michaelcostantino

Michael Costantino Costantino itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Michael Costantino Costantino itibaren Texas

Michael Costantino Costantino itibaren Texas

michaelcostantino

"İnsanların işleri onlardan daha kolay hale getirebilmeleri ne kadar kolay - sadece birlikte deneselerdi!" Winston Churchill, I.Dünya Savaşı'ndan önce karısına mektup

michaelcostantino

Ağlamadığım çok gülmeden bir sayfadan zar zor geçebiliyorum. Graham Roumieu Bigfoot kitapları inanılmaz derecede komik.

michaelcostantino

Veronica Wedgwood'un William'ın biyografisini (Jardine tarafından bir kez bile gösterilmeyen) biyografisini okuduktan sonra, bu ucuzun internetten kapalı ikinci el bir kopyasını alın. Bence bu çok daha iyi bir kitap; uzunluğunun yaklaşık üçte biri. Wedgwood'un kahramanının istismarlarını nefessizce anlattığı yerde, Jardine olayların daha geniş jeopolitik bağlamda nasıl raporlandığını ve kullanıldığını analiz eder. William'ın suikastı için yeni tabanca teknolojisinin çoğunu kullanıyor, ancak cinayet yönteminin yenilikleri üzerindeki stresinden tamamen ikna olmadım: Aslında bu, William'ın hayatında iki yıldan fazla bir süredir ikinci denemeydi, Duc de Guise bir tabanca kullanan suikastçı tarafından vurulduğundan bu yana yirmi yıldan uzun bir süredir. [dönüş] [dönüş] Suçun olağandışı olanı ekonomik açıdan - İspanya'dan Philip II'nin William'ın kafasında büyük bir fiyat ve gerçekten de suikastçının ailesine ödendi (Delft'te birkaç gün süren korkunç bir halk infazında kendini öldürdü). O zaman bile, liderlerine fiziksel saldırı ile düşmanca rejimlerin başını kesme politikası özellikle tartışmalı olarak kabul edildi ve cinayet, Philip II'nin zaten zayıf itibarını daha da fazla hasar gördü. (Daha modern paralellikler açıktır.) [Dönüş] [dönüş] Jardine, Wedgwood'dan öldürmenin İngilizce yönlerine çok daha fazla konsantre olur, ancak biraz daireler çizer (özellikle Sir Philip Sidney'in ölümü hakkında) ve çeker yıllar geçmeden önce bu kitabı oldukça eski hissettirecek şekilde çağdaş referanslar. Bütün olarak bakıldığında, onun tarihsel detaylarının sunumunu Wedgwood'dan daha berrak ve ilginç buldum.

michaelcostantino

Bu kitabı gerçekten beğendim. Yazar, küçük bilgileri yavaşça ortaya çıkararak sizi ilgilendirmek için iyi bir iş çıkardı. Gerçek bir kendini keşfetme kitabı.

michaelcostantino

Genel olarak, iyi bir kitap olduğunu düşündüm. Jack, annesinin eski çürük dişini emmek için ağzına her yerleştirdiğinde gag yapmak istedim.

michaelcostantino

Frazer'in kitabı histeriktir. Şimdiye kadar öfkeli, endişeli veya sadece komik bir şey okumak isteyen herkes için mükemmeldir.

michaelcostantino

bastırılmış eşcinsel baba figürleri, Joyce ve Proust, lezbiyenler ve iç ev tasarımı! Bu grafik romanda hepsi var.

michaelcostantino

Meh.