mathiasroelants

Mathias Roelants Roelants itibaren Pahrianwali, Pakistan itibaren Pahrianwali, Pakistan

Okuyucu Mathias Roelants Roelants itibaren Pahrianwali, Pakistan

Mathias Roelants Roelants itibaren Pahrianwali, Pakistan

mathiasroelants

Şimdiye kadarki en büyük hikaye anlatıcısı ..

mathiasroelants

Bu kitabı bir kitapçıda bir prenses göstergesinde gördüm ve beğendim, ancak sayfa boyunca beyaz olmayan prenseslerin bir çok temsili tarafından çok rahatsız oldum (tokenleştirici / egzotikleştirici gibi hissettim) ) her şeyi okumak istiyorum. Ayrıca çeşitli sorunlu cinsiyet / cinsellik varsayımlarını da sürdürmektedir. Örneğin, prensesler evlenerek kraliçe olurlar (örneğin, kendi başlarına kalıtım yoluyla değil, en iyi arkadaşım işaret etti). Bazı prenseslerin prenseslerini tüm yaşamları boyunca, değer nötr olarak sunulan bir şekilde kaldıkları belirtilmektedir, ancak bir kraliçe olmanın yetişkinliğe (makyaj giymek - makyaj yapmak - kendi problematikler kümesidir). Bazı güçlü prensesler var ve ben "Prens S." i seviyorum. sayfası (trans ikizler ftw!), ama genel olarak kitap sadece bunu tavsiye etmek beni çok rahatsız etti.

mathiasroelants

Müthiş kitap Sadece hepsini sipariş ettim Geri kalanlar Bu serinin maksimum sürüşü Bir sonrakine başlamaları için sabırsızlanıyorum

mathiasroelants

Never Letting Go Bıçağına bayıldım, birkaç gün içinde okudum ve doğrudan Ask ve The Answer'a gittim. Bu çok zor konulara değiniyor ve şimdi güldüğümden daha fazla ağladım ama şimdi bir favori. Patrick Ness bir dahi, karakterleri sunma şekli ustaca ve serinin öncüsü fab!

mathiasroelants

Bu kitabı yeni yıl okudum ama nasıl biteceğini unutuyorum. Bayan Stapleton'un Watson'ı Sir Henry olarak yanlış yaptığı ve Londra'ya dönmesini önerdiği kısımdayım. Holmes ve Watson'un fantaziye inanmak yerine davayı çözmek için mantığı kullanma şeklini gerçekten çok seviyorum. sonra: Gizemli türü seviyorum ve bu kategoride harika bir kitap. Tüm yol boyunca ilginç olan hızlı bir okuma. Başka Sherlock Holmes kitabı okumadım ama şimdi başka bir kitap okuyabilirim.

mathiasroelants

Hikayeyi gerçekten beğendim, sesi dinledim. Bir sonrakini başlatmak için sabırsızlanıyorum.

mathiasroelants

Dude, run your manuscripts through Spell and Grammar check. The volume of the spelling, punctuation and grammar errors are over the top. I am also curious how you became an author when you don’t know the difference between exacerbate and exasperate.

mathiasroelants

this was a bonus novella found at the end of Old Flames. disturbing is all I can say.

mathiasroelants

Regarded as a classic literary work, this novel grasped my attention from the first chapter. I admit that I listened to it via an audio book. The story captured my interest upon hearing about it during a sermon series. It was engaging, as I stated, from the beginning. It was written in an intriguing manner, initially from the perspective of a close from of Dr. Jekyll then switching near the end to a first person account of another friend Dr. Lanyon. In the final chapter, we are provided the first person perspective of Dr. Jekyll. In this fashion, the author provided an opportunity for the reader to see the effect and impact that Dr. Jekyll and Mr. Hyde have upon society. For being a classic, the language and diction were easy to understand and the style was like a present day mystery, leaving clues along the way for the reader to piece together the story, even before they should be able to. I enjoyed the story and believe it to be a story that provides insight on society and people that is still applicable today. We all have an creature inside of us that longs to do evil, but often times we hide that part of us away for fear of the consequences. And yet, there are those who need no potion to become twisted and menacing, and quite enjoy the high of being immoral. While clearly a work of fiction, this story really does have some commonalities with very real psychoses and drug use. I am richer for the experience of reading this classic tale and would recommend to anyone on the fence, or at an arms length. 4 Stars for a wonderfully written and ever-appropriate novel.