Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy eBook indir bedava

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy eBook indir bedava

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy 4 Renk, 1 Kalite Şamua Kağıt, Ofset Baskı , 624 Sayfa  Kelime kelime farklı renklerde ifade edilmiş arapça metin ve türkçe meali. Kuranı Kerim Hatı Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hatlı.   Seçilen yazı skirt estetik skirt de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hatır. Kelime Kelime Renklendirilmiş olup, Aynı renkte altında meali yazmaktadır. Satır genişliği okuma kolaylığı sağlamak için artırılmış, böylece harfler büyük satır ve harf aralıkları ferah tutulmuştur. Sayfa üstlerinde kulanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da verilerek okuyucunun aradığı sure ve cüz'ü numarasından da rahatlıkla bulabilmeleri amaçlanmıştır. Her bir sure başlığında, surenin adı, nazil olduğu yer ve ayet sayısı, rakam ve yazı ile belirtilerek sure hakında bir ön bilgi verilmiştir.

Yazar:

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 44,00 TL

Kitap eleştirileri

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy

martapinh0

Bu kitabı okudum, sesli kitabı dinlemedim, ama bu baskıyı seçtim, çünkü bu ön tarafta diğer seçeneklerimden daha güzel bir resim. Bu kitap. Kırsal Maine'de gerçekleşir. Bu biraz kaba, bu kitapta kan var.

2019-12-26 22:04

svetlana_vivdich

Bu, araştırma tabanlı bir kitaptan daha çok bir kaynak kılavuzudur ve zaten bu tür bir düşünceye dönüştüyseniz çok fazla yeni bilgi değildir. Bununla birlikte, listelenen tedarikçi ve web siteleri, başka yerlerde bulmak zor olabilecek ürünleri tanımlamak için yararlıdır. Elbette bu, günlük ürünlerdeki tüm kimyasalları sorgulamayı hiç düşünmemiş biri için yararlı olacaktır. Son derece hızlı ve kolay bir okuma.

2019-12-26 17:20

ckdaskam

Holton 42 yaşında ve biraz kilo vermeye karar verdiğinden spor salonuna katılıyor. Yönetmen Marcus'a aşık oldu ama hiçbir şey olmuyor ve Holton birkaç kilo vermek ve hayatını değiştirmek için çok çalışıyor. Aniden Marcus onu fark eder ve bir hamle yapar, ancak Holton sadece Marcus hakkında değil, genel olarak erkekler için çok utangaç ve ürkek görünür. Marcus onu rahatlayacağını ümit eden diğer bazı adamlarla (diğer kitaplardan) tanıştırır. Sonunda Holton, 20 yıl önce kaçırıldığını ve tecavüze uğradığını ve o zamandan beri hiç kimseyle birlikte olmadığını açıkladı. İstediğinizi alma konusunda biraz tartışma ve Holton ile o işi yapmadan çok önce. Bu kitaplar oldukça standart ama onlardan hoşlanıyorum. Marcus'un daha ağır olduğu zaman Holton'a bakmayacağını itiraf etmesini sevdim (o kadar değil, 30 kilo kadar), ama onu suçlayamadım. Bence tamamen yabancı bir odada, kişiliğin görünüşte kendini göstermediği için muhtemelen fikrinize en çok benzeyen kişiyi çekeceksiniz. Yine de, Holton'un saldırı ile hiç ilgilenmediği düşünülürse bazı terapilerde bulunmaması gerekip gerekmediğini merak ettim. Sadece çoraplarını çektiğinden emin değilim ve iyi bir adamın sevgisi hile yapabilir. Olabilir. Sanırım herkes farklı.

2019-12-22 08:47

melissaleach

Bunu tekrar okumam gerekiyor, dili en son okuduğumdan beri dil anlayışım oldukça olgunlaştı.

2019-12-16 20:34

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy okumak itibaren EasyFiles

5.2 mb. indir kitap

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir itibaren OpenShare

4.1 mb. indir ücretsiz

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir itibaren WeUpload

3.4 mb. okumak kitap

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy okumak içinde djvu

5.1 mb. indir DjVu

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir içinde pdf

3.5 mb. indir pdf

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir içinde odf

3.3 mb. indir ODF

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Bilgisayar Hatlı Renkli Kelime Meali Cami Boy indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Cami Boy

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Cami Boy Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Cami Boy 1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Renk Ofset Baskı. Elmalılı Hamdı Yazır Meali. Sadeleştiren. : K...

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Rahle Boy

Merve Yayınevi Kuranı Kerim Ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Rahle Boy Kuranı Kerim ve Yüce Meali Bilgisayar Hatlı Rahle Boy 1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt, 2 Renk Ofset Baskı. Elmalılı Hamdı Yazır Meali. Sadeleştiren. :...