nemetona

Nina Knutsen Knutsen itibaren Iĺič, Beyaz Rusya itibaren Iĺič, Beyaz Rusya

Okuyucu Nina Knutsen Knutsen itibaren Iĺič, Beyaz Rusya

Nina Knutsen Knutsen itibaren Iĺič, Beyaz Rusya

nemetona

Bu kitabı çok sevdik! Blogunu ve Food Network'teki yeni yemek programını seviyorum ve bu kitabı çok seveceğimi biliyordum. En iyi yazılmış kitap değil, ama gerçek !! O hiçbir şey geri tutmadı ve Marlboro Man ile olan ilişkisinin tüm iniş ve çıkışlar okuma sevdi ve çok şeker kaplı (iyi ... bazen, ama komik yaptı) hissetmedim. Sakarlığına ve panik atak geçirdiğinde güldü ve tam anlamıyla bir yarış atı gibi terledi. İnsanların nasıl buluştuklarına ve aşık olduklarına dair hikayeleri duymayı seviyorum! Ben iyi bir hikaye için tam bir emici değilim ... bu iyi bir hikaye. Komik, üzgün, heyecan verici, romantik ve hatta bir ineğin sıcaklığını nasıl alacağını öğrenir ... YUK !!! Ama bunu aşk için yaptı ve ben her sayfayı yuttum!

nemetona

Wow, I can't believe the integrity these people have. I don't think I would have had the guts. Amazing story about the Holocaust.

nemetona

2010 Rainbow Awards Honorable Mention (5* from at least 1 judge)

nemetona

This was selected as an Outstanding Reference Source for 2007. For the complete list, go to http://www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus...

nemetona

I really enjoyed this book until the very end...she ended it so fast I didn't know what to think. It seemed like everything built up and then all of sudden it was over. Still..I'm a sucker for princess stories. :)