karstenr

Karsten Rettinghausen Rettinghausen itibaren Blang Murong, Seunagan, Nagan Raya Regency, Aceh, Endonezya itibaren Blang Murong, Seunagan, Nagan Raya Regency, Aceh, Endonezya

Okuyucu Karsten Rettinghausen Rettinghausen itibaren Blang Murong, Seunagan, Nagan Raya Regency, Aceh, Endonezya

Karsten Rettinghausen Rettinghausen itibaren Blang Murong, Seunagan, Nagan Raya Regency, Aceh, Endonezya

karstenr

Bu kitabı seviyorum. Gençlerin sık sık geldiği bu korkunç farkındalıkla ilgileniyor: bazı insanlar değişiyor. Büyürler, hedefleri olur, aynı şeylerden artık memnun değiller. Bazı insanlar hiç değişmez. Kişilikleri yetişkinlik yıllarında ergen kalıyor. Bazı insanlar olumsuz bir şekilde değişiyorlar ve öylesine ciddi bir şekilde, arkadaşları artık onları tanımıyor. Buradaki ders, çocukluktan en iyi arkadaşınız her zaman en iyi arkadaşımız olmayacak. Bazı açılardan, yine de, her zaman bağlı olacaksınız. Burada Hinton, tipik olarak doğru genç sesine, renkli karakterlere ve bazı eski arkadaşların kısa görünümlerine sahiptir. Yabancılar her zaman benim favorim olacak, ama bu çok yaklaştı.

karstenr

İlk bakışta, zaten bildiğiniz her şey gibi görünebilir, ancak bu kitap noktaları birleştirmede iyidir. "Devrilme Noktası" dilimizde ortak bir ifade / kavram olmaya mahkumdur ve aslında bunu duyuyorum.

karstenr

Temelde benim en sevdiğim kitap. Masal kavramını farklı ve daha derin bir seviyeye taşır. Kişisel kopyam eskimiş!

karstenr

İşçi sınıfı Japon kadınları ve çaresizlikleri hakkında korkunç, büyüleyici bir sayfa çevirici. Karakterlerin ruhlarına dair içgörüler parlak. Özellikle sona erdiğini beğenmedim - Masako'nun Satake ile ilgili olarak sona erdiğinin biraz üstte olduğunu ve çok inandırıcı olmadığını düşündüm - ve bu kadar kanlı parçalar vardı, bu kadar hissettim, ama genel olarak çok tatmin edici bir okuma. (Teşekkürler Jill!)

karstenr

http://www.timeout.com/newyork/articl...

karstenr

Ağır hıçkırdı.

karstenr

Translating...

karstenr

There are some really funny takes here on the afterlife. Most enjoyable - if you like this sort of thing!