Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe eBook indir bedava

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe eBook indir bedava

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe Gerçek Hayataki Problemleri Çözmede Ne Kadar iyisiniz? Japon öğrencilere eleştirel düşünme becerisini kazandırmak için basit bir rehber olarak kaleme alman Problem Çözümüne Giriş 101, Ken Watanabe'nin problem çözme yönteminin güçlü etkisi sayesinde kısa sürede çok satanlar listesinin "yetişkin kitapları" kategorisinde liste başı oldu. Bu kitaptaki yaklaşımlar, yazarın McKinsey danışmanlığı yaparken edindiği deneyimlerinden kaynaklanmaktadır. Ancak bu araçları kulanmak için İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı'na (MBA) ihtiyacınız yok. Kulanışlı şemalar ve sıra dışı çizimlerle dolu olan Problem Çözümüne Giriş 101, bir ortaokul öğrencisinin anlayabileceği kadar basit fakat aynı zamanda iş dünyası liderlerinin en zorlu problemlerine uygulayabilecekleri kadar da kapsamlıdır. KEN WATANABE, Yale ve Harvard Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde okudu ve McKinsey & Company'de altı yıl idari danışmanlık yaptı. Tokyo'da yaşayan Watanabe eğitim, eğlence ve medya şirketi olan Entrance Studio'nun da kurucusu ve CEO'sudur.

Yazar:

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: TÜBİTAK YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 7,50 TL

Kitap eleştirileri

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe

rushinamorrison

I won this book from First Reads. I really enjoyed this book. I found it to be a well written telling of Hemingway's Paris years, his marriage to his first wife Hadley and his struggles in his early career. I feel that Paula McLain did a good job making her reader feel as though they were in Paris in the 1920s and part of the interesting circle of friends that Ernest and Hadley were in. I have read "A Moveable Feast" and found this to be an interesting point of view of many of the same stories. I will be recommending this to others.

2022-08-29 17:40

huangli

3,5 yıldız. Her şey bir araya geldiğinde sonunu gerçekten çok sevdim, ama kitap bölümlerde oldukça kafa karıştırıcıydı. Farklı zamanlar arasında nasıl değiştiğini sevmedim. Yazar hikayeyi sırayla yazmış, sonra tüm bölümleri karıştırmış gibiydi.

2020-01-11 01:24

shribhanse

GOSH ARCHER ÇAPRAZ ZİHNİNİZİ YAPIN !!!!!! NEDEN BU KADAR BÜYÜK SICAK OLMALISINIZ !!!!! (kapakta onun resmi olmasa da) Tanrım, kızarmış tavuk gibi bazı insanlar gibi okçu haçını seviyorum. Lol! Bu gerçekten, gerçekten, gerçekten iyi bir kitaptı! Londra'da kulübe gittiklerinde birçoğu bekleniyordu- gözün gelip Archer'ın geleceği ofisti. Cansoff kötü bir parçası olmak beni tamamen yakaladı! zavallı Cal ve jenna ... Büyülenmişin ortaya çıkmasını bekleyemem!

2019-12-25 12:49

yellowboxstudio

Hahahahaha LOL LMAO ROFLOL ... ne kadar komik bir kitap, bir gencin popülerlere uymak için en iyi şekilde nasıl çalıştığını gösteren iniş çıkışlar hakkında ... klasik. Cadılar ile tekerlemeler .... ne harika bir başlık ...... aslında onların klibi sürtükler adlandırdı.

2019-12-20 17:55

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe okumak itibaren EasyFiles

5.1 mb. indir kitap

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir itibaren OpenShare

5.4 mb. indir ücretsiz

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir itibaren WeUpload

5.8 mb. okumak kitap

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir itibaren LiquidFile

4.8 mb. indir

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe okumak içinde djvu

3.3 mb. indir DjVu

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir içinde pdf

4.7 mb. indir pdf

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir içinde odf

3.4 mb. indir ODF

Problem Çözümüne Giriş 101 (Ciltsiz) - Ken Watanabe indir içinde epub

3.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

İlk Okuma - Yanardağlar - Stephanie Turnbull

İlk Okuma - Yanardağlar - Stephanie Turnbul Tam o'shanter şu anda dünyanın bir yerinde bir yanardağın patlamakta olduğunu biliyor musunuz? Bu kitapla kızgın lav ırmakları, ürkütücü kül bulutları, fışkıran su buharları ve...

Gülünç Duruma Düşme Korkusu - Aleix Cabrera

Gülünç Duruma Düşme Korkusu - Aleix Cabrera Nara kendisini çok beğenen bir ejderhadır. Herkesin ona hayran kalmasını ister. Gülünç duruma düşmek ve kendisine gülünmesi ise onu korkutur. Bir sabah uyandığında, derisinde benek...

Doğayı Keşfedin: Yıl Boyu Bilim-Sally Hewitt

...

Annem Beni Hala Eskisi Gibi Seviyor mu? - Daniel Howarth

Anem Beni Hala Eskisi Gibi Seviyor mu? - Daniel Howarth Bu öykü, bir kardeşi olacağı için anesinