Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici eBook indir bedava

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici eBook indir bedava

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici İyi Kızlar Kötü Adamları Sever - Elif Yemenici Kalben, mavi beyaz bir Ege kasabasında yaşayan küçük bir kızdır. Bir gün arkadaşları oyun oynarken onu aralarına almayınca minik kalbi ki rıh verir. Elif Yemenici'nin yazıp resimlediği bu kitapta Kalben'in hikâye boyunca kalbini tamir etmek için aradığı farklı yolar, esprili bir şekilde okura anlatılıyor. Sanatçının bu ilk kitabında zengin Ege manzaraları hem içinizi ısıtacak hem de width yaz aylarını özletecek!.

Yazar:

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: Kidz Redhouse Çocuk Kitapları
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici

thekjens

Fantastic! Wonderful characters fill out this story of challenging racial stereotypes in 1960's Mississippi. You'll laugh and cry at the situations they find themselves in and admire the courage in how they face their struggles.

2020-09-02 19:45

izivizi

Chelsea Bellamy's younger brother has been kidnapped and she doesn't have the funds to pay his ransom. In desperation she turns to her manservant, a former highwayman, for instructions on how to follow in his footsteps. Chelsea then masquerades as "One-Eyed Jack" a notorious highwayman much feared in her area. She robs her neighbors in an effort to raise the funds needed, until one fateful night. Viscount Montrose (Anthony Greenville) is bringing his fiancee to his estate when "One-Eyed Jack" stops his carriage. Anthony fumes as he realizes that he is being robbed by a girl and an elderly man, but has little choice in the matter. Tables are turned though, when he catches that same female trying to steal the silver from his townhouse. Anthony is intrigued by Chelsea and is determined that he should have her- while Chelsea is determined to be a wife or nothing. In order to keep Chelsea close he proposes to help ransom her brother and sparks fly. I quite enjoyed this story. It was nice to see a heroine try an unconventional method of survival, and not have the vapors and let the menfolk do the work. I look forward to reading more stories by Hope Tarr.

2020-08-06 23:15

ponzillo

Bağımsızlık ilanını çalma ve yakma girişiminin çok ilginç bir önceliği. Bu romanın genellikle oldukça düzensiz olduğunu ve Archer'ın önceki romanlarının ayırt edici özelliği olan sürekli dramatik gerginlikten yoksun olduğunu hissettim. Romandan öğrendiğim ilginç bir gerçek, bağımsızlık ilanının aslında bir yazım hatasına sahip olması ve kurucu babaların sonuçta insan olduğunu kanıtlamasıydı.

2020-01-16 07:19

maxdur

Fablehaven serisindeki bu yeni sürüm başka bir kazanan. Brandon Mull çocukların hayalini yazmakta iyi bir iş çıkarıyor. Hikaye hemen sizi içine çekiyor ve okumak için bir zevk. Bu tür kitaplarda tipik olduğu gibi, hikayenin sonunda tamamen öngörülemeyen, ancak çok şaşırtıcı olmayan klasik bir bükülme var. Bu kitabı herkese öneririm.

2019-12-27 17:42

melissaleach

Bu kitaptan gerçekten çok zevk aldım. Yüzeyde, annenin öldüğü yerde travmatik bir doğum yaşayan bir kadın doğumcunun hikayesi. Daha derin bir düzeyde, geçmişiyle hiç ilgilenmemiş bir kadının hikayesidir, kapıyı kapatmayı ve alakasız olduğunu iddia etmeyi tercih eder. Hepimiz hayatımızda diğer birçok insandan etkilendik. Sık sık onların hayatımızın bir parçası olduklarından ve bazen de onlara dokunduklarının farkında değiliz. Bu hikaye bu ilişkileri araştırıyor. Harika bir hikaye, eğer bu ilginç geliyorsa, bir deneyin!

2019-12-14 05:46

bnerd

Bu bir şekerleme karanlık aile zevk sırları. Alice Tatnall, HS sınıfının ilk% 10'undaydı, talihsiz bir kaza sonucu çıkan ateşli silah ateşinden sonra aniden kabul edildiğinde koleji bağlıydı ve bir kariyeri yazılı olarak planlıyordu. Şimdi yerel olarak "ateş kızı" olarak bilinen ve aileden ve arkadaşlardan uzaklaşmış, işsiz ve yalnız, yeni bir hayat bulduğu iş sahibi bir Yahudi göçmen aile olan Zips Candie'nin üzerine tökezledi. Kitap, kronolojik olarak öyküsünü anlatan ve dikkatlice ama sevgiyle aile sırlarını açığa çıkaran bir ifadesi olarak yazılmıştır. Alice aşık olur ve "Küçük Siyah Sambo" hikayesinden ilham alan şeker işinin varisi olan Howard Ziplinski ile evlenir. Aile öyküsü boyunca dokunan ve devam eden bu masalın anlatıldığı bu fabrika ve kandilin formülasyonları ayrıntılı. Şaşırtıcı derecede lezzetli bir hikaye.

