Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü eBook indir bedava

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü eBook indir bedava

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Yazar:

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 30,00 TL

Kitap eleştirileri

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü

diegosidrim

really in depth

2023-03-09 02:11

vectorheroes

This book was better than the first one. We are getting to know the characters a little more, and I like to see the personalities unfolding. Lily is a witch that seems to need help from those around her a lot (even though she is supposed to be pretty powerful), and she has several new friends that assist her. She isn't really looking for a man, but they seen to be everywhere and she is very naive when it comes to relationships. I like Max as a person, but I don't think he is right for her and his brother is a hot mess. Sailor is an enigma, but I would love to learn more about him, and Aiden just seems slimy. Maybe, Lily doesn't need a man at all...just Oscar, who is the cutest thing EVER!

2020-12-29 00:38

studiopiranha

Lady Duff Gordon'un Mısır'daki zamanını anlatması, zaman zaman bir İngiliz kadının 1860'larda Mısır kültürüne daldığını - türünün ilk örneği ve tartışmalı olarak sonuncusu gibi, yürek parçalayıcı hikayesini anlatıyor. Mektuplarının gelecekteki gezginler üzerindeki etkisi ve Mısır'ın verdiği anlayış, Mısır'daki Avrupalıların geleceği göz önüne alındığında, belki de, ne yazık ki, dilediği kadar geniş veya derin değildi. Bugün hala onun takdire şayan açık fikirliliği ve perspektifi aydınlatıcı ve alçakgönüllü. Dikkat çekici bir kadındı ve Mektupları bu sevginin ve haysiyetin bir temsilinden daha az değil.

2020-01-06 10:15

venenav

Kesin bir favori ... yay!

2019-12-16 15:46

yula6752f9

Bu kitap Go'nun yedi tehlikesi ve sekiz sırrı ile başlıyor. Tabii ki fikir, birinci gruptan kaçınmak ve ikincisini uygulamak. Sorunlar, tehlikelerin belirsiz veya açık olması ve Go ile ilgili başka bir kitap okuduysanız sırların hepsi çok açık. Sekiz sır, "gizli" kelimesinin kullanılmasını pek garanti etmez. Bu serideki ikinci cildin aksine, her biri için bir açıklama içeren bol miktarda diyagram var. Maalesef, açıklamalar genellikle daha az deneyimli bir oyuncuyu istemek için bırakır. Daha az deneyimli oyuncuların henüz bu bölümü okumaması gerektiğine karşı koymak kolay olurdu. Öte yandan, sorunların çoğu ilkel, ancak daha sonra diğer sorunlar için, yazarların sunduğu çözümler açıklamalarında açık veya şifreli olmaktan uzaktır. Bu kitabın, yazarların vurmaya çalıştığı düzeyde çok dengesiz olduğunu hissettim. Bu kitabın son bölümünde yazarlar üç oyundan geçerek hareket ediyorlar. Çoğu durumda, açıklamalar değerlidir ve yazarlar, diğer hamlelerin gerçek oyundan daha iyi veya daha kötüye gittiğini bile gösterir. Ne yazık ki, çok sık, yukarıdan gelen eleştiri bu oyun açıklamalarında ortaya çıkar. Yazarlar, “bu hamle kesmekle tehdit ediyor” gibi bir kesim yapabilir, kesimin nerede yapılacağına dair bir açıklama yapmadan (bazen daha az deneyimli göz benzeri maden için birden fazla seçenek olabilir). Cevabım, "gerçekten? Hangi yönde? Bilmiyorum. Bu yüzden kitabını okuyorum." Genel olarak, bu dizideki kitapların hoş biçimine rağmen, bu iki kitapta okuduklarımdan biraz hayal kırıklığına uğradım (Cilt 2 ve 3 okudum). İkinci cilt benden daha olumlu bir cevap aldı, ancak bu üçüncü ciltten sonra bu diziye devam etmek için yer değiştirdim.

2019-12-14 19:51

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü okumak itibaren EasyFiles

4.6 mb. indir kitap

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir itibaren OpenShare

3.4 mb. indir ücretsiz

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir itibaren WeUpload

3.3 mb. okumak kitap

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü okumak içinde djvu

5.3 mb. indir DjVu

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir içinde pdf

4.6 mb. indir pdf

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir içinde odf

4.1 mb. indir ODF

Erba'in-i İdrisiyye - Ahmet Mahmut Ünlü indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Abdest Risalesi - Ahmet Mahmut Ünlü

...

Ramazan-ı Şerif Risalesi - Ahmet Mahmut Ünlü

...

Dualarım Cep

...

Hacc ve Umre Ahkamı

...