Aşkın Günahı-Sophie Jordan eBook indir bedava

Aşkın Günahı-Sophie Jordan eBook indir bedava

Aşkın Günahı-Sophie Jordan eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Aşkın Günahı-Sophie Jerry Aşkın Günahı SOPHIE JERRY Falon güzeliğini gizleyebilirdi. Peki ya arzularını? Smoke maskelerin ardında yaşıyor… Falon O’Rourke gibi bir güzelin ifetini koruyabileceği son yer, Londra’nın en çapkın dükü Dominic Hale’in Mayfair’deki malikânesidir. Ancak genç kız orada güvendedir çünkü bir uşak kılığına girmiştir. Sırını korumak için elinden geleni yapmasına rağmen günahkâr çapkının yatak odasına girip çıkan kadınlardan smoke olmayı dilediğini fark eden Falon, bu oyunu sürdürebilecek midir? Diğeri günah işlemek için yaşıyor… Yakıcı mavi gözlere ve enfes bir gülümsemeye sahip hovarda Dük’ün keyfine düşkünlüğüne imrenenler, onun kısa süreli mutlulukların peşinde koşmasının nedenini sorgulamamaktadır. Oysa Dük’ün kalbi kırıktır ve kendini korumak için ördüğü duvarları sadece bir kadın yıkabilecek, sadece bir kadın onun aşkını kazanabilecektir….

Yazar:

Aşkın Günahı-Sophie Jordan eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: PEGASUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 28,50 TL

Kitap eleştirileri

Aşkın Günahı-Sophie Jordan

nikodiaz

Şimdiye kadar tüm zamanların en sevdiğim kitabı.

2020-01-02 11:40

ironakj

David Simon'un yazımı hakkında takdir ettiğim şeylerden biri, "hepsi sadece sistemin kurbanları" diye sürekli bir çarpışma olmadığı. "Baltimore Sun" un eski bir muhabiri olarak, gazetecinin olgusal hesaplarını ele geçiriyor ve onlara kitaplarındaki insanları önemsemek, ama iniltmek için yeterince ruh vermiyor. Birçok kurgusal olmayan sosyal yorum yazarının etkili bir şekilde yapmadığı kişisel ve toplumsal başarısızlıklara işaret etmekten korkmuyor. Çok sayıda kurgusal olmayan sosyal bilim okudum ve Simon da dahil herkesin bir gündemi var, ama sesinin öyle hayranıyım ki 13 yaşındayken "Cinayet" i okuduktan sonra gazeteci olmaya karar verdim. Tabii ki, televizyonda bir araya geldiğimizde ona söyledim, bana televizyona bağlı kalmamı söyledi. Almalıyım.

2019-12-21 17:57

lindseywhitney

Nadiren inanılmaz derecede güçlü bir kadın ve sanatçının bu kadar unutulmaz bir resmini okudum. Bu, hayatta bulunabilir tutku hissetmenizi sağlayan kitaplardan biridir.

2019-12-16 18:04

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşkın Günahı-Sophie Jordan okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir itibaren OpenShare

4.7 mb. indir ücretsiz

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir itibaren LiquidFile

4.2 mb. indir

Aşkın Günahı-Sophie Jordan eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Aşkın Günahı-Sophie Jordan okumak içinde djvu

5.2 mb. indir DjVu

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir içinde odf

3.5 mb. indir ODF

Aşkın Günahı-Sophie Jordan indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Uzaylı Öğrenci Rehberi

Bir uzaylının gözünden, dünyalılara komik bir bakış! Dünyayı bir öğrenci kılığında ziyaret arcadia Fulokçişil, bu ilkel gezegen ve çirkin discrepancy çirkin sakinleri yüzünden kafası karışan diğer uzaylılara yardımcı olmak ...

Tanrı'nın Tarihi - Karen Armstrong

 ....

Yabancı Kutulu Özel Set (2 Kitap Ciltsiz) - Öznur Yıldırım

YABANCI ŞAHMERAN Sen cenetin varlığından gurur duy, relative cehenemi istiyorum. Yağan kar şidetini gitgide artırıyor, koyu renk saçlarıma tutunan kar tanelerinin sayısı çoğalıyordu. Konuşmadı, konuşmadım. Sesizlik. Aramızda...

Aplikasyon (Ciltli) - Lauren Miller

...