alarico

Antonio Recio Recio itibaren Gandhi Nagar, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan itibaren Gandhi Nagar, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan

Okuyucu Antonio Recio Recio itibaren Gandhi Nagar, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan

Antonio Recio Recio itibaren Gandhi Nagar, Chennai, Tamil Nadu, Hindistan

alarico

Hayran olduğum John Irving'in tarzına benzeyen modern yaşamın iyi tasvir edilen günlük karakterleri. Ancak, hikaye anlatımı dokunaklılıktan yoksundur ve zaman zaman biraz esnektir ve onu okumaktan geçmesi bir işti. Her ne kadar kahraman Macon'a sempati duysam da, kitabın çoğu hiçbir şeye dayanmadı ve sayfayı izlemek ve ana karakterlere ne olduğunu öğrenmek için yeterince ilgi çekmemi imkansızdı çünkü insanlar izlemeye çok benziyordu. onların günlük yaşamlarına gittiklerini gördüğünüz bir kafede ve sizin görüşünüzden çıktıklarında ne yaptıklarıyla pek ilgilenmiyorsunuz.

alarico

Sevdim ama ben basit bir yaratık ve basit zevklere sahip. Bu bir kitapta Ulusal Hazine ve eğlenceli bir okuma. Sonraki ikisini okumak istiyorum.

alarico

Bu kitap kesinlikle kalbimi yırtıyor ve bayılıyorum. İnsanlar artık böyle hikayeler yazmıyorlar. Romeo ve Juliet'i unut ... Cathy ve Heathcliff !!! Aman tanrım.

alarico

Bu biraz utanç verici. Sanırım gerçekten gençken edebi bir karakter olmak istedim, bu yüzden kendimi Emma Bovary ile özdeşleştirdim. Ortak bir noktamız yoktu. Lise yıllarımın çoğunu oldukça bekledim ve romantizmle gerçekten ilgisizdim. Öte yandan, açlıktan ölüyordu ve kitaptaki herkesi becerdiğinden eminim. Sadece hizalama yok. Ama bunu aştığım için memnunum. Bu kitap iyiydi. Neler olduğunu gerçekten hatırlamıyorum çünkü Jane Eyre ile tuhaf bir nedenden dolayı kafam karıştı. Bir araba yolculuğunu hatırlıyorum ve kitaptaki herkesi lanetlediğini hatırlıyorum. Ve sanırım senin için şımartmayacağım sonu hatırlıyorum. Sanırım gerçekten bilmeniz gereken her şey bu. Herkesi siken bir kızı okumak istiyorsanız, Madam Bovary kitabınızdır. Kuzeniyle evlenen bir kızı okumak istiyorsan, sanırım Jane Eyre.

alarico

Görünüşe göre bu Arcane Society merkezli bir dizi romantizm / paranormal / gizem romanının bir parçası. Bu cinayet ve mahem, bir fotoğrafçı Venetia'yı ve Arcane Society'nin "kocası" Gabriel'i çevreler. Bayan Quick'un önceki romanlarıyla aynı seviyede: mükemmel okuma.

alarico

Kısaltılmamış Audible sesli kitabının gözden geçirilmesi. Bu sesli kitaptaki anlatım çok, çok iyiydi. Anlatıcı, çeşitli yaş ve hatta milletlerden erkek ve kadın karakterlere benzersiz ve inandırıcı sesler verir. Kitabın kendisine gelince, tarihsel drama olarak tarih üzerinde biraz fazla ağır ve karakterizasyonda biraz fazla ışık var. İspanya'yı 20'lerde ve 30'larda yakalayan kargaşa boyunca tek bir karakteri takip etme kavramı güçlüdür, ancak ana karakter, Feliu, olaylar etrafta dolaştıkça bir seyirciden biraz daha fazla olacak kadar az gelişmiştir. Kendisine ve başkalarına olan şeyleri ilişkilendirir, ancak gerçekten umursamayacak kadar düz ve boştur ve başka hiçbir karakter çok iyi gelişmiş olmadığından, kitaptaki insanlarla veya olaylarla herhangi bir bağlantı hissetmek zordur.

alarico

I enjoyed this account of a slave "experiment" in Boston during the Revolutionary War. A little more sad and graphic than "Chains" so I'd wouldn't recommend it for young readers, but I am looking forward to the next one.