Üç Halka Yirmibeş eBook indir bedava

Üç Halka Yirmibeş eBook indir bedava

Üç Halka Yirmibeş eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Üç Halka Yirmibeş Acı gerçekler, olayların ışığında, kişiliklerin somutluğunda ortaya çıkmaktadır. Olayların bağlantıları, kişilerin görevseliği, olaylarla kişilerin yaşantısının ve karakterlerinin bağdaşıklığı başarılı bir yapıtın doğmasına yardımcı oluyor. İzgü, Kasabanın Yarısı ndan sonra, bu romanıyla bir kentin yaşamını, sağlam bir gözlemciliğe dayanan ustalığı ile canlandırmıştır.

Yazar:

Üç Halka Yirmibeş eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: BİLGİ YAYINEVİ
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Üç Halka Yirmibeş

remy_abdofc32

Şaşırtıcı derecede açıklayıcı ve çok güzel üzücü. Çok sevdim.

2020-01-24 09:34

itslanestho

vazgeçti

2019-12-18 02:56

diptiranja0b32

İlk başta kitaba girmek zor oldu. Eski Jacob olmasaydı, genç Yakup'un hikayesi ilgimi çekmeden önce kitabı koyardım.

2019-12-18 00:25

naushinmalik

İçerik: 16 yaşındaki viyola erkek arkadaşı Lawrence tarafından bırakıldığından beri kendini boş hissediyordu. Kalbinde bir şey kırılmış, tamamen görünmez hissediyor. Okulda sınıf arkadaşları tarafından farkedilir, ancak aniden erkeklerin dünyasını keşfeden modaya uygun Lawrence'ın zavallı kız arkadaşı olarak görülür. Nihayet çevresi tarafından arkadaşının ayrılmasından önceki viyola olarak görülme arzusundan dolayı, Caliban İmparatorluğu'ndan bir Djinn aniden ortaya çıktı. Şimdi onun tarafından yerine getirilen üç dileği olabilir. Fakat hayatınızı tamamen değiştirme fırsatınız olduğunda, doğru bir dilek seçmek artık çok kolay değil, özellikle de sevdiklerinizin hayatını mahvederse. Görüşüm: Her şeyden önce, bir Pan-Verlag (her zamanki gibi) bir kez daha kesinlikle keyifli ve çekici bir kitap kapağı seçtiğini söylemeliyim. Sadece rüya gibi ve romantik bir temaya uymuyor, aynı zamanda mutlak bir göz alıcı. “Özgürlüğünüze Sahip Üç Dilek” de, karakterleri ve tarihteki şaşırtıcı gelişmelerinden dolayı kesinlikle inandırıcı ve popüler olan rakamlar ortaya çıkıyor. Viyola başlangıçta tamamen kendine yeten ve kendini savunmasız hisseden, göze çarpmayan, talihsiz bir kız olarak ortaya çıkar. Onunla acı çekiyorsun, onun acısını hissedebiliyorsun. Ancak tarih boyunca, insanının iyiliği için kendi ihtiyaçlarını savunan olgun bir genç kadına dönüşür. Bu davranış çok etkileyicidir ve yine Viola'yı okuyucu için sevimli ve sıradışı bir figür haline getirmeye katkıda bulunur. Djinn (kahramanı bu terimi bir ad olarak kullanır) viyola çok benzer. Kendisini istediği gibi bir dilek notu olarak adlandırmasıyla, insan doğası hakkında şaşırtıcı bir bilgiye sahiptir ve her dileği insanların gözünden okuyabilir. Tabii ki, aynı zamanda bir Djinn olarak yaşam biçimiyle şekillendirilmiş, ilk etapta diğer insanların dileklerini görüyor ve böylece onun için rahatsız edici durumlara giriyor. Djinn son derece bencilsiz, duygusal ve aynı zamanda çok etkileyici. Okuyucuyu baştan büyüledi ve hikaye ilerledikçe daha da güzel bir hale geldi. Viola ve Djinn'in hikayesi çok heyecan verici değil, bazen biraz tahmin edilebilir, ancak bütün aşk hikayesi inanılmaz derecede romantik, çeşitli ve zekice. Viyola ve cinler yükselip alçalır ve okuyucunun kaçınılmazı için ateş ve empati yapar. Sevgiye ek olarak, arkadaşlık konusu da 'Üç dileğin var' da büyük rol oynar. Bu yön, en azından okunabilir ve duygusal olarak aşk hikayesinin kendisi olarak yazılmıştır. Gördüğünüz gibi, anlatının birçok yönü var. Eğlenceli, yaratıcı, duygusal, dramatik, hareketli ... sadece hayal ve aşk hikayelerinin tüm hayranları için mutlak bir okuma keyfi. Her ne kadar kitap kendine ait olsa da, bir takip romanı olacağını ve yakında Viyola ve Djinn'i hakkında daha fazla şey okuyabileceğimizi umuyorum. Sonuç: Birkaç ay boyunca kitabın yayınlanmasını dört gözle bekledim ve beklemeye değdi. Hikaye bir günde yutuldu. Jackson Pearce'ın ilk romanı kesinlikle harika.

2019-12-17 13:37

bnerd

Serinin favorilerimden biri.

2019-12-17 06:16

rrogness

Bunun diğer şeyler kadar iyi olmadığını söyleyen bir sürü yorum okudum, ancak oldukça iyi ölçüldüğünü düşündüm. Bir dakika gülmek değil (canlılar hariç), ancak kendisi ve ailesi hakkında bu kadar komik ve ilginç olan hikayeler bulabilmesi şaşırtıcı. Bazıları kesinlikle kara mizah ama ben buna katılıyorum, bu yüzden okumaya devam edeceğim (aslında dinlerim) Sedaris.

2019-12-17 01:23

darart

3,5 yıldız Sesli Kitap Heidi, kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmiyor; annesi, Bernadette'in kapısında 12 yıl önce, bebek Heidi'yi tuttuğunu görünce. Gördüğün gibi, annesi kelimesinde sadece 26 kelimeyle zihinsel engelli. Gizemli bir kelime olan "soof" ve yeni keşfedilen bir resim, kökenlerini bulma arayışı üzerine Heidi'ye gönderir.

2019-12-16 22:52

nc3d

Belirli olayları veya olayları açıklayan tek ve tek teoriye sahip olduğunu iddia eden yazarlardan daima şüpheleniyorum ve Levitt bunu yapıyor. Bazı teorileri ilginç olsa ve daha fazla araştırmaya yol açsa da, açıklamalarının tek mantıklı olduğunu düşünüyor gibi görünüyor. Sosyal meselelerde hiçbir zaman tek bir neden yoktur, hiçbir şeyin kesin ve kuru bir nedeni yoktur, bu yüzden okuyucuları daha ayrıntılı bir açıklama ya da teori yapmak için başka eserleri kullanarak ilgi çekici bulduklarını araştırmaya çağırıyorum. neden olur.

2019-12-16 20:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üç Halka Yirmibeş okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

Üç Halka Yirmibeş indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Üç Halka Yirmibeş indir itibaren WeUpload

5.5 mb. okumak kitap

Üç Halka Yirmibeş indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Üç Halka Yirmibeş eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Üç Halka Yirmibeş okumak içinde djvu

4.6 mb. indir DjVu

Üç Halka Yirmibeş indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Üç Halka Yirmibeş indir içinde odf

3.2 mb. indir ODF

Üç Halka Yirmibeş indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Bir Zamanlar Ankara

...

Bulbul Düdük - Muzaffer İzgü

Bulbul Düdük - Muzafer İzgü Bülbül Düdük, Muzafer İzgü nün 7-12 yaş grubu çocuklar için yazdığı romanlardan smoke. Figen Renda tarafından resimlenmiş ve Mili Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu nca çocuklara tavsiye edi...

Küçük Kemancı - Eleanor H. Porter

En büyük hazinesi kemanı olan David, babasının ölümü üzerine ufak bir kasabada yapayalnız kalır. Muhteşem çaldığı kemanı ve her zaman koruduğu neşesiyle David, kısa zamanda tanıştığı herkesin hayatını etkileyecek, bir gün u...

Şu Çılgın Türkler - Turgut Özakman

Şu Çılgın Türkler - Turgut Özakman  Şu Çılgın Türkler Turgut Özakman 80 yıldır beklenen kitap. - Turgut Özakman'ın eli küsur yıldır süregelen çabasının ürünü.  - Mili Mücadelemizin, bir serüven romanı gibi rahat okunan ve şi...