keepsliding

Anastasia Pustova Pustova itibaren El Cambur, Venezuela itibaren El Cambur, Venezuela

Okuyucu Anastasia Pustova Pustova itibaren El Cambur, Venezuela

Anastasia Pustova Pustova itibaren El Cambur, Venezuela

keepsliding

Bu okumaya gerçekten girdim ama neredeyse bir ceza gibi geldi. Yani Jeeez! Harika bir yazı ve gerçekten ilginç bir hikaye. Karakterler zengin ve ilgi çekiciydi ama çok karanlıktı. April bu kitabı bana tavsiye etti ve sonunda ona mantıksızca kızmamaya çalışıyordum, haha Ama bunun iyi olduğunu düşündüm. Karışık mesajlar için bu nasıl?

keepsliding

Tamam ... bu oldukça kolay bir okuma, ama ağır bir şey okuma gücüne sahip olmadığım günler için bu dizi dikkatleri üzerine çekti. Ana karakter, yapılan herhangi bir şeyi (satın aldı) haklı göstermeye çalışan biri olarak ilişkilidir. Kinsella'nın kitapları gülmek için iyidir.

keepsliding

Dostum, Nancy Drew romanlarını hiç yutmadım mı? Yerel kütüphanenin yeni kontrolünü okuduğum bir sonraki adımı okudum. En iyi arkadaşım ve ben gizemleri çözmek gibi davranarak mahallemiz yakınındaki çayırlarda sürünür.

keepsliding

Bu, Salt Lake City'den bir LDS ailesi olan Thomas ailesinin hikayesini sürdüren Promise Çocukları serisinin ikinci kitabı. Bu çok sevimli ve ilginç bir kitap, bırakması zor ve İkinci Dünya Savaşı'nda yaşamanın nasıl bir şey olduğuna iyi bir bakış. Bu kitabı okurken ve savaşta bunlara benzer hikayeleri olan birçok gerçek aile olduğunu fark ederken, yardım edemezsiniz ama hayatlarına yakalanamazsınız. Ailem İkinci Dünya Savaşı sırasında evlendi ve bu onlar için nasıl bir şey olduğu konusunda bana biraz daha bilgi veriyor.

keepsliding

Bu kitabı çok sevdik! Tüm zamanların en iyi 10 favori kitabından biri. Tuhaflıkları, olağandışı durumu takdir ederseniz ve hayatınızın bir noktasında sosyal olarak açık olan kendinizle ilgili yanlış bir şey varsa - kazacaksınız!

keepsliding

Muhteşem ve aydınlatıcı. En iyi çeviri sanatı.