13. Savaşçı eBook indir bedava

13. Savaşçı eBook indir bedava

13. Savaşçı eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Michael Crichton, "13. Savaşçı'da bizi yüzlerce yıl öncesine götürüyor. Yıl MS. 922'dir ve Bağdat halifesinin saray erkanından olması dışında bugün elimizde yaşamına ilişkin başka bilgi bulunmayan Ahmed İbn-i Fadlan, Saka Kralı'na elçi olarak gönderilir. Son derece gelişmiş "Barış Şehri'nden yola çıkan Fadlan, Hazar Denizi'ni geçerek Volga vadisine doğru giderken birçok "Barbar Topluluk" görür. Bu İnsanlar için yaşamak demek, yalnızca yemek, içmek, savaşmak ve sekstir. Saka Krallığı'na varmadan önce güçlü Rifler Şefi Buliwyf ile karşılaşması yaşamının dönüm noktası olur: Çünkü, "13. Savaşçı"dır artık. Ve Buliwfy ile İskandinavya'ya gidip "sis canavarları"na karşı kanlı bir mücadeleleye girişmekten başka çaresi yoktur. Gerçek bir el yazmasından yola çıkılarak kaleme alınan bu romanda hem tarih, hem de korku ve gerilimi birlikte soluyorsunuz. Bu romandan uyarlanan ve ülkemizde de gösterilen "13. SAVAŞÇI" filminde Ahmed İbn-i Fadlan rolünü Antonio Banderas oynuyordu. Filmde Ahmed İbn-i Fadlan ile Rifler Şefi Buliwfy'in "sis canavarları"na karşı verdikleri kanlı savaş, gerilim ve korkuyu bir sinema şölenine dönüştürüyordu. .

Yazar:

13. Savaşçı eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: İnkılâp
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10: 9751015782
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat:

Kitap eleştirileri

13. Savaşçı

luoyun

I love Charles de Lint's books, but this is the best I've read of his recent stories. It had just the right amount of darkness, and all of the magic, and all of his characters stayed true to themselves instead of serving the story.

2020-12-11 16:49

camillebecdach

First book I will be reading on my Kindle!

2020-09-19 13:43

harshit_me

Bu Amerikan Tanrıları kadar destansı değildi, ama bence bundan daha çok keyif aldım. Karakterlerin kadrosunu ve şeyin ölçeğini kısıtlamak, Gaiman odasının Fat Charlie ve Spider ve Rosie'ye daha fazla hayat vermesine izin verdi, bu da karakterizasyonunu her zaman Gaiman'ın yazdığım yönü olarak benim için bir artı oldu. en fazla güce sahip. Bu romanda daha yerli ve daha destansı yönlerin birbirine geçmesi de daha iyi gerçekleştirildi, sanırım; yine de çok daha hafif ve daha ince dokunuşlarla dokunuyorlardı. Konu, Amerikan Tanrıları kadar öngörüldü. Olanlara gerçekten şaşırdığım bir nokta olmadı ve sondan tamamen emin değildim; ancak Gaiman her zaman yeterince ilginç mizah ve yaratıcılıkla bunun asla bir sorun olmayacağını yazar. Bu özellikle böylelikle, mizah anlayışının alaycı yanını dünyadaki gözlemleriyle ve içindeki insanlarla her zamankinden daha iyi etki edebilmek için birleştirdiğini düşünüyorum: "Bu küçük bir dünya. Yaşamak zorunda değilsiniz tüm dünyada sadece beş yüz gerçek insanın olduğu bir teori var (durum, olduğu gibi; dünyadaki diğer insanların teorisi, ve dahası, hepsi birbirlerini tanıyorlar ve bu gerçek ya da gittikçe doğru, gerçekte dünya, her biri hayatlarını harcayacak olan yaklaşık beş yüz kişilik binlerce grubun binlerceinden oluşuyor. Birbirine çarpmak, birbirlerinden kaçınmaya çalışmak ve Vancouver'daki aynı olası teashop'ta birbirlerini keşfetmek.Bu süreçte kaçınılmaz bir durum var, hatta tesadüf değil. uygunluk için. " Pratchett'in yazdığı herhangi bir şeyle tam orada. Bu, işinin en sevdiğim parçalarından biri ve kesinlikle romanlarının favorim oldu.

2019-12-29 10:22

sabin_vp

Ne harika bir kitap ... Laura bunu tavsiye sevindim. Çok eğlenceli ve büyüleyici.

2019-12-22 17:18

vteleschib898

Her zaman eldeki kamera olan Eugene Smith'in 50'li yılların başında annemi Pittsburgh sokaklarında bir arabaya iterek çılgınca koştuğunu düşünmek isterim. Pittsburgh projesi diğerlerinden daha fazla saplantılı ve esnek olmadığını gösteriyor.

2019-12-20 23:52

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

13. Savaşçı okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

13. Savaşçı indir itibaren OpenShare

3.2 mb. indir ücretsiz

13. Savaşçı indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

13. Savaşçı indir itibaren LiquidFile

4.7 mb. indir

13. Savaşçı eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

13. Savaşçı okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

13. Savaşçı indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

13. Savaşçı indir içinde odf

3.8 mb. indir ODF

13. Savaşçı indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Yükselen Güneş

Los Angeles'in merkezinde Japonya'nın dev şirketlerinde Nakamoto, Amerika bürosunun, yeni gökdeleninin açılışını büyük bir partiyle kutlamaktadır. Parti, kırk beşinci katta olanca görkemiyle sürerken, kırk altıncı katta sarı...