Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral eBook indir bedava

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral eBook indir bedava

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Babanem Kime Benziyor - Feridun Oral Ali resim yapmayı, hayvanları ve babanesini çok seviyordu. Babanesi ona masal anlatırken hayvan taklitleri yapıyor, keçi gibi meliyor, kedi gibi miyavlıyor, takma dişlerini takırdatarak çok üşümüş bir penguen bile oluyordu! Bir sabah, “Dede, babanem kime benziyor” diye sordu. Uzun kulaklı bir tavşana mı, bir kediye many-sidedness, yoksa bir bülbüle many-sidedness? Hayat dolu çizgileriyle çocuklar için büyülü dünyalar yaratan Feridun Oral’dan rengârenk, sımsıcak bir hikâye.

Yazar:

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Yapı kredi yayınları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 9+ Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 16,00 TL

Kitap eleştirileri

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral

corebeatz

Yüksek profilli zengin insanlar öldürülüyor ancak yöntem açık değil. Cindy, evsiz bir adamı tökezledi ve ölümden sonra vahşice dövüldü. Polisin soruşturma yapacak vakti yok, bu yüzden katilini bulup hikayesini anlatmaya kararlı. Sadece adamın adını bulmak çok iş gerektiriyor ve yakında düşündüğü aziz olmadığını keşfediyor. Bu kitap Claire dışındaki kadınların aşk hayatları hakkında çok daha fazlasını içeriyor. Diğer kadın cinayet kulübü kitaplarından bazıları kadar iyi değil.

2019-12-29 22:08

changhoonbaek

Bu kitabı bırakamadı! Ev işi ihmal edildi, evcil hayvanlar ihmal edildi. Hızlı tempolu, hareketli ve düşündürücüdür. İkinci kitabın yayınlanmasına kadar geçen günleri geri sayıyorum.

2019-12-14 15:12

giselletr

Çok tatlı bir hikaye!

2019-12-13 15:59

fefbarreto

Bu kitap bana toplu bir bilinçdışı olduğunu ve bir toplumun gerçekten ilerleme kaydedebileceğini öğretti. Sanki zaman içinde izleyebileceğiniz bazı değerler var ve belli bir yöne giderlermiş gibi “dünyanın durumuna” karşı depresyona girdiğimde belki bir kopyasını almalıyım. Aslında, bu kitap hakkında beni en çok etkileyen şey "müstehcen" bir malzeme değildi, Miller'ın kağıda asıl açlığını ne kadar iyi anladığı ve aynı zamanda bu kitabın yazılmasından bu yana atılan büyük atılım antibakteriyelleri. . Bu anlamda, bu kitabın tadını çıkardım çünkü Willa Cather yurtdışına gitmek için bir Fulbright kazandıysa ve bir misogynist olsaydı ya da Linnaeus bir beatnik olsaydı ve mikroskobunu etrafına taşıdıysa ve eğitmiş olsaydı, bir tür düz biyotik realizmde gayret gösteriyor ve başarılı oluyordu. umutsuz ama yine de oldukça sıkıcı insanlar üzerinde.

2019-12-13 13:37

giselletr

Picoult hakkındaki düşüncem değişmeden kalıyor: Eşyalarını okumayı seviyorum, çok önemli ve tartışmalı bazı konular ortaya çıkardığını düşünüyorum, yazıları o kadar akıcı ki sayfaları okuduğumda, karakterleri inanılır ve sempatik ve her zaman içinde bir şeyler var. beni sonlandıran son. Genellikle inanamadığım bir şey içerir; doğru çalmıyor ya da sadece büyük "mutlu son" vermek istiyormuş gibi görünüyor. Bunun mutlu bir sonu yoktu - ki buna hiç inanmadığım için müteşekkirim, bunun gibi senaryolar mutlu sonlarla gelmiyor - ama "bükülme" çok çekingen görünüyordu (ve bir şey gördüm gördüm). Kitap gerçekten okumaya değer olduğu için bir şey vermek için fazla bir şey söylemek istemeyin, bu yüzden çok fazla söylemeden önce duracağım. Picoult, lise ve daha da önemlisi lise öğrencilerinin gerçekçi bir resmini çizme konusunda harika bir iş çıkarmaktadır. Popülerlik her şeydir ve sık sık gençler uyum sağlamak için kendilerini tehlikeye atmaktadırlar. Kesinlikle okulda "popüler" değildim ve geriye dönüp baktığımda, bunun için daha iyi olduğumu düşünüyorum. Sonuçta, Picoult en iyilerinden. Kesinlikle okumaya değer.

2019-12-13 13:37

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral okumak itibaren EasyFiles

3.2 mb. indir kitap

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir itibaren OpenShare

5.2 mb. indir ücretsiz

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir itibaren WeUpload

4.1 mb. okumak kitap

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir itibaren LiquidFile

4.9 mb. indir

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral okumak içinde djvu

4.9 mb. indir DjVu

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir içinde pdf

3.2 mb. indir pdf

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Babaannem Kime Benziyor - Feridun Oral indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Yevgeni Onegin-Aleksandr Sergeyeviç Puşkin

Yevgeni Onegin-Aleksandr Sergeyeviç Puşkin ACTIVITY yıl sonbahar ılık havasıyla Uzun süre gitmedi mevsimin bahçesinden, Kış zamanını bekledi, bekledi doğa. Ancak ta ocak ayının bir gecesinde Sat üçte düştü kar. Uyandığı zama...

Baykuş İle Çobanyıldızı

...

Benzersiz Bir Hayat Bulgar Kralı 2. Simeon

...

Franny Ve Zooey - Jerome David Salinger

Frany Ve Zoey - Jerome David Salinger Glas'lar, öncesi, savaş ve sonrası ile 2. Dünya Savaşı'nın 'yaralanmış' kuşağının yedi 'tuhaf' kardeşli 'tipik' bir ailesi. Ölümler, intiharlar, güvence aranan mistik savruluşlar ve aşkl...