julianm

Julian Maestre Maestre itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Julian Maestre Maestre itibaren Texas

Julian Maestre Maestre itibaren Texas

julianm

Romanın garip bir kaçışı var ve hikayeye dahil olmadım. Ancak, çok iyi yazılmış ve bazı çok unutulmaz karakterler vardı. Bu ay bizim kitap kulübü kitabımız ve tartışma için çok verimli olacağını düşünüyorum.

julianm

Suburbia'nın karanlık tarafı olan orta sınıf Amerika hakkında bir roman. Çok hiciv!

julianm

İngiliz George Mallory nin Mt. Everest. Jeffrey Archer, hikayeyi Mallory nin girişimi ile ilgili bazı olası senaryoları detaylandırmasına izin veren yeni bir formatta yazar. Mallory ailesini ve destekleyici eşini terk etmekte zorlanır. Ayrıca Kraliyet Coğrafya Derneği'nin liderleri ile ekibinin üyelerinin seçilmesinde siyasi mücadeleler de var.

julianm

* GÜNCELLEME * 8-23-11: Bu kitabı tekrar aldım. Ve okumak istiyorum. Ve belki sizleri bunu almaya ikna edebilirim. Hepsi bu. *** Şu anki inceleme: Bunu muhtemelen dördüncü kez okudum. Ve puanım aynı kalıyor. Bu çok hoş bir hikaye. 1890'larda geçen bu hikaye Safkan at yarışı ve kahramanımız Darby'nin sahip olduğu belirli bir at etrafında inşa edilmiştir. Yazı dürüst ve çok iyi akıyor. Kendisini sevmekte tereddüt etmesine rağmen, kahraman Luke Richards'a aşık olmak kolaydır. Bu kitabı yeterince tavsiye edemem. Çok seveceksiniz ve benim için zamanın testini geçti. Bunu okumayı hala seviyorum. Şimdiye kadar, bu kitabı ciltsiz olarak alabilirsiniz. Bu onu almaktan caydırmak izin vermeyin !! -------------------------------------------------- -------- Eski inceleme: Bu kitabı birkaç kez okudum ve yeniden okudum. Aşık olma ve atların etrafında olma fikrine aşık olan bu çılgın kızlardan biriydim. Doğal olarak, bu kitap benim için A ++ idi. Hikayenin gidişatından keyif aldım, antrenöre, kendime aşık oldum ... ve kahramanla birlikte zaferleri kutladım. Hala bu kitabın hafızasına uyup uymadığını görmek için bunu tekrar okumak isterdim ...

julianm

Kurnaz detaylar ve sağlam anlatım

julianm

Kötü havalı! Sanırım bu kurgusal fotograf diyeceksin. Aptal ve Ufuk, bir hikaye anlatmak için fotoğraf, illüstrasyon ve az miktarda metin kullanır. Bu tarihsel bir paranormal gizem. Vurgulamak inanılmaz görüntüler. Evet, doktor olduklarını biliyorum, ama yine de çok havalılar. Parayı bu kitapta harcamak istemiyorsanız ve kütüphaneden kitap satın almıyorsanız, yerel kitapçıdan alın ve bir dakika boyunca sessiz bir yer bulun. Bu kitabı okumak 30 dakika sürer. Zevk almak.

julianm

Eww, yuck - palpable stinkiness from 14th century England.