2019-12-14 01:11

giselletr

** spoiler uyarısı ** AAAARCKKKK !! Bu kitaptaki uçurum askısına tepkim. Çünkü, ana akım romanlardaki uçurum askısı, Kara'nın yanında ne olacağını bulmak için muhtemelen bir yıl (veya Bayan Rowland'ın diğer serilerine konsantre olmaya karar verirse) beklemem gerektiği anlamına geliyor. İyi bir hafıza kapasitesine sahip olmadığımı düşünürsek, bu fikrin sadece olanları takip etmeme yardımcı olacak bir çok şiirleri olacak. Ama onları elbette keserim. Bu kitap, Kara'nın bir iblis saldırısından kaçması ve iblis dünyasından (onu oraya götürmek için) çağırma girişiminin nasıl güçlendiğini açıklıyor. Neyse ki, şeytani Lord Rhyzkahl tarafından Kara'yı korumak için görevlendirilen iblis Eilahn işini yapabiliyor. Öyleyse hikaye bir dizi 'doğal' ölümle ilgili olan Kara ile birlikte ilerliyor - ve bu cinayetler bir şekilde onunla bağlantılı. Kurbanların hepsi (Kara'nın hayatında bir noktada) ona zarar veren insanlardı. Görünüşe göre, iki dava birbiriyle ilişkili gibi görünüyordu ve BU geceye kadar devam edebilir (Spoyleri göster) Tamam, şimdi bence ... hikaye hızlı ilerliyor ama Bayan Rowland'ın yapmadığı için gerçekten sinirliyim. BU gecede tüm işlerin neler olduğu ve Kara'nın yaşamına yönelik tehditlerin şeytan dünyasına çağrıldığı hakkında daha fazla ipucu verin. Ve aslında Rhyzkahl ve Szerain arasında neler oluyor? Özellikle şimdi bunun ortaya çıktığı gerçeği ortaya çıkıyor (spoyleri inceleyin) Cevaplardan daha fazla soru gibi görünüyor :( Bunun dışında Kara ile koruyucusu Eilahn arasındaki etkileşimin tadını çıkarıyorum. ve Kara'nın evini Noel ağacı ile süslemek çok güzel bir BFF işi ... Kara'nın kendi şok edici haberi olan diğer bir BFF, olay yeri teknisyeni Jill Faciane ile olan etkileşimini de seviyorum. Kara, bu gerçeği ele alır (spoiler'i gösterir) Ayrıca, burada çok fazla Kara ve Rhyzkahl bulunmadığı için de çok mutluyum, ne diyebilirim ki, ben Ryan takımıyım, görüyorum. Yeterince Ryan burada AAAAND (spoiler görüntüle). Şimdi sıradaki kitap nerde?!? Kahretsin, kahretsin, kahretsin !!!

2019-12-13 18:15

nc3d

Müthiş! Wolverine'nin kulesi çok üzücü.

2019-12-13 15:59

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici okumak itibaren EasyFiles

5.3 mb. indir kitap

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir itibaren WeUpload

5.6 mb. okumak kitap

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir itibaren LiquidFile

4.6 mb. indir

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir içinde pdf

4.1 mb. indir pdf

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir içinde odf

4.3 mb. indir ODF

Eyvah Kalbim Kırıldı - Elif Yemenici indir içinde epub

4.9 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Octopuss Garden - Ahtapotun Bahçesi-Ringo Starr

Octopus Garden - Ahtapotun Bahçesi-Ringo Star Ünlü müzik grubu The Beatles'ın sevilen şarkılarından biri olan Octopus's Garden, bu kitapta rengârenk resimlerle büyüleyici bir deniz macerası olarak okurların karşısına çıkıyor...

Canını En Çok Ne Yakar?

Canını En Çok Ne Yakar? 6+ yaş grubu için....

Kurukafa Ailesi Ve Lanetli Mağara - Jonny Duddle

...