neybox

Neybox Interactive Interactive itibaren Kalgaon, Maharashtra 445205, Hindistan itibaren Kalgaon, Maharashtra 445205, Hindistan

Okuyucu Neybox Interactive Interactive itibaren Kalgaon, Maharashtra 445205, Hindistan

Neybox Interactive Interactive itibaren Kalgaon, Maharashtra 445205, Hindistan

neybox

Bu benim kitap kulübüm için okuduğum, normal seçimlerimizden gerçekten farklıydı. Bu kesinlikle alıp alacağım türden bir kitap değil, ama hep okumam gerektiğini düşündüğüm bir kitap. Yoğun, sert, gerçek ve güçlü, Taşıdıkları Şeyler unutacağım bir kitap değil. Hiç savaşa girmemiş bir kişi olarak, bazı açılardan, O'Brien'ın çalışmalarını gözden geçirmek için bile nitelikli hissetmiyorum. Ancak, belki de savaşın büyük bir macera olduğunu düşünen tüm genç yetişkinler (ve yaşlı politikacılar) için bu gerekli olmalıdır. O'Brien'ın hikayeleri ve hala onları yazıyor ve bunları yıllar sonra çözmeye çalışıyor olması, "Savaş Cehennem" diyen trite'nin kanıtıdır. Utançtan kaçmak için kaç adamın savaştığını okumak benim için çok mantıklı geldi. Tıpkı O'Brien'ın gerçekte olanları kafasında olanlardan ayırmaya çalışmadığı gibi. Sonunda, gerçekten önemli mi? Hikayelerin dolambaçlı olması, her şeyi çok gerçek kıldı, birisinin hatırladığı gibi. Aslında, o kadar gerçek, o kadar yoğundu ki, ses versiyonunu dinlemeye çalıştım ve durmak zorunda kaldım. Malzeme çok fazlaydı. Ama bitirmek önemliydi. Bu sadece iyi bir kitap değil, önemli bir kitap.

neybox

Kitap kesinlikle iyiydi, ama bazı detayların daha fazla araştırılabileceğini hissettim (Kuşkusuz, kitap gençleri hedefliyor.) Sonunda sürprizler kesinlikle beklenmedikti.

neybox

A thorough, affectionate character study of two men, lifelong friends, and their wives and children. Nothing much "happens" in this book, but its insights into life are familiar and reassuring.

neybox

The story is told backwards and in the end there is guilt and nazis! That describes . . . wait, Ishiguro's first three books. I remember enjoying the book at the time, so maybe it was just unfortunate that there were a whole spate of "oh my god, he was a nazi books!" when I read this. Both of Olafus Olafson's books (The Journey Home and that other one), and I read "Time's Arrow" at the same time. Nazi's were bad, its ironic and disturbing to discover that good people were Nazi's. We get it already.

neybox

i love this book you should also love it if you are a hannah fan.well i am!!! she my roll modle.