gramkedesign

Ellen Gramke Gramke itibaren Maracanã - PA, Brezilya itibaren Maracanã - PA, Brezilya

Okuyucu Ellen Gramke Gramke itibaren Maracanã - PA, Brezilya

Ellen Gramke Gramke itibaren Maracanã - PA, Brezilya

gramkedesign

"Ve bu aynı zamanda dünyanın karanlık yerlerinden biri olmuştur."

gramkedesign

Bu ürpertici ve rahatsız edici bir hikaye. Dikkatimi bu kadar uzun süre beklemesini beklemiyordum, ama çoğu zaman oldu. Biraz sıkıldığımda sadece birkaç kez vardı. Beklemediğim, kesinlikle daha ilginç kılan kitabın bazı unsurları vardı. Ancak oldukça iç karartıcıydı, bu yüzden sadece üç yıldız verdim. Sonunda bu kitabı okudum, uzun zamandır istediğim için memnunum.

gramkedesign

Yaratılışın çok ilginç bir tartışması.

gramkedesign

Bu kitaba gerçekten giremedim. Neyi oylayacağımı bilmiyorum çünkü okumak için yeterince içine giremiyorum!

gramkedesign

Bu kitabı bu kez okudum. Bazı nitpicks olsa da iyice zevk. Birincisi, İngilizcenin yazarın ilk dili olmadığı gerçeğine ihanet edebilecek birkaç garip cümle sırası var. (Ama çok yaygın değiller ve lehçeleri olabilirler.) Ayrıca, başlangıçtaki Peng-Lai haritası 95. sayfadaki kesit haritasına uygun görünmüyordu (küçük harita bir kuzeye doğru işaret eden ok, büyük harita ise batının olması gerektiğini gösteriyor. Sonunda, Van Gulik, ilgisiz üç gizemi, üç karakter kümesiyle birleştirmeyi seviyor; hepsinin çözülmüş olduğunu görmek eğlenceli, ancak izini sürmek biraz zor olabilir. Bir başka nitpick veya endişe: Diğer Van Gulik kitaplarının çoğunun (tümü?) "Çin tarzındaki yazar tarafından" güzel çizimleri vardır. Bu kitapta sadece Peng-Lai'nin şematik haritası ve küçük bir bölüm haritası bulunuyor. Yazarın bu kitabı gösterip göstermediğini merak ediyorum, ancak resimler bir şekilde dahil edilmedi mi? (Tamam, gördüğüm baskıların hiçbirinde resimler de yok ama aynı plaka setinden alınmış gibi görünüyorlar.) Van Gulik'in (ana) karakterleri tasvir etmesinden ve 663'teki Çin ayarından çok zevk aldım. en azından ilginç ve yabancı, çoğu SF yazarının tasvir edebileceği bir kültür.

gramkedesign

8. gd için tamam. Hikaye, Patrick'in göğsüne yazılan gay bulamaçla bir benzin pompasında ölüme terk edilmesiyle açılır. En iyi arkadaşım bunu kimin yaptığını bulmaya çalışır ve kırsal, küçük, fakir kasabasında kendini ve diğerlerini öğrenir.

gramkedesign

Eğer biri "güzel bir dergi moğolunun" bir ex-con ile ilgili olacağı fikrini kabul edebilirse - ne kadar yanlış hükümlü olursa olsun - bu çok zevkli bir okuma. Karakterler hoş, ayarlar hoş. Mükemmel uçak veya plaj okuma.

gramkedesign

Bu kitapla başladım çünkü Zümrüdüanka Yoldaşlığı ortaya çıktıktan sonra her şeyin nasıl bittiğini görmek zorunda kaldım. Bu film için sabırsızlanıyorum !!

gramkedesign

Spellbound was a great book; it had the right ingredients and captured the culture surrounding the book very well. Felt as if I was there.

gramkedesign

ممتاز استفدت منه كثير