hatheaded

Daniel Estropia Estropia itibaren Charsfield, Woodbridge, Suffolk IP13, İngiltere itibaren Charsfield, Woodbridge, Suffolk IP13, İngiltere

Okuyucu Daniel Estropia Estropia itibaren Charsfield, Woodbridge, Suffolk IP13, İngiltere

Daniel Estropia Estropia itibaren Charsfield, Woodbridge, Suffolk IP13, İngiltere

hatheaded

Ree'nin blogunu takip ediyorsanız, Marlboro Man ile nasıl tanıştığı ve ona aşık olduğu hakkında okumaktan gerçekten keyif alacaksınız. Gerçekten tatlı ve inanılmaz romantik bir hikaye ve blogunun hayranı olduğum için, ilişkisi hakkında çok fazla hikaye öğrenmek benim için çok eğlenceliydi. Ancak, kim olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, zamanınızı boşa harcamayın. Bu algıdan gelen aşk hikayesi çok sevimsiz ve gereksiz olabilir.

hatheaded

Bir günden az bir sürede okuyun çünkü okumayı durduramadım. Birisinin nerdgasm dediğini duyduğumda güldüm, ama tam olarak böyle hissettiriyor. "Charlie ve Çikolata Fabrikası Kar Çöküşü 80'lerin pop kültürü ile buluşuyor." Zevk almak!

hatheaded

I'm still loving this series. This was Nikolai and Renata's book. I can't get enough of these books!

hatheaded

Yes...the dog is a spy...and lots of hilarity ensues.

hatheaded

I finally attempted to read this book again after stopping almost three years ago near the 100 page mark. Either I have grown to be able to stick it out and read past pages and pages of boring (you could blame that on every single one of my college professors) or this book has gotten better with age. It's probably the former. Now that I've completed it, it reminds me of an episode from the Twilight Zone that I remember watching a while ago. I may or may not read the rest of the series. I bought Uglies, Specials, and Extras from the used book cart at my library - 25¢ a piece. Unfortunately, I either didn't buy Pretties or I did and it's hiding under a pile of other books, so the accessibility factor might play a part in my decision.