Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun eBook indir bedava

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun eBook indir bedava

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun Hayata ne çok yolar yürüyoruz. Çocukluk yoları. Okul yoları. İlkgençliğin sancılı yoları. Üniversite yoları. Romantizmin acı, tatlı yoları. Çalışma yoları. Dönüp baktığımda bir prizma görüyorum sanki. Sera’nın ne çok yüzü var. Çocuk Sera. Okulu Sera. Üniversiteli Sera. Âşık Sera. Başka başka yolar, başka başka hayatlar, başka başka kimlikler, düşünceler, duruşlar. Şimdiyse evlilik yolunda!.

Yazar:

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: ARTEMİS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun

jeeran

Bir kez daha, göz küresi bıçaklama ile sıkıcı. Bir kez daha, tek kurtarıcı kalite Lisbeth Salandar'ın karakteri. Bu sadece bir yıldızdan daha fazla alır. Lisbeth'i izlemek eğlencelidir, sadece onu rahatsız eden ve saygısızlık eden insanlara karşı hayal ettiğimiz intikamı gerçekleştirir. Dizideki ilk kitabı, aşırı ve geniş saçmalıklarından dolayı eleştirdim. Bu kitap aynı sorundan muzdarip. Sayfalarında çok fazla boşa giden kelime içeren şişman kitaplar beni gerçekten kızdırıyor. İlk kitaptaki tüm cinsiyeti sevdin mi? Harika, çünkü burada daha fazlası var! Sadece bu kez, unutulmaz bir unutulmaz gazeteci Mikael Blomkvist şanslı değil (iyi, başlangıçta başka bir kadınla her zamanki inanılmaz şekilde giriyor). Bunun yerine, Lisbeth'in kendisi tüm eğlenceyi yaşıyor. Ne yazık ki, bunun için tonlarca seks yapan kitaplardan gerçekten etkilenmedim. Tüm karakterleri takip etmekte zorlandım. Bir kısmı, benzer isimlere sahip olmalarıydı. Bunun bir kısmı, sadece birkaç istisna dışında hiçbirinin diğerinden ayırt edilememesidir. Bu kitabın en büyük eleştirisi, "gerginlik" yaratmak için en sinir bozucu, amatör tekniklerden birini kullanıyor olması: bilgiyi okuyucudan gizlemek. Kitap boyunca herkes, gençken Lisbeth'e olan bilinmeyen bir şeye atıfta bulunuyor. Bu iyi ... Lisbeth'in bakış açısına gelene kadar ve yazar hala bize bunun ne olduğunu söylemiyor. SHE bunun ne olduğunu biliyor! GÖRÜNÜM NOKTASINDA VE ŞİMDİ HAKKINDA DÜŞÜNİYORUZ, BU NEDEN OLDUĞUNUZDA OLMALIDIR! Amatör, amatör, amatör. Sonunda, nihayet büyük bir sürpriz öğrendiğimizde, büyük olması gereken bir ho-hum revalation, ancak yazarın yanlış bir his yaratmak için amatörce sakladığı büyük şeyi umursamayı bıraktığımız için değil. gerginlik. Sesli kitap okuyucusu Simon Vance, büyük bir çekim ve ilerleme hızına sahiptir. Tek sıkıntı, sadece yaklaşık üç temel aksan (iki standart, bir "yabancı") ve bu kadar çok destekleyici karakter içeren bir kitapta herkesin izini zorlaştırabilmesidir.

2019-12-28 16:14

rl_dias

Dust Bowl'un birkaç kasaba ve aile üzerindeki etkisinin tarihi. Yeterli, kişisel ve yetmiş yıl sonra gezegenimize yaptığımız şey için bir ders.

2019-12-28 07:28

swissmiss1

Jaye kuyuları için bir başka başarı !! Bu hikayeye çok aşığım. Ben tekme eşek Sabina olduğunu seviyorum ama bu kitapta aslında onu "normal" bir sorun olduğunu gördüm ben gevşek kullanıyorum :) Yani Adamn aşık olabileceğini fark ile uğraşıyor ama o gerçekten aptalca bir şey yapar ve bulur "Gölge" nin gerçekte kim olduğu ve geçmişinin onu ısırmaya nasıl döndüğü. Ama Maisie ile olan ilişkisinin de büyücü tarafında çalışmaya nasıl başladığını da görüyoruz !! Daha fazla demeyeceğim çünkü bir sonraki Yeşil Gözlü Şeytanı başlatmak istiyorum.

2019-12-27 09:08

alarico

Bu kitap kesinlikle kalbimi yırtıyor ve bayılıyorum. İnsanlar artık böyle hikayeler yazmıyorlar. Romeo ve Juliet'i unut ... Cathy ve Heathcliff !!! Aman tanrım.

2019-12-20 17:54

helenalacerda

Jeaniene'nin kitaplarını seviyorum ve hepsini en az üç kez okudum. Bu konuda gerçekten sevdiğim şey, Cat & Bones'un ilişkilerinde ilerlemesidir, ki bu hala çok sıcaktır, ancak Jeaniene tüm kitap boyunca nasıl büyüdüklerini gösterir. Son kitap çok fazla kargaşa ile doluydu ve ilişkilerinde o kadar çok değişiklik oldu ki, okuyucuyu kenarda tuttu. Her kitapta duygularıyla çatışmaları vermek çok kolay olurdu, ama onun yerine yaptıklarını seviyorum ... evet ve Bölüm 21 duyduğunuz kadar iyi :)

2019-12-19 00:20

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun okumak itibaren EasyFiles

3.3 mb. indir kitap

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir itibaren OpenShare

4.3 mb. indir ücretsiz

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir itibaren LiquidFile

4.4 mb. indir

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun okumak içinde djvu

5.6 mb. indir DjVu

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir içinde odf

4.9 mb. indir ODF

Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 7 - İpek Ongun indir içinde epub

3.6 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Ölümcül Oyuncaklar - Cennet Ateşi Şehri - Cassandra Clare

Ölümcül Oyuncaklar - Cenet Ateşi Şehri - Casandra Clare Ölümcül Oyuncaklar - Cenet Ateşi Şehri - Casandra Clare Siyah, gece boyu avlanmanın rengi Beyaz, ölümün ve yasın Altın rengi, gelinlikler içindeki bir gelinde gü...

Boleyn Kızı - Philippa Gregory

Boleyn Kızı - Philipa Gregory The virgin Boleyn, on dört yaşında, masum bir kız olarak kraliyet sarayına geldiğinde, VI. Henry'nin gözlerini kamaştırır. Gördüğü ilgiyle tüm varlığı alt üst olan The virgin, skirt altın prensi...

Bebeğimin Kitabı - Sarah Kay

Bebeğimin Kitabı - Sarah Kay Bebeğimin Kitabı Sarah Kay'in sevgiyle resimlediği bu albümde ebeveynler, büyükane ve büyükbabalar, aileye yeni katılan bebeğin gelişimini günbegün kaydedebilecekler.   Fotoğraflar, hikâye ve anı...

Yarım Elma Gönül Alma - Yaşama Kültürü Üzerine - İpek Ongun

Yarım Elma Gönül Alma - Yaşama Kültürü Üzerine - İpek Ongun Gençlerin işine yarayabilecek yaşamla ilgili yazılar ve benim iflah olmaz armağan verme sevdam bir araya gelince, onlara bir sürpriz yapıp sevdikleri yazılarımı bir...