Belalılar (Blu-Ray Disc) eBook indir bedava

Belalılar (Blu-Ray Disc) eBook indir bedava

Belalılar (Blu-Ray Disc) eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Belalılar (Blu-Ray Crown) Chicago'da dolandırıcılık yaparak yaşayan Johny Hoker ve Luther Coleman arasında usta-çırak ilişkisi vardır. Deyim yerindeyse Luther Coleman, Johny Hoker'ı üçkâğıtçılık konusunda eğitmektedir. Ancak Luther, kendisinden daha güçlü bir suç patronu olan Doyle Lonegan tarafından öldürülür.

Yazar:

Belalılar (Blu-Ray Disc) eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 29,99 TL

Kitap eleştirileri

Belalılar (Blu-Ray Disc)

paulosoare1a2a

Cat pověsila svou kariéru coby tajná vládní agentka, mezi upíry přezdívaná jako Red Reaper, na hřebík a rozhodla se užít si krásnou dovolenou v Paříži se svým manželem Bonesem. Ovšem jak to tak vypadá, ti dva si svou dovolenou neužijí. Na Cat si totiž vznáší nárok jiný, starší a mnohem mocnější upír, Gregor, který tvrdí, že Cat je jeho manželka. A jako taková k Bonesovi nepatří, ale patří jemu. Jenže Cat to kategoricky odmítá. Nepamatuje si totiž, že by kdy s Gregorem přišla do styku. Za to může Mencheres, který jí na něj vymazal vzpomínky, protože jejich vztah byl krátký, intenzivní a hlavně vznikl z velmi špatných důvodů. Teď chce Gregor svou manželku zpátky a nezastaví se před ničím. Na tuhle knihu jsem se moc těšila. Neříkejte mi, že nevíte proč. Série Night Huntress se řadí mezi jednu z mých nejoblíbenějších. Je sice pravda, že jsem při prvním díle měla ze začátku problém zvyknout si na styl příběhu a hlavně na ty sprosťárny… ale to už je za mnou. Nejspíš i proto, že vím, jak výborná celá tahle série je, očekávala jsem od čtvrtého dílu stejnou úroveň. Které jsem se ze začátku bohužel nedočkala... Řeknu vám, že první polovina knihy mě neskutečně zklamala. Celá hlavní zápletka mi přišla hodně hloupá a jakoby uplácaná z nutnosti. Potřebujete pokračování? Máte ho mít! Vymyslíme do očí bijící pitomost, abychom měli na čem stavět příběh. Naši hrdinové by měli být opět v nebezpečí. Tadá! A je to! Tohle jsem opravdu nečekla a dost mě to zamrzelo, protože vím, že Jeaniene je skvělá autorka. Tohle mi prostě v celkovém měřítku série přišlo dost zbytečné a bez originality. Jeaniene umí být krásně originální, ale chápu, že když si do 3 předchozích knížek napere všechnu možnou i nemožnou akci, musí přijít s něčím neokoukaným. No mě jednoduše první polovina knihy nudila a říkala jsem si, kdy se to konečně opět vrátí do starých známých kolejí, kdy budu otáčet stránku za stránkou, dychtivá vyzjistit, co se bude dít. Díky bohu jsem se dočkala! V druhé polovině knihy. Ta mě místy přiváděla do stavu varu, kdy jsem nadávala střídavě na Cat a střídavě na Bonese. Jejich vztah utrpí několik docela velkých kotrmelců, až tomu člověk nechce věřit. Musím říct, že v tomhle díle mi Cat neskutečně lezla na nervy. Až příliš zaváněla typickou Mary Sue. Chtěla jsem ji propleskat, aby se vzpamatovala. Někdy jsem těžce nechápala, proč udělala to, co udělala a vůbec jsem jí nefandila. Na druhé straně Bones se ukázal jako pravý charakter a konečně jí řekl to, co si i já sem tam při čtení knih myslím. Celkově je to opět akcí nabitý díl. Plný překvapení a zvratů, které vás určitě udrží napnuté až do konce. Mně osobně se prozatím čtvrtý díl série jeví jako nejslabší. Přesto se těším na další díly. Hlavně díky zajímavé věci na konci, která ještě hodně zahýbá dějem. Prozatím tedy 4 hvězdičky.

2022-12-17 18:55

ekremb5f7

Mükemmel Kitap! Bu herkese tavsiye. Diğer kitaplarında olduğu gibi, sezginin gücüne ve nasıl pratik olunacağına odaklanır.

2020-01-08 16:31

lina09284139

Bu Japrisot'un tek 'mutlu son' kitabı ve sadece ana karakteri seviyorum - o esprili, sevimli ve sıkıntıdaki küçük hanımın zıttı!

2020-01-05 05:45

remminxola

Kitabın ilk yarısında kafanız tamamen karıştı. Öyleyse, arsa üzerinde bazı tahminlerin olduğunu düşünüyorsun ve bükülmeye başlıyor ve iyiyle kötünün inanılmaz bir hikayesine dönüşmeye başlıyor. PS. Ted Dekker, Circle Trilogy'den gelen birkaç cevapsız soruyu yanıtlıyor.

2019-12-17 16:22

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Belalılar (Blu-Ray Disc) okumak itibaren EasyFiles

4.1 mb. indir kitap

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir itibaren WeUpload

4.5 mb. okumak kitap

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir itibaren LiquidFile

4.4 mb. indir

Belalılar (Blu-Ray Disc) eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Belalılar (Blu-Ray Disc) okumak içinde djvu

3.1 mb. indir DjVu

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir içinde pdf

4.8 mb. indir pdf

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Belalılar (Blu-Ray Disc) indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

BabyFirst Tv (Kendim Yapıyorum)

BabyFirst Video (Kendim Yapıyorum) Mutfak Macerası Child D. I. Y – Kendim Yapıyorum skirt voluminosity skirt de çocuğunuza tamamiyle yeni yatarıcı bir dünya sunmak üzere hazırlandı. Tek ihtiyacınız biraz yaratıcılık, evinizd...

Latin Nights

Latin Glooms The Lambada Kiling Me Softly Guantanamera Lacumparsita Insular Eyes Frenesi The Gift Tico Tico La Bamba Volare Evergren Kisofire Sumer Disco Perfidia Insular Harlem Beau In Stil Melancholy....

Bangkok Dangerous (Zor Karar)

Bangkok Dangerous (Zor Karar) Cappuccino (Nicolas Crate), Surat adlı acımasız suç patronunun dört düşmanını öldürmek üzere Tayland’ın başkenti Bangkok’a iner. Burada kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için Kong (Shahk...

Akrep Kral Üçleme (DVD)

Akrep Kral Üçleme (DVD) Akrep Kral 1-2-3 DVD’leri 3’lü Crate Sete....