Hakikate Ermek - Mustafa Altun eBook indir bedava

Hakikate Ermek - Mustafa Altun eBook indir bedava

Hakikate Ermek - Mustafa Altun eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Hakikate Ermek - Mustafa Altun Can birdir ruhunda bir olduğu gibi,ilminden maksat budur. Bu muamayı çözmektir. -İlim malumat halidir. Ruh ise,hayatın muhatabıdır. rug acıma ve Merhamet anlamını da taşır. -Cüzi olana indiğinde nefs olur. Küli olana yükseldiğinde Ruh olur. -Bir dalgayı gördüğünüzde deniz gizlenir. Nice bütün görünenler de, Tek görünen varlık Cenab-ı Hak’tır. -Hakikatin hicabı olan dünya perdesini kaldırırsan, Ne gurur kalır,ne de Haka götürmeye engel.

Yazar:

Hakikate Ermek - Mustafa Altun eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil: Türkçe
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 22,00 TL

Kitap eleştirileri

Hakikate Ermek - Mustafa Altun

faveteam

I think this book gets the award for most times read for school

2020-08-15 12:37

artashes

Bu, Godel'in teorisinin en iyi açıklamasıdır, bence, daha virtüöz Godel, Escher, Bach'dan daha açık bir giriş olarak - daha farklı kitaplar oldukları için bu biraz haksızdır.

2020-01-20 11:11

ajgaokar

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım! Ben her zamanki vampir / kurt adam / peri tema tamamen farklı olduğunu sevdim. Artı, Yunan mitolojisini seviyorum! Kitap Yunan Tanrılarında doğru muydu? Tam olarak değil ama umursamadım çünkü kitap için çalıştı. Kate'i çok sevdim. Annesi ölüyor, arkadaşı öldü ve anlaşmasına varmak ve yıl boyunca altı ay boyunca kaderini mühürlemek için Henry'ye gidiyor (sonsuzluk geri kalanı için). Asla bu acınası, "benim için üzülüyorum" karakterlerinden birine dönüşmedi, çok şükür! Annesinin ölmekte olduğu için harap olurken, güçlü kaldı ve devam edebildi. Henry de harika bir karakter! Kate için duygularının ne olduğunu gerçekten nasıl bilmediğinizi sevdim. O karanlık ve gizemli ama aynı zamanda koruyucu. Kate'in ne istediğini nasıl önemsediğini ve onu kalmak ya da ayrılmak konusunda kötü hissetmek yerine gerçek bir seçim yaptığını seviyorum. Ava eğlenceli bir karakterdi. İlk başta ondan nefret ettim ve sonra karakterinden gerçekten keyif aldım. Eğlenceli ve cilveli ve evet, biraz kendi kendine karışmıştı ama hikayeye biraz eğlence ve hafiflik getirdi. Sonunda tüm karakterlerin nasıl bir araya geldiğini beğendim. Tüm hikayeye bağlandı ve her karakterin Kate'in hayatında ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu hikayedeki gizemi çok sevdim. Sadece Yunan Tanrılarının harika hikayesini değil, aynı zamanda şüpheli bir cinayet gizemine de sahipsiniz. Tüm zaman boyunca Kate'in bunu Bahar'a gidip edemeyeceğini merak ediyorsun. Ayrıca, aşırı duygusal olmayan harika bir romantizme sahipsiniz. Kate ve Henry arasındaki romantizm, inandırıcı olmak için doğru hızda ilerler. Yunan mitolojisine geldiğinde tamamen doğru olmasa da bu kitaptan çok keyif aldım, ancak dediğim gibi, kitap için çalıştı ve onu okurken eğlendim.

2019-12-20 14:44

richard_fec1d0

Başlangıçta çok uzun ve duyduğum kadar şaşırtıcı değil. Ve önce Dante'nin "La divina comedia" sını okursanız daha iyi olur.

2019-12-18 05:33

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hakikate Ermek - Mustafa Altun okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir itibaren LiquidFile

4.4 mb. indir

Hakikate Ermek - Mustafa Altun eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hakikate Ermek - Mustafa Altun okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir içinde odf

4.9 mb. indir ODF

Hakikate Ermek - Mustafa Altun indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

Popüler kitaplar