Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları eBook indir bedava

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları eBook indir bedava

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları Hanefi Avcı'nın işkence suçundan Sıkı Yönetim Mahkemesi'nde kaç yıl ceza aldıgı, 'DEV-SOL'cu Bedri Yagan'ın öldürüldügü operasyonun savcılık ve metropolises tutanakları ile Adli Tıp raporları. İlk kez belgeleriyle bu kitapta. Jitem, Fethulah Gülen'e suikast düzenleyecek miydi? Bu bilgiyi gazetecilere sızdıran kimdi? Avcı, Cemat'i neden hedef aldı, askerlerin Fatih - Çarşamba'yı bombalayacağını nasıl ögrendi? Oktay Ekşi ve Mehmet Ali Birand nasıl kulanıldı? Avcı, Cumhurbaşkanı Turgut Özal'a nerede 'altın vuruş' yaptı? Ergenekon operasyonuna engel olmaya çalışan Emniyet Müdürü'nün ismi neydi? Uyuşturucu baronu Habip Kanat'ın parası ünlü bir iş adamında mı? Avcı'nın mafyası kimlerden oluşuyor? 17 Ağustos depreminde Avcı kimin evindeydi? Tüm belge ve bilgileriyle bu kitapta. Enis Berberoğlu, Avcının ağına nasıl takıldı? Avcı, Oramiral Güven Erkaya'nın kızını nasıl dinleti? Org. Çevik Bir hangi mankenle ilişkideydi, bu birliktelikte Avcı hangi roldeydi? Org. Çevik Bir, Gata'yı ararken ismini neden gizledi ve Gata'permanent diyalog kurdugu doktorun özel muayenehanesine neden giti? PK'lı Sabri Ok ve Org. Çevik Bir konuşmaları Avcıda mı saklı? "Gardaş, Gata Komutanının permanent yolsuzlugu var?" diyen kişi kimdi? Avcı, Mhp lideri 'Devlet Bahçeli' rüşvet alıyor idiasında bulundu mu? Abdulah Çatlı ve Turgay Ciner Avcı'nın torbasına nasıl girdi? Tüm belge ve bilgileriyle bu kitapta. Kayserili Ermeni Mustafa kim, Avcıyla baglantısı ne? Hanefi Avcı'nın tutuklanmasına neden olan arkadaşı Nejdet Kılıç Emniyet'e ne satmaya çalıştı? Sahte kimlikli Faysal Esen'i polisten kim kurtardı? "Süleyman Üger'in üzerine gidin. Avcı zıplayacak mı, zıplamayacak mı?" diyen metropolises şefi kim? Devrimci Karargâh Örgütü'nün perde arkası. Tüm belge ve bilgileriyle bu kitapta. Hizbulah idianamesinden Velioglu'nun ismini kim çıkardı? Avcı, Hizbulahçıları nasıl korudu, hangi belgenin altına imza atı? Hizbulah'ın yakalanan arşivinin imha edilmesi emrine ragmen bir kopyasını son anda alan metropolises kimdi? Hizbulah gerçegi ortaya çıkınca, Avcı olayı kapatmak için hangi isimleri deşifre etmek zorunda kaldı? Daha fazlası Mösyö'de saklı.

Yazar:

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: KARAKUTU YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 9,99 TL

Kitap eleştirileri

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları

lencook

Romanlar (Çingene) halkı hakkında daha fazla şey öğrenmeyi seviyorum ama merkezi karaktere odaklanmanın dönüşümlü olmasını sevmiyorum. Zoli'nin karakterini diğerlerinden çok daha ilginç buluyorum ve anlatının değişmemesini dilerim.

2019-12-26 17:19

mwrathell

Bu kitap Alacakaranlık, Da Vinci Yasası ve Fizik Kurtuluş Kitabı Dane arasında bir haç. Bu kitapların üçünü de beğendim ve bunu da beğendim. Büyülenmiş bir el yazmasıyla karşılaştığında Oxford'daki Bodleon Kütüphanesi'nde araştırma yapan bir Yale profesörü Diana Bishop'un hikayesi. Kendisi bir cadý olan Diana, gücünü hissediyor ama büyücülük yapmaya karar verdiđi için onu yýllýklara geri gönderiyor. Yakında, bu insanın cadı, vampir ve cinlerle birlikte var olduğu bir entrika ağına çekilir. Artık güçlerini görmezden gelemez. Bu kitapta her şey var - gerilim, tarihsel referanslar ve romantizm. Ve hepsi 580 sayfa, daha az değil !! Ve bu sayfaları çok hızlı bir şekilde çevirdim, durum daha etkileyici ve şüpheli hale geldikçe, romantizm ısındı (ve ısındı!) Ve hikaye için daha önemli tarihsel referanslar. Peki neden 5 yerine 4 yıldız? Spoiler takip ediyor Sonunda hiçbir şey çözülmediği için! Hiçbir şey değil! Hiçbir şey değil! Hiçbir şey değil!! Hayatım boyunca daha az çözülmüş bir kitabı hiç okumadım. Kitap sanki herhangi bir bölümün sonunda bitmiş gibiydi. Hala çözülmemiş en az 5 önemli arsa noktası var! Evet, devam filmi okumak istiyorum. Ama önümüzdeki 580 sayfada bir şeyler çözse iyi olur!

2019-12-18 13:15

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları okumak itibaren EasyFiles

4.8 mb. indir kitap

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir itibaren WeUpload

4.2 mb. okumak kitap

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir itibaren LiquidFile

5.1 mb. indir

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları okumak içinde djvu

5.7 mb. indir DjVu

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir içinde pdf

5.9 mb. indir pdf

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir içinde odf

4.4 mb. indir ODF

Mösyö - Hanefi Avcı'nın Yazamadıkları indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar