kriber

Kri Berdugo Berdugo itibaren Elizabeth City, NC, Birleşik Devletler itibaren Elizabeth City, NC, Birleşik Devletler

Okuyucu Kri Berdugo Berdugo itibaren Elizabeth City, NC, Birleşik Devletler

Kri Berdugo Berdugo itibaren Elizabeth City, NC, Birleşik Devletler

kriber

Arka kapağın gerçek hikaye ile ilgisi yoktur ve gerçekten çok zorlanır. Patterson'un en iyilerinden biri değil.

kriber

ilk kitabı kadar iyi değil ama yine de komik.

kriber

Bu ilginç bir kavramdı ve anlatı beni tahmin etmeye devam etti, bu da ferahlatıcıydı. Çevresine körü körüne güveniyor olsa bile ana karakteri seviyorum. Aşk hikayesi gerçek ve aşırı duygusal olmadan bir yumruk veriyor. Düzenleyiciler daha dengeli bir zemine yerleştirilirse kitabın nasıl olacağını merak ediyorum, ama sanırım kötü bir adam olmalı. Son, beni bu evrende başka bir kitap olup olmayacağını merak etti. Bazen fiziksel çevreye verilen tanımlayıcı detay benim için biraz fazlaydı, ama her zaman öyledir. Keşke dünya ve nasıl olduğu hakkında daha fazla ayrıntı olsaydı. Detaylar var, ama daha fazlası olmalı gibi geliyor. Diğer dünya eğlencesinin bir kısmı o dünyayı keşfetmektir ve biz bundan daha fazlasını elde edemeyiz. Bazen yavaş ilerledi, ama merakım ilgimi çekti. Sadece Amerika'nın bu fikirden etkilenmesi ilginçti ve karakterler hala endişelenebileceği veya hayal kırıklığına uğradığı veya korktuğu için prosedürün gerçekten ortadan kaldırıldığı konusunda tamamen net değildi. Bir noktada Lena, sahip oldukları tek şeyin korkudan kaynaklanan bir duygu olduğuna işaret etse de, bu yüzden daha önce davranıyorlar ve onları sırada tutan şey. Keşke kavram daha fazla araştırılmış olabilir - belki daha sonraki bir kitapta? Genel olarak, biraz şaşırtıcı-hem iyi hem de iyi değil yolları. Bununla birlikte, onunla işim bittiğinde hala okumamı diliyorum bir kitap.

kriber

Son zamanlarda Dorothea Benton Frank ile vuruldum ve özledim - bu ancak tüm doğru notları vurdu! Vixen'i okuduğumdan beri, aldığım veya okumak istediğim pek çok kitap 1920'lerde veya 20'li yıllardan kalma geçmişe sahip gibi görünüyor. Bu benim için iyi - kükreyen 20'lerin heyecanını ve dramını her zaman sevdim. Folly Beach'in günümüzde bir hikayesi var, ancak diğer her bölüm, Heyward'ın Porgy ve Bess'i bir müzikal haline getirmek için Gershwin ile birlikte çalışan Heywards hakkındaki oyunun bir parçası. İtiraf etmeliyim ki, ilk başta bu bölümler beni rahatsız etti - sadece ana hikaye hattında olup bitenlere gireceğim ve bir reklam gibi kitapta kesintiye uğrayacağım. Ama okuduğumda, Heyward'ın hikaye çizgisinden daha çok keyif aldım. Bu kitaptaki tüm karakterleri, özellikle de Jane Eyre'den Bay Rochester'ı hatırlatan Cate'nin aşk ilgisi John'u sevdim. Ve vay canına Cate bu kitapta korkunç bir başlangıç yaptı - perçinlenmiştim, onun için başka neler yanlış gidebilirdi? Görünüşe göre her şey! Her ne kadar trajedisi onu kendi kişisi olmaya ve sonunda gerçek mutluluğu bulmaya zorladı.

kriber

vaghti khoondish taze mifahmi sedaye gorbe tu nesfe shab che dastani dare haaa!!!!

kriber

I first read this about a few years ago, but I recently found it and started re-reading it. Riki Wilchins is awesome because she writes intelligently and has an amazing sense of humor about her experiences. Even though a lot of what she writes about is heartbreaking, her writing always makes me laugh.