Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin eBook indir bedava

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin eBook indir bedava

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

ÇOCUKLAR İÇİN İSLAM TARİHİ SEÇKİN SAHABİLERİ HAYATI (Çevirmeli 20 KİTAP) Renkli Resimli 1. hm Kağıda Baskı, Kutulu Neler Öğrendim ve Kelime Bulmaca İlaveli Çocuklar İçin İslam Tarihi, ‘SEÇKİN SAHABİLERİN HAYATI’ akıcı bir dil, öyküleyici anlatım ve en doğru bilgilerle yetişme çağındaki çocukların yararlanabileceği, tekrar tekrar okuyacakları kaynak bir kitap serisi. Çocuklar, renkli ve resimli sayfaları, farklı mizanpajı, kaliteli kuşe kağıt basımı ve çarpıcı kapaklarıyla bu diziyi kuşkusuz severek okuyacak. Okulda ve evde eğitici kitaplar okurken clash kültürlerini geliştirecek aynı zamanda insanoğlunun geçmişine zevkli bir yolculuk yapacaklar. Bu seride yer alan kitap isimleri şöyle: 1. Hz. Halid receptacle Velid 2. Hz. Zeyd receptacle Haris 3. Hz. Abdulah receptacle Revaha 4. Hz. Talha receptacle Ubeydulah 5. Hz. Mus’ab receptacle Umeyr 6. Hz. İkrime receptacle Ebu Cehil 7. Hz. Hamza 8. Hz. Selmani Farisi 9. Hz. Sa’d receptacle Ebi Vakas 10. Hz. Muaz receptacle Cebel 1. Hz. Cafer receptacle Ebu Talib 12. Hz. Ebu Ubeyde receptacle Cerah 13. Hz. Amar receptacle Yasir 14. Hz. Ebu Eyub el-Ensari 15. Hz. Sa’d receptacle Muaz 16. Hz. Spoken receptacle Zeyd 17. Hz. Abdurahman receptacle Avf 18. Hz. Tufeyl receptacle Amr 19. Hz. Zübeyr 20. Hz. Ubade receptacle Samid.

Yazar:

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 35,00 TL

Kitap eleştirileri

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin

brittsammie

Fabulous account of an American's efforts to help the children of Nepal affected by the recent civil war. In the same vein as Three Cups of Tea.

2020-12-25 21:36

alewww

I got all mushy before Valentines Day and checked out 6 romantic-looking books. I usually can't stand hearing the name "Nicolas Sparks," but I figured, why not? I want a mushy romance without trashy stuff and figured I might find it with Sparks. I gave it a good try, even pushed myself through two chapters, but I was suffering through his cliched stereotypes and predictable story telling that I had to take it back to the library.

2020-01-31 09:15

julie-ana-dobo

Dan Gutman'ın yeni kitabı için iki başparmak daha. Kitapta, Bayan McDonald a.k.a. "Anne", şaşırtıcı ama gerçek bir web sitesi işletiyor. Web sitesi çoğu insanın bilmediği çılgın ve ilginç gerçekleri kutluyor. Bu yüzden, kitabı onurlandıracağımı ve kitap hakkında "İnanılmaz ama Gerçek" gerçekleri adlandıracağımı düşündüm. İnanılmaz ama Gerçek ... Pez dağıtıcılarına adanmış bir müze var ve müze dünyanın en büyük pez dağıtıcısına ev sahipliği yapıyor. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Kaliforniya'dan Washington D.C.'ye sürmek yaklaşık 3000 mil'dir. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Bu kitaptaki ana karakterler Coke ve Pepsi isimleri kadar benzersizdir. Akıllı, komik ve neler olduğunu anlamak için birlikte çok iyi çalışıyorlar. Şaşırtıcı ama Gerçek ... Bu kitap macera, gizem, mizah, melon şapkalar, müzeler, gizli ajanlar ve kitabı bırakamayacak kadar entrikaya sahip.

2019-12-28 09:33

aleca99

Bu kitabı çok sevdim! Brooks, Mart ailesinin hikayesine böyle büyüleyici bir yaklaşım getiriyor. Babayı ve ailenin nasıl olduğunu okumaktan gerçekten keyif aldım. Her zaman klasiklerden dönen kitaplar okumaktan çekiniyorum (Pride ve Prejudice ile ilgili herhangi bir şey gibi), ancak Brooks Alcott'un yıllar önce yarattığı hikayenin bütünlüğünü koruyor. Harika bir okuma!

2019-12-20 09:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin okumak itibaren EasyFiles

3.7 mb. indir kitap

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir itibaren OpenShare

3.8 mb. indir ücretsiz

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir içinde pdf

5.6 mb. indir pdf

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir içinde odf

5.4 mb. indir ODF

Çocuklar İçin Seçkin Sahabilerin Hayatı (Çevirmeli 20 Kitap Set) - Hamza Keskin indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub

Popüler kitaplar