Benden Tarihe Haberler eBook indir bedava

Benden Tarihe Haberler eBook indir bedava

Benden Tarihe Haberler eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Benden Tarihe Haberler Sevgili okuyucu! Benimle çok eski muharefesi (tanılşıklığı) bulunan herkes çok iyi bilir ki, hayatımı sort gençlik yılarımdan itibaren cephedeki bir savaşçı mantık ve üslubuyla yaşadım. Zaman zaman peygamber aleyhiselatüveselamın esakitü anil hakı şeytan-ül ahres. Yani doğruları söylemek mevkinde kalıp da susan dilsiz şeytandır mealindeki ihtarıyla beşeri kanunların tehdidi arasında müredid ve mütehayir kaldım. Fakat diyebilirim ki, uzun ve mücadelelerle geçen hayatımın şu offspring günlerinde bu çarpaşık halet-i ruhiyenin en dehşetlisiyle bu eseri kaleme alırken karşı karşıya kaldım. Bununla beraber yine de Cenab-ı Hak'ın Hafız ism-i şerifinin teceliyat-ı uzamasına sığınarak duyduklarımdan pek çoğunu kaleme almaktan içtinab etmedim. Alah nasib eder de tabuların yıkılma dönemine kadar  yaşarsam bu eseri yapabileceğim çok ilavelerle daha da zenginleştireceğim. Şimdilik birçoklarının mahfuz bırakılmış olmasından dolayı mazur görüleceğimi ümid ederek hepinize sevgilerimi arz ve Alah'tan üstün hizmetlere nailiyetiniz niyazında bulunmakla iktifa ediyorum.

Yazar:

Benden Tarihe Haberler eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Benden Tarihe Haberler

desircreat2142

Translating...

2020-01-21 23:43

ilyakuzin06ff

Benimki ciltli değil, her neyse. Oldukça sevimli bir kitap. Arkadaşım Grace'e söylediğim gibi, neredeyse daha fazla hipster ya da başka bir şey duymamak için 'Eğimli ve Büyülü' kaldırımın çizgi roman versiyonu gibi.

2020-01-18 20:10

estevan

Hayatımda ilk kez bir kitap okudum, geceleri uyuyamayacak kadar uzun süre kendimi zorlukla çekebildim. Meşgul hayatınıza koşmadan önce sadece bir sayfa daha okuduğunuzda sabahları tost ve yumurtalarınız için minnettar olmanızı sağlayan açlıktan ölen ruh için bir hikaye.

2020-01-13 22:09

rogerktm6e20

Warren Ellis’in ilk romanı biraz kabataslak ve üzerine yazılmış, karakterleri bir parça Amerikan Groteskinden diğerine ülke çapında bakım yapıyor. Mike ve Trix, biraz ince bir şekilde sunulduklarında hoşlanabilirler - Trix'ten Mike'ı neden sevdiğine dair iki satırlık diyalog, muhtemelen neden erkek için kök salmamız gerektiğini anlatmaya geliyor. Daha mükemmel bir dünyada, Ellis, kahramanlarımızın karşılaştığı tüm iğrenç boklara daha az zaman harcayacaktı (ve çok sayıda iğrenç bok var - roman, Mike'ın kahvesinde öfkelenen mutant bir sıçanla açılıyor ve oradan aşağıya doğru spiraller) ve daha fazlası zaman çifti geliştirmek. Bununla birlikte, sayfayı yapan şey tuhaf bir şekilde zorlayıcıdır ve Ellis her zamanki gibi keskin ve esprili bir yazardır. Kitap Transmet Lite gibi bir şey okuyor, ama ne olduğu için - bir kitap için üç otobüs yolculuğu ve bir öğle yemeği molası verdim - neredeyse kendi kendine rağmen keyif aldım.

2019-12-19 11:05

milino

Babamla çirkinken bu kitabı okuduğumu hatırlıyorum, kardeşim ve ben her gece yatmadan önce bir hikaye okudum, bazen yalvarırsak. Bu bizi belki bir iki hafta sürdü. Bunu beğenirseniz, Willy ve Charli ve Grabdpa Joe'nun ailenin geri kalanını almasından sonra olayları hedef alan Willy Wonka ve Büyük Cam Asansörünü okumanızı da öneririm.

2019-12-17 01:23

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Benden Tarihe Haberler okumak itibaren EasyFiles

5.9 mb. indir kitap

Benden Tarihe Haberler indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

Benden Tarihe Haberler indir itibaren WeUpload

5.2 mb. okumak kitap

Benden Tarihe Haberler indir itibaren LiquidFile

3.4 mb. indir

Benden Tarihe Haberler eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Benden Tarihe Haberler okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Benden Tarihe Haberler indir içinde pdf

5.5 mb. indir pdf

Benden Tarihe Haberler indir içinde odf

4.4 mb. indir ODF

Benden Tarihe Haberler indir içinde epub

3.4 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Aşıklar Ölmez!..

Aşıklar Ölmez!. Değerli okuyucu!. Fikir hayatımıza, dehşet verici bir seviyesizliğin hakim olduğu bu zamanda sana takdim etiğimiz bu kıymetli eser, muhteşem bir clash, tarih ve edebiyat ziyafetidir. Onun, çoğu eskimeye mahku...

Makbul Ve Maktul İbrahim Paşa:Pargalı

Makbul Ve Maktul İbrahim Paşa:Pargalı....

Kırk Sual - Mevlana Firaki

Kırk Sual - Mevlana Firaki Alemlere rahmet olarak gönderilmiş bulunan Peygamber (a. s. )'ın Yahudi alimlerince sorulmuş "Kırk Sual"e verdiği mukni cevapları ihtiva eden bu değerli eser birçok defalar basılmış ve geniş halk k...

Bostan

Bostan Değerli okuyucu!. Şeyh Sadi Şirazi İran'ın birinci derecede ehemiyetli şair ve mütefekirlerinden biridir. Yazdığı "Bostan" ve "Gülistan" isimli eserlerinin cihanşumul bi şöhreti vardır. Şark kasikleri arasında mümtaz ...