appcaptures

Bi Park Park itibaren Polanówka, Polonya itibaren Polanówka, Polonya

Okuyucu Bi Park Park itibaren Polanówka, Polonya

Bi Park Park itibaren Polanówka, Polonya

appcaptures

Bu tamamen şaşırtıcı bir destan, kişilikler ve tarih ile dolu, neredeyse görmezden gelmişti bir süre büyük netlik getiriyor.

appcaptures

Oak Park'taki Barbara'nın Kitapları'nın genç yetişkin bölümünde bu kitaba rastladığımda, 14 yaşındaki hayatım anında değişti. Kitap sıcak pembe, cep boyutu ve daha önce gördüğüm bir şey aksine. İlk birkaç satırı okudum - "Weetzie Bat'ın liseden nefret etmesinin nedeni, kimsenin anlamadığıydı. Nerede yaşadıklarının farkında değillerdi." Duyularım ve hayal gücüm beni gençlerin pembe saçları, mohawkları, sokağa çıkma yasağı olmayan, seks yaptıkları ve Hollywood işaretinin altına içtiği LA'ya götürdü. Weetzie Bat olmak istedim! Şimdi, bir yetişkin olarak, bu kitap beni YALIT dünyasına çevirdi. Francesca Lia Block aslında YALIT'in öncülerinden biridir ve kitaplarının birçoğu kütüphanelerden ve okullardan yasaklanmıştır. Bir eğitimci olarak kitapları harika araçlardır - pervasız yaşam tarzını (ortak bir eleştiri) teşvik etmek zorunda değildir. Gerçekten eşsiz bir yazı stilinin harika örnekleridir. Zaten, genç bir öğretmen olarak, kopya kedi yazma aktiviteleri veya okuma sırasında tüm duyuların nasıl uyarıldığının bir örneği olarak alıntılar kullandım. Yakınımdaki herkesi bu kitabı okudum. Üç kopya aldım. Kalbimin anahtarı bir erkek olmak ve kitabı zaten biliyor ya da daha iyisi okumuş olmak.

appcaptures

Well paced read...I like the way the author wrote the dog's dialogue. The story is told from the dog's point of view, and the author does a great job of not making him too sweet, cute or too human!