remy_abdofc32

Reem Abd El Khalek Abd El Khalek itibaren Kudiri, Andhra Pradesh 524121, Hindistan itibaren Kudiri, Andhra Pradesh 524121, Hindistan

Okuyucu Reem Abd El Khalek Abd El Khalek itibaren Kudiri, Andhra Pradesh 524121, Hindistan

Reem Abd El Khalek Abd El Khalek itibaren Kudiri, Andhra Pradesh 524121, Hindistan

remy_abdofc32

Arrivals, eski gazeteci Meg Mitchell Moore'un ilk romanı ve Mayıs 2011'de yayınlanacak. Ginny ve William Owens, Haziran ayının başında en büyük kızları Lillian'ın Vermont evlerinde sessiz ve huzurlu yaşamlarının tadını çıkarıyorlar iki küçük çocuğu ile ziyarete gelir. Lillian, ailesinin evinin güvenliğine koşsa da, evlilik problemlerini ve kocasının sadakatsizliğini onlarla paylaşmaz. Günler sonra, Owens'ın oğlu Stephen çok hamile karısıyla sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir, ardından Owens'ın telaşlı New York hayatından sığınmak için çocukluk evine aniden akan en küçük kızı Rachel. Owens, çocuklarının büyük ölçekli yetişkin problemleriyle baş etmelerine yardımcı olduğundan ebeveynlik becerilerini bir kez daha test etmelidir. Gelenler çok yoğun, ama yine de büyük bir fıkra gibi hissettiren bir okuma. İşiniz bittiğinde, tazelenmiş ve sıcak hissedeceksiniz çünkü çocuk sahibi olduktan sonra hayatlarımızın nasıl değiştiğine gerçekten ışık tutuyor. Bir kez ebeveyn, hep ebeveyn! Her Owen çocuğu, Haziran'dan Ağustos'a kadar bir tür dönüşüm yaşarken, Ginny ve William sevgi dolu, ebeveynleri aşırı sabırla anlayan güçlü, güçlü örnekler. Gelenler okumak benim zaman zevk ve bir gün altında bitirmek rağmen, kolayca unutulabilir buldum. Hikaye çok dokunaklı, ancak çocukların sesleri bireysellikten yoksun, bu nedenle romanın bir bütün olarak yakınlıktan yoksun olmasına neden oluyor. Romandaki en güçlü karakterler Ginny ve William ve belki de Gelenler, Moore özellikle iç çalışmalarına ve düşüncelerine daha fazla odaklanmış olsaydı belki de daha etkili olurdu. Sonuç, az çok birbirine karışan seslerin bir senfonisidir. Meg Mitchell Moore'un çağdaş tarzı bana Mary Alice Monroe'yu ve belki de biraz Anita Shreve'yi hatırlatıyor. Ben içtenlikle gelecek yıl, 2012 nedeniyle nedeniyle yazarın sonraki romanı için sabırsızlanıyorum. Http://dreamworldbooks.com daha fazla kitap değerlendirmeleri okuyun.

remy_abdofc32

Şaşırtıcı derecede açıklayıcı ve çok güzel üzücü. Çok sevdim.

remy_abdofc32

My first introduction to Cara Black. Following Aimee Leduc through Paris neighborhoods and history. I will definitely be reading the next book in this series.