Kuantum Nietzsche eBook indir bedava

Kuantum Nietzsche eBook indir bedava

Kuantum Nietzsche eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Kuantum Nietzsche ". Evren, üzerinde galaksilerden yapılmış zarların sonsuz bir hareket içinde birbirine çarptığı, yuvarlandığı, akıntılar oluşturduğu, bazılarının kaotik bazılarının ise düzenli olarak kabul etiği, şansa bağlı örüntüler içinde ve değişik biçimlerde birbirlerini etkilediği, büyük ve bükülmüş bir oyun masasıdır. Bilim adamları, filozoflar, peygamberler ve sokak serserileri, bazen bu akış içine elerini sokup kendi yolarında yuvarlanmakta olan bir avuç zarı yakalar ve avuçlarını masanın çuhası üzerine şaplatarak mevcut yargılarımız ile incelememiz için bu zarları önümüze koyarlar, aynen Montanalı bir kovboyun içkisine bahse girip atığı beş zarın hepsinin altı gelmesini beklemesi gibi. Sonra tease sayıları okurlar, iki tane sekiz, iki tane altı ve üç tane de dört gelmiştir. Zarların üzerinden okudukları bu rakamlara "veri" derler ama bu veriyi ortaya çıkaran şey, zarların yuvarlanmasını kesen ve böylece de zarların doğasına aykırı gelerek hataya neden olan akışa yaptıkları kendi müdahaleleridir ve kendi yaratıkları bu hatalı verilerden evrenin doğası üzerine bir sonuç çıkarmaya çalışırlar. Ardından işin içine bu zarlar arasında, parçacıklar arasında, bu durmak bilmez enerji merkezleri ve akıntılar arasında çeşitli neden, birliktelik, mekan ve ilişki türlerini dahil ederler. Oysa, akışı sekteye uğratan ve gerçeklik üzerine ahkam kesen bu bilim adamları, filozoflar ve serserilerin kendileri de zar akıntılarında yuvarlanmakta olan birer zardan ya tease zar kümelerinden ibaretirler. Kendi yaratıkları kurmacalar ve yalanlar tease, biraz sağduyuyla, biraz alçakgönülükle, biraz tease mutlulukla ve bu ontolojiyi ve bu parçacıkların "kısmi doğrularını" bir ahlak adıyla yeniden tanımlamamaya gösterilen korkunç bir özen ile bizim kulanmamız gereken zorunlu kurmacalardır. Tanrı, gerçekten de evren ile zar oynamaktadır ve ister kazansın ister kaybetsin, FORCE`sister parası ve zamanı boldur. ".

Yazar:

Kuantum Nietzsche eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: MİTRA YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 25,00 TL

Kitap eleştirileri

Kuantum Nietzsche

hung86290

** spoiler alert ** I was bawling after finishing this book that I never read it again because it just hurts so much! :D I loved the story but I really wished Dougless and the real Nicholas ended up together. I know the guy she met in the end was supposedly "Nicholas" but I dunno it's Not the Same! Maybe that's why I wept like crazy because she really didn't have him in the end :/

2020-12-04 04:56

littlejump1b21

Tempest, gerçekten genç bir bakış açısı, kesintisiz macera ve çarpıcı bir şekilde yeni bir konsept ile süper hızlı bir genç roman. Janelle bir kasırga olabilir - ve bunu yapmak istemez! Şiddetle tavsiye edilir!

2020-01-11 06:04

nhixinh

Tillie her zamanki tavuğun değil; bir şeyler yapmak için kendine özgü bir yolu var. Ve hikaye içinde bir hazine avı "bırakır", Tate kazar!

2020-01-10 03:44

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kuantum Nietzsche okumak itibaren EasyFiles

4.5 mb. indir kitap

Kuantum Nietzsche indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Kuantum Nietzsche indir itibaren WeUpload

3.9 mb. okumak kitap

Kuantum Nietzsche indir itibaren LiquidFile

5.6 mb. indir

Kuantum Nietzsche eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Kuantum Nietzsche okumak içinde djvu

4.2 mb. indir DjVu

Kuantum Nietzsche indir içinde pdf

5.7 mb. indir pdf

Kuantum Nietzsche indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Kuantum Nietzsche indir içinde epub

4.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Rüya Sembolizmi - Manly P. Hall

Rüya Sembolizmi - Manly FAIR. Hal Manly FAIR. Hal'un Rüya Sembolizmi kitabı Alacakaranlık satinin dili üzerine kapsamlı bir el kitabı niteliğinde. Rüya, insanoğlunun yeryüzündeki ilerleyişinin şafağından bu yana insanı çevr...