paorgz

Paola Rodr Rodr itibaren Garmur Satra, Assam 785104, Hindistan itibaren Garmur Satra, Assam 785104, Hindistan

Okuyucu Paola Rodr Rodr itibaren Garmur Satra, Assam 785104, Hindistan

Paola Rodr Rodr itibaren Garmur Satra, Assam 785104, Hindistan

paorgz

Atlas Shrugged'in küçük kız kardeşi, belki, bu yüzden biraz daha az mükemmel ama daha güzel olan kız kardeşi.

paorgz

Angela Carter en büyük İngiliz yazarlardan biriydi. Yeni Havva Tutkusu son derece feminist ve siyasidir, aynı zamanda tamamen dil ve yanaktır. Modern medya dünyasına garip bir dönüş, kadınlığa karşı erkeklik ve çok daha fazlası.

paorgz

Bu benim ikinci favori otobiyografim. Keşke mezuniyet konuşmam olsaydı.

paorgz

Köşede Angel'ın bir kopyası var, ama Kate ve Emma onun daha iyi kitaplarından biri gibi görünebilir. En iyi bilinen, hizmetçi olarak çalışmakla ilgili olarak ilk olarak biliniyor. 'Işık' olarak sınıflandırılmış gibi görünüyor ama beklemeli ve kendi fikrimi oluşturmalıyım!

paorgz

Alaska görev serisinin üçüncü kitabında, Jayce ve Jacob bir Arktik adasında ayrılmanın kasvetli bir bakış açısıyla batık. Bu arada eşleri Leah ve Helena, Alaska'da evlerinde kocasının eve dönmesini bekliyorlar. Leah hala çocuklarının gerçekten Jayce'nin çocukları olmayabilir ve Chase'in kendisine yaptıklarının sonuçları olmayabilir. Helena, Jacob'un onu hala sevmediğinden endişeleniyor. İki kadın, griple, arkadaşlarından gelen değişikliklerle ve Birinci Dünya Savaşı'nın patlak vermesiyle uğraşan sert Alaska ortamıyla savaşırken birbirine bağlanırlar.

paorgz

Çok heyecan verici bir gerilim hikayesi! Oldukça tarihli, Soğuk Savaş teması, ama çok ilginç bazı virajlar alıyor ve her zaman okuyucuyu tahmin ediyor. İletişim benim en büyük engel oldu ... oldukça bayat. Ama İYİ bir hikaye!

paorgz

this book is shit.