Maupin'i Sydney Gay ve Lezbiyen Mardi Gras Festivalinin bir parçası olarak Sydney Opera Binası'nda Julie McCrossin ile söyleşide dinledikten sonra bu gece Sytarted.

stephdoyle

Bu kitap istek listemde

stephdoyle

Kitapları yasaklama girişimleriyle ilgili en sevdiğim hikaye, burada 1966'da bir Richmond, VA, bir okul yönetim kuruluna bir ahlaksız kuşu öldürmek için "ahlaksız" olarak yasaklamak isteyen bir cevap veriyor: "Son zamanlarda bu şekilde yankılar aldım Hanover County Okul Yönetim Kurulu'nun faaliyetleri ve duyduğum şey, üyelerinden herhangi birinin okuyabilip okuyamayacağını merak etmemi sağlıyor. şeref ve davranış kuralları, ahlakı gereği Hristiyan, tüm Güneylilerin mirasıdır. Romanın 'ahlaksız' olduğunu duymak, şimdi ve 1984 yılları arasındaki yılları saymamı sağladı, çünkü henüz daha iyi bir ikili bağlantı örneğine rastlamadım. "Bununla birlikte, sorunun Marksizm değil, okuma yazma bilmeme sorunu olduğunu hissediyorum. Bu nedenle, Hanover County Okul Yönetim Kurulunu kendi seçtiği herhangi bir birinci sınıfa kaydetmek için kullanılacağını umduğum Beadle Bumble Fonu'na küçük bir katkı ekliyorum."

stephdoyle

I liked it better than the past books. I can't remember much about the past books though, so I'll look into my old notes.