Hayatın Sessizliğinde eBook indir bedava

Hayatın Sessizliğinde eBook indir bedava

Hayatın Sessizliğinde eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Hayatın Sesizliğinde Kendine özgü sesini discreet başka sesleri arayarak koruyan Aslı Erdoğan'ın en çok konuşulan kitaplarından biri: "Hayatın Sesizliğinde", Sadece başka kişilerin seslerini değil, başka metinlerin de, başka disiplinlerinde seslerini yankılayan bir ses.

Yazar:

Hayatın Sessizliğinde eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: EVEREST YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 15,00 TL

Kitap eleştirileri

Hayatın Sessizliğinde

vectorheroes

Maybe the best book ever. Mythology, culture, good and evil, almost everything you need.

2020-09-19 22:43

adalmeida

I could not put this book down. It's about a woman that goes through a divorce and discovers a new path to her life in rescuing baby elephants. If you've ever rescued an animal, you can relate to some of what she experiences with the elephants.

2020-09-07 21:23

mathiasroelants

Şimdiye kadarki en büyük hikaye anlatıcısı ..

2019-12-16 06:32

ericocorreia

Çin'den Un Lun Dun Mieville, yazarın öncüllerini nasıl ortaya çıkardığını merak etmemi sağlayan kitaplardan biri. Bu kitabın kötü bir şey olduğunu söylemek değildir; Aksine, harika bir okuma oldu. Fakat fikir, çılgınca, birkaç kat ve dönüş, harika (ve kaçık) karakterler, parlak ve bazen korkutucu bir ortam ve tatmin edici bir sonla. Zanna ve Deeba, çevrelerinde garip şeylerin başladığını fark eden iki normal Londralı kız. Garip şekilli bulutlar, garip şekillerde davranan hayvanlar ve arkadaşlarının başkasını da içeren ölümcül ucube kazası ikisini bir şeyin yanlış olduğuna ikna eder. Kendilerini boşluğa götürdüklerini gördüklerinde *, Unlondon, hem dünyalarında hem de içinde bulundukları harikalar diyarında her şeyin yolunda gitmesinin kendilerinin olduğunu anlıyorlar. Mieville gerçekten harikalar diyarında Alice için modern bir meslektaşı yarattı, çocuklar için hiçbir zaman bir yerde asla, ilginç ve heyecanlı tutmak için yeterli korkutucu bitler (sayfa 163'deki zürafa resmi beni korkuttu!) Gaiman kitabında vardı. Gerçekten çok eğlendim ve yukarıda belirtilen kitaplardan herhangi birini sevdiyseniz, muhtemelen Un Lun Dun'dan hoşlanırsınız. Bir deneyin, ama zürafalardan uzak durmaya dikkat edin! * Her büyük kentte, gerçeklikte kentte unutulduklarında işlerin gittiği yer olan bir çeşit alternatif gerçeklik meslektaşı vardır. Unlondon, neredeyse gerçek Londra'da emekli olan eski kırmızı çift katlı otobüslerle doludur. Paris ve Not York, diğer iki abcities örneğidir. Kitapta konuşulmamasına rağmen, Seattle’ın küskünlüğünün (“Landattle?” “Sea-un-el?”) Hâlâ kentimde Denny'nin yeniden canlandığı bir tepeye sahip olduğundan şüpheleniyorum.

2019-12-16 04:13

changhoonbaek

Bu kitabı sevdim. İyi karakterler ve arsa ve güzel yazı ile bir gizem.

2019-12-14 01:11

yellowboxstudio

Hikayeyi anlatmanın çok ilginç bir yolu (başlangıçta "Pi'nin Hayatı" nı hatırlattı). Anlatım özellikle kitabın sonunda işe yarıyor. Batı ile Müslüman dünyalar arasındaki şüphenin iyi tasviri. Ayrıca, nostalji tehlikesinin uyarıcı bir masalı.

2019-12-13 22:49

changhoonbaek

Bu, 6. sınıf öğrencilerime ve öğrencilerime her yıl okuduğumuz sınıf içi romanlar konusunda en çok tercih ettiğim kitaplardan biri. Klasik gizem, öğrencileri her bir karakterle özdeşleştikçe derhal kitaba çeker. Öğrencilerim, karakterleri çizmek için bir çizelge kullanır ve karakterler gizemi çözmek için çalıştıkça ipuçlarını kullanır.

2019-12-13 20:29

changhoonbaek

İyi ve çağdaş bir romantizmin birçok örneğinden biri. Karakterlerin hepsi kasaba gibi küçük bir resimli kartpostaldan geliyor. Bu özel kitap, bir babaya ve oğluna hiç görmediği, ancak aniden hayatına girenlere odaklanıyor. Kitapla ilgili bir sorunum, bir bölümün sonunda aniden aynı kasabada yaşayan başka bir insan grubunun hikayesine kayması, ancak asıl hikayeyle ilgisi olmayan 150 sayfa oldu.

2019-12-13 18:15

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hayatın Sessizliğinde okumak itibaren EasyFiles

5.6 mb. indir kitap

Hayatın Sessizliğinde indir itibaren OpenShare

4.8 mb. indir ücretsiz

Hayatın Sessizliğinde indir itibaren WeUpload

4.3 mb. okumak kitap

Hayatın Sessizliğinde indir itibaren LiquidFile

3.8 mb. indir

Hayatın Sessizliğinde eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Hayatın Sessizliğinde okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Hayatın Sessizliğinde indir içinde pdf

5.4 mb. indir pdf

Hayatın Sessizliğinde indir içinde odf

3.6 mb. indir ODF

Hayatın Sessizliğinde indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Eskici Ve Oğulları - Orhan Kemal

Eskici Ve Oğuları - Orhan Kemal Türk edebiyatının büyük ustası Orhan Kemal, en yetkin kitaplarından smoke olan Eskici ve Oğuları’nda ekonomik koşuların nasıl state aile bağlarını zorladığını ele alıyor. Edebiyatımızda her za...

Schrödinger’in Kedisi – Kabus - 1. Kitap - Alev Alatlı

Schrödinger’in Kedisi – Kabus - 1. Kitap - Alev Alatlı 2020li yılar. Postnişinde Yüce Pir in oturduğu Yeni Dünya Düzeni tarikatı iktidarını hızla güçlendirmektedir. Tarikatı oluşturan vasıl, salik, mürid ve talipler, dedikle...

Türkçe Dilbilgisi Öğretme Kitabı - Feyza Hepçilingirler

Türkçe Dilbilgisi Öğretme Kitabı - Feyza Hepçilingirler Bir dilbilgisi kitabında hiç Nietzsche ile Banu Alkan'ın, Ziya Paşa ile Türkân Şoray'ın adları yan yana yer alır mı? Amaç öğretmekse niye almasın? Bu kitap ne dilbilim...

Aşk Köpekliktir - Ahmet Ümit

Aşk Köpekliktir - Ahmet Ümit Aşkın bütün haleri. Tutkunun aklımızı ele geçirmesi. Kötülüğün en güzel biçimi. Rezil olmaktan duyduğumuz haz. Kırılan umutlarımızın lezetli kederi. Çiğnenen onurumuzun getirdiği kibir. Vicdan t...