İzler eBook indir bedava

İzler eBook indir bedava

İzler eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Yazar:

İzler eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

İzler

bexeru

Absolutely wonderful novel, entwining social history with a moving story. The depiction of the sex lives of women and birthing of children in Nova Scotia during the First World War is fascinating.

2020-08-26 18:57

richyrojous

There was something missing for me. The idea was great, but I think it happened to fast. A professional p**n star just fell in love with a guy. You don't see why and how. And the straight guy gets into gay sex way too fast.

2020-08-14 20:04

manishchawla

Sizi düşündüren harika bir hikaye. Aniden bittiğini düşündüm, ama bu iyi bir kitabın işareti - ki bu karakterlere veda etmek istemiyorum.

2019-12-14 22:01

luzzmonika814d

Aslen Jane Austen romanına girmek için tereddüt etmeme rağmen (bu romanın BBC filmi versiyonu yaklaşık 47 saat sürüyor, sonuçta ...), şunu söylemeliyim ki - şaşırdım! Elbette, bu temelde bir aşk hikayesi, ancak Austen'in döneme özgü mizah ve gelenekleri kullanması da bunu tarihsel olarak aydınlatıcı bir eser haline getiriyor. Ve itiraf edeceğim ... bir süre sonra, Elizabeth ve Darcy'nin ilişkisinin sonucunu ve diğer Bennett kızlarının kaderlerini görmekle ilgilenmiştim. Ve kim, Bay Bennett’ten hoşlanmıyor? Zorunlu okuma!

2019-12-14 12:51

maramsawalbba9

Bu kitabı okumaya başladım ve kendimi çizdim. Aşağıya koyamadım ve çözdüğüm parçalar vardı, ama büküm beklediğimden farklıydı. Bu hikaye, ailesinin çok mükemmel olduğunu düşünen genç bir çocuk hakkında. Arkadaşı Gip'e bahseder ve arkadaşı, ailesinin gizlice CIA'de olup olmadığını öğrenmek için bir yolculuğa çıkar. Dünya'nın kendisini yok etmekten kurtarmasına yardımcı olmak için buraya gönderilen melek olduklarını bulmaya geldik. Tek sorun, düşünmenin ya da hissetmenin sadece bir yolu olduğu ve seçimlerin meleklerin elimine etmek istediği şey olduğudur. Ana karakter, genç çocuk, onlarla olup olmadığına karar vermek zorunda. Sonunda, bu seçimleri yapma özgürlüğünü istiyor ve sonunda işler yoluna giriyor. Neden burada olduğumuzu ve ne kadar iyi başarabileceğimizi düşündüren bir kitap. Okurken kesinlikle ilgimi korudu. 10 yaş ve üstü çocuklar bu kitabı okuyabilir ve tadını çıkarabilirler. Bunu okuyan daha büyük çocuklar veya yetişkinler, seçim özgürlüğü ve neden bizim için bu kadar önemli olduğu konusunda güzel bir tartışma yapabilir. Bir ortaokul kitap kulübü tartışması için iyi bir seçim olabilir.

2019-12-14 03:25

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İzler okumak itibaren EasyFiles

3.9 mb. indir kitap

İzler indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

İzler indir itibaren WeUpload

5.9 mb. okumak kitap

İzler indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

İzler eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

İzler okumak içinde djvu

5.4 mb. indir DjVu

İzler indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

İzler indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

İzler indir içinde epub

3.2 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

STATA Uygulaması ile Ekonometriye Giriş

...

İnsan Sevgi Anadolu

İnsan Sevgi Anadolu 1930 Gürün doğumlu, evli ve iki çocuk babası olan yazar 26 yılık eğitim hizmetlerinden sonra 1976 yılında emekli olmuştur. Öğretmenliğiyle birlikte uzun yılar gazetecilik yapmış, İzmir Yeni Asır Gazetesi'...

İslamiyet Ve Bilim-Erdoğan Aydın

İslamiyet Ve Bilim-Erdoğan Aydın İslam tarihinde dinin bilimle çatışma örnekleri Batı ile kıyaslanmayacak kadar sınırlıdır. Bu durum, diğer dinlerden ayrımla İslamiyet'in bilimle uyuştuğu idiasına gerekçe yapılmaktadır. Bunu...

Aşık Çelebi Meşa'İrü'Ş - Şu'Ara (3 Kitap Takım)-Kolektif

Aşık Çelebi Meşa'İrü'Ş - Şu'Ara (3 Kitap Takım)-Kolektif "Bu etkileyici makaleler dizisi 19. yüzyıl Britanya ve geç Osmanlı görsel kültüründen alınmış ilginç örneklerle Oryantalist sanat araştırmalarına yeni bir pencere açm...