Modern Arapça Öğreniyorum eBook indir bedava

Modern Arapça Öğreniyorum eBook indir bedava

Modern Arapça Öğreniyorum eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Modern Arapça Öğreniyorum Dini, tarihi, kültürel, her geçen gün artan politik ve ticari ilişkilerimiz göz önünde bulundurulduğunda Ortadoğu ve Kuzey Afrika’government yaşayan 250 milyonluk bir toplumun dilini öğrenme ihtiyacı, globaleşen şu dünyada her geçen gün daha government artmaktadır. Bir kitap ve 2 CD’den oluşan bu set, çağdaş Arapça öğrenimini Batı dilerinin öğretme metotları esas alınarak hazırlanmıştır. Arapça’yı öğretmen yardımı olmadan aikido başınıza öğrenebilirsiniz. Çünkü bu kitapta, Dinleyerek anlamınızı sağlamak için 2 gratify yakın yerel Arap konuşmacıların diyalogları ile 2 CD’lik ses desteği, Okuyarak anlama ve yazma yeteneğini etkili bir biçimde artıracak 21 ünitelik öğrenim kitabı, Dinlenen ve okunan parçaları içinde güncel ve pratik olarak sunulan gramer kuraları ve öğrenme seviyenizi sınama imkanı sağlayan zengin içerikli yoğun alıştırmalar, Cevaplarınızı kontrol edebilmeniz için Cevap Anahtarları ve dinlediğiniz ses kayıtlarının Arapça ve Türkçe çevirili formları verilmiştir.

Yazar:

Modern Arapça Öğreniyorum eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 40,00 TL

Kitap eleştirileri

Modern Arapça Öğreniyorum

si-a

Interesting characters. Could see the Sparks v. Ember situation from a mile off - not a bad thing, but... obvious. Enjoyed the people of Embers discoveries about the above ground world.

2022-12-17 09:07

skok

Tüm zamanların favorilerimden biri.

2020-01-21 12:16

littlejump1b21

Aslında şu anda bu kitabı okuyorum ...... Çok ilginç ve bir zorunluluk hiç Paris'e olmuştur ya da ziyaret etmek niyetindeyseniz. Paris genellikle bir 'romantizm' ve ihtişam şehri olarak algılanır. Bu kitap, tarihin arka sokaklarından birini alıyor, Seine'nin bankalarına bugüne kadar bir çözüm olarak ilk günlerinden, hayatın cesur, sert tarafına ve sosyal, politik ve ekonomik etkilere dair bu harika şehrin ruhunu yarattı.

2020-01-18 20:10

szendeff

Kör Suikastçı, yazdığınız her cümleyi, her kelimeyi tattığınız kitaplardan biridir. Bitmesini istemiyorsunuz ama bitmesini önemsemiyorsunuz çünkü sonun muhteşem ve ağır bir şey olacağını biliyorsunuz. Margaret Atwood oldukça sözcü ve en etkileyici hikayeleri bir araya getiriyor. Gün boyu onun çalışmasını okuyabiliyordum. Aslında, daha önce de yaptım. Bu kitabımın kopyası kitap yıpranmış ve köpek kulaklı Kendimi cümleleri ve paragrafları yeniden okurken buldum çünkü cümlelerini nasıl ifade ettiği şaşırtıcı. Ben o talenin yarısı olabilir .... Bu kitap hakkında söyleyebileceğim çok şey yok çünkü bana hissettirdiğini tarif edemez. Onun okumaya değer bir kitap olduğunu söylediğimde sözümü almalısın. Sevdiğim Sözler "Öte yandan, fiziksel acıya karşı tuhaf bir direnci vardı: eğer ağzını yakarsa veya kendini keserse, kural olarak ağlamazdı. ona." "Bunu aşk için yapmışlardı, çünkü aşkın üzerinizdeki etkisi buydu. Sana gizlenmişti, bilmeden seni tuttu ve sonra yapabileceğin hiçbir şey yoktu. -aşkta-- ne olursa olsun, süpürüleceksin ya da kitaplar buna sahipti. "İkisini de deneyimledikten sonra hangisinin daha kötü olduğundan emin değilim: yoğun duygu ya da yokluğu." "Bir paradoks, çörek deliği. Boş alan, bir kez, ama şimdi bile bunu pazarlamayı öğrendiler. Bir eksi quanity; hiçbir şey, yenilebilir hale getirilmedi. Varlığını göstermek için mecazi olarak kullanıp kullanamayacaklarını merak ettim. Bir hiçlik küresini adlandırmak onu varlığa dönüştürüyor mu? " "Yakında tüm güneş bronzlaşmasından pişman olacaksın. Yüzün testis gibi görünecek." "İstemeden önce ve özellikle de kendini kaderin eline geçirmek istemeden önce düşün." "Onlarla konuşmak isteyecek, ama olmayacak, çünkü ondan gelen herhangi bir ilgi yanlış anlaşılacağından emin olacak. Vücudu her zamanki gibi özgür konuşma yoluna girecekti." "Ama neden dünyanın sonu hakkında endişeleniyorsun? Bu dünyanın her gün sonu, birisi için. Zaman yükseliyor ve yükseliyor ve gözlerinin seviyesine ulaştığında boğuluyorsun." "Hiçbir şey ölüleri anlamaktan daha zor değil, buldum; ama hiçbir şey onları görmezden gelmekten daha tehlikeli değildir." "Cennette hikaye yoktur, çünkü yolculuk yoktur. Bu, bükülmüş yolu boyunca hikayeyi ileriye taşıyan kayıp ve pişmanlık, sefalet ve özlemdir."

2020-01-01 03:42

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Modern Arapça Öğreniyorum okumak itibaren EasyFiles

4.4 mb. indir kitap

Modern Arapça Öğreniyorum indir itibaren OpenShare

5.3 mb. indir ücretsiz

Modern Arapça Öğreniyorum indir itibaren WeUpload

5.5 mb. okumak kitap

Modern Arapça Öğreniyorum indir itibaren LiquidFile

3.2 mb. indir

Modern Arapça Öğreniyorum eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Modern Arapça Öğreniyorum okumak içinde djvu

3.8 mb. indir DjVu

Modern Arapça Öğreniyorum indir içinde pdf

5.2 mb. indir pdf

Modern Arapça Öğreniyorum indir içinde odf

4.5 mb. indir ODF

Modern Arapça Öğreniyorum indir içinde epub

4.7 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Kerbela Olayı

...

Modern Arapça Konuşma Kılavuzu

Modern Arapça Konuşma Kılavuzu Bu Konuşma Kılavuzunda: Seyahat amacınız ister turistik gezi, ister iş seyahati, isterse bir akraba ya da dost ziyareti olsun herhangi bir Arap ülkesine bir yolculuk tasarladığınızda yola çıkış...

Hz. Ali İlmihali

Hz. Ali İlmihali Güvenilir Süni kaynaklardan hazırlanan bu eserde, Hz. Peygamber’in (salalahu aleyhi veselem) dünya ve âhirete kardeşi kıldığı, benzersiz faziletlere sahip üstün insan Hazret-i Ali’nin: ·Namaz, oruç, zekat ve...