darakshank

Darakshan Khan Khan itibaren Donja Koprivna, Bosna Hersek itibaren Donja Koprivna, Bosna Hersek

Okuyucu Darakshan Khan Khan itibaren Donja Koprivna, Bosna Hersek

Darakshan Khan Khan itibaren Donja Koprivna, Bosna Hersek

darakshank

Gelecekte ortaya çıkan karmaşık bir cinayet / casus hikayesi. İyi bir komplo ama kimyasallar vb. İçin icat edilen isimlerden bazıları, biraz rahatsız edici olan oldukça inandırıcı değildi.

darakshank

Bu Surrender to Destiny dizisinin finali ve harika bir final kitabı. 1812 savaşı sırasında hala Baltimore'dayız ve bu sefer Cassandra'nın ailesini sağlamak için yardıma ihtiyacı var. Babası öldü ve savaşmak için Kanada'ya gittikten sonra kardeşleri kayıp. Annesinin para yönetimi kavramı yoktur ve ailesine sağlamanın bir yolunu bulmak için Cassandra'ya bırakılmıştır. Luke'un savaşmak için kendi şeytanları var ve kasaba ruhu. Gemisi var ama tamire ihtiyacı var. Bir karşılaşma olduğunda Cassandra, Luke'u özel bir kişi olarak işe aldığında ortak olur. Bu bulanıklıkta belirtildiği gibi Luke, İngilizler tarafından şantaja girer ve bu da bazı ilginç olaylara yol açar. Bu hikayeyi ve tarihi öğrenme şeklimizi seviyorum. Cassandra bazen başını belaya sokabilecek güçlü ve kararlı bir kadındır. Luke, çocukken olan bir şeyden çok fazla suçluluk duyuyor, ancak çocuklar genellikle hata olmayan şeyler için kendilerini suçlamanın bir yolunu buluyorlar. Mary Lu'nun bu konuyla nasıl başa çıktığını ve Luke'un neden böyle hissettiğini gösteriyor. Harika bir okuma ve keşke bu dizide daha fazla olsaydı.

darakshank

Kör kavun kasetimi dinlerken bu kitabı okuduğumu hatırlıyorum. her ikisi de benim düşüncem zamanla azaldı.

darakshank

Ceza Adaleti / Biyolojisi diplomam için dönmeye karar vermeden önce bu kitabın üçüncü baskısını eğlence için okudum. DAÜ Kütüphanesi'nin bacaklarımı kırması için birini göndereceğini düşündüm. Dördüncü baskı, çoğunlukla renkli fotoğraflar ve güncellenmiş bilim ve psikoloji ile çok geliştirildi. Özellikle ilginç olan, eşcinsel cinayet ile ilgili bölümdür. Bölümün amacı, düz, bilgisiz polis memurunu eşcinsel kültürü hakkında eğitmek, böylece bir şeylerin yanlış gittiğini anlayabilmesidir. Bu, Jeffrey Dahmer'ın kurbanlarından birine yol açan korkunç yanlış anlamaları akla getiriyor. Olay yerine çağrılan memurlar tanıdık olmayan ve gey bir "sevgilinin tükürdü" ile uğraşmaktan rahatsız oldular ve bu nedenle Dahmer'ın "sarhoş" "sevgilisini" dakikalar sonra öldürüldüğü dairesine geri götürmesine izin ver. Gerçek dedektiflik işinin nasıl yapıldığını bilmek istiyorsanız bu kitabı okumalısınız. Fotoğraflar oldukça rahatsız edici.