Beşinci Mevsim eBook indir bedava

Beşinci Mevsim eBook indir bedava

Beşinci Mevsim eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Beşinci Mevsim: Dere Mahalesi’nin hikâyesi aynı zamanda içinde barındırdığı insanların district attorney hikâyesiydi. Mehmet ve Ahmet kardeşlerin, Zili Zarife’nin, Bitli Gülfiye’nin, Deli Hüso’nun, Kapkaç Hasan’ın, Gürhan’ın, Esma’nın, Osman’ın… Acının, tatlının, gözyaşının ve kahkahanın… Aşkın ve nefretin… Hayat tüm zorluklarına rağmen güzeldi. Dere Mahalesi saklandığı köşede sesiz sedasız yaşarken İstanbul bütün silahlarını kuşanmış üstüne geliyordu. Çok geçmeden gökdelenler tarafından kuşatıldılar. O yıl Dere Mahalesi’ne bahar gelmedi. Gelen bir başka mevsimdi….

Yazar:

Beşinci Mevsim eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 18,00 TL

Kitap eleştirileri

Beşinci Mevsim

ricardoparf692

Read during my obsession with dictators. Mostly I picked this up because I wanted to understand the reference from Saturday Night Live.

2022-10-14 05:23

infoc210

This is possibly the best one of the series. This is a pivotal book, a very important part in the direction that is going to take Sookie. I don't know what that direction is yet, but I can definitely feel the importance. In this book she finds herself on a job with the queen. She proves herself worthy over and over again, saves some lifes, and lets some slip away. Her connection with Eric is heightened. I am excited to see what twists are in the next book and what will come out of things that happened in this one!

2020-09-16 02:59

pavel_garkusha

Kitapta dünyanın çok daha ilginç olabileceğini öne süren bazı önemli noktalar var. Plainsmenlerin sihirli sistemi Demir'e karşı bir zayıflığa sahiptir, ancak sihrin kaynağının ne olduğunu gerçekten bilmiyoruz (halüsinasyonlara neden olabilecek bir kurbağanın ötesinde). Uzak batıdaki lekeler, Nevare'nin kurbağa kaynaklı bir halüsinasyonda karşılaştığı gizemli "ağaç hanımefendisinin" büyüsü gibi bazı ilginç vaatler de gösteriyor. Ancak, bunların hiçbiri Şaman Geçişi sırasında gerçekten gelişmemiştir. Bunun yerine Hobb onlara tekrar tekrar sinir bozucu benzer pasajlarla ipucu veriyor.

2020-01-14 13:51

anthroelli

Yarım yıldız verebilseydim, bu romana 2.5 verirdim. Daha iyi bir 3/4 yıldız seçeneği olurdu, çünkü 2.75 bu kitabın fikrimi beş yıldızlı bir ölçekte daha iyi temsil ediyor. Yazma çoğunlukla dikkate değer değildir. Nesir kötü değil, ama nadiren diyalog veya açıklamalarda süpürüldüm. Bunun en büyük istisnası, yazarın unlake tanımlarıydı. Bu durumlarda, görüntüler hem gerçek hem de mecazi düzeyde çarpıcıydı. Kendimi bu romana daha fazla yıldız vermek konusunda isteksiz buluyorum çünkü hikayeyi zayıflatan birçok küçük şey vardı. Bu küçük sıkıntıların sonucu, bir bütün olarak kitabı birleştirip maalesef zayıflatmalarıydı. Çok dikkat çekici ya da elverişli olan birçok "tesadüf" vardı. Kahraman ve ailesi, onlara samimi bir bağ kuramayacak kadar idealize edildi. Diyalog, kendimi fütüristik, distopik bir ortama sokmak için çok fazla çağdaş deyim içeriyordu. Yazara, bir toplumun nüfusunun refahına veya bireyin haklarına daha fazla değer verip vermeyeceğini sorgulayarak yarattığı topluma bir miktar ahlaki karmaşıklık getirmeye çalışarak teşekkür ediyorum. Bu kitapla büyülenmemiş olsam da, bu hız beni dahil edecek kadar hızlıydı (ve eylem yeterince bol). Karakterlere derin bir bağ geliştirmeme rağmen, onları genel hikaye ile birlikte, Ekim ayında yayınlandığında ikinci kitabı okuyacağım konusunda yeterince ilginç buldum.

2020-01-09 17:51

lencook

Gerçekten, gerçekten, gerçekten bu kitabı daha çok sevmek istedim. :( Muhtemelen Bill Konigsberg'le diğer iki yazardan daha fazla tanışmaktan zevk alıyordum, ilgi çekici olduğunu düşündüm ve gerçekten beni okumak isteyen bir lise futbol yıldızı ile ilgiliydi. kitaba girdim, umduğum kadar beğenmedim. Beni yanlış anlamayın, bu harika bir kitap, gerçekten harika bir hikaye ama beni sudan çıkaracak bir şey umuyordum, hayatımı kurtarmak için koyamayacağım bir şeydi ve bu dört ya da beş kez indirip daha sonra geri dönebildim. Karakterler onlara çok fazla derinlik ve gerçekçilik getirdiler. Başka bir karakterin Bobby'ye "homo .... sapien" adını verdiği bir öğle yemeği sahnesine kadar kitabın içinde değildim. Bu benim lisemden kelimesi kelimesine kaldırılmış olabilir. Bu çok etkileyiciydi. Ama yine de herkesin okumasını önereceğim bir şey - eğer zihnini biraz genişletmekten başka bir şey yoksa.

2020-01-04 09:07

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beşinci Mevsim okumak itibaren EasyFiles

3.8 mb. indir kitap

Beşinci Mevsim indir itibaren OpenShare

4.5 mb. indir ücretsiz

Beşinci Mevsim indir itibaren WeUpload

4.6 mb. okumak kitap

Beşinci Mevsim indir itibaren LiquidFile

4.1 mb. indir

Beşinci Mevsim eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Beşinci Mevsim okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Beşinci Mevsim indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Beşinci Mevsim indir içinde odf

4.2 mb. indir ODF

Beşinci Mevsim indir içinde epub

3.3 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Mustafa Balel Resimli Dizi: Papağanın Sihirli Aynası

Mustafa Balel Resimli Dizi: Papağanın Sihirli Aynası....

Kar Neden Yağar - Mustafa Ünver

Kar Neden Yağar - Mustafa Ünver....

Mustafa Balel (Resimli Dizi 10 Kitap)

Mustafa Balel (Resimli Dizi 10 Kitap)....

Thomas Ve Arkadaşları: Tren Thomas Geliyooor

...