rihardsfridenbergs

Rihards Fridenbergs Fridenbergs itibaren Gornje Jarušice, Sırbistan itibaren Gornje Jarušice, Sırbistan

Okuyucu Rihards Fridenbergs Fridenbergs itibaren Gornje Jarušice, Sırbistan

Rihards Fridenbergs Fridenbergs itibaren Gornje Jarušice, Sırbistan

rihardsfridenbergs

Bu kitap müthişdi. Gerçekten ilginçti. Bana önerildiğine sevindim, Bush'un geçmişinde ilginç olaylara ışık tuttu. Böyle bir kitabın yazarın POV'si ile okunması gerektiğini bilmeme rağmen, hala iyi bir okumaydı.

rihardsfridenbergs

bu çok özel. Bana her tür dil gibi hissettiriyor, sevgili dostum, çocuklar, bu çok garip bir şey ... Bu harika. Hareketli, hassas ama hiç vıcık vıcık veya sakarin değil. İhale, musallat oldu ve bitirdikten sonra bana duygusal olarak kırılgan hissettirdi. Ah, Seamus Deane

rihardsfridenbergs

George W Bush'un başkan olmak için niteliksiz olduğunu düşünüyorsanız, bu kitabı okuduktan sonra bir sonraki seçim için dua edeceksiniz. Begala, Bush'u tam olarak ne olduğu için teşhir etmekte harika bir iş çıkarıyor - bir şekilde beyaz sarayda yapan zengin bir çocuk. Begala her bölümün başında en az bir Bushizm sunar; ayrıca okuyucunun kitabı indirmesini engellemek için büyük alay ve mizah anlayışını kullanır. Bu kitabı da güçlü kılan şey, Begala'nın Bush'un eğitim, çevre ve sosyal güvenlik gibi birçok farklı konuyu nasıl ele aldığı hakkında genel bilgiler vermesidir. Begala, okuyucu için işleri basitleştirmek için harika bir iş çıkarır ve ayrıca meşruiyet vermek için çalışmalarını iyi bir şekilde alıntılamakta mükemmeldir. Başkanın sınıf boyutlarını düşürmeye karşı olduğunu bilmek, ulusal muhafızlarda bir yılı atlamak ve nefret suçu diye bir şey olmadığını düşünmek çok rahatsız edici! Begala gibi daha fazla yazara ihtiyacımız var ve kitapları biraz mizahla aşılamak istiyoruz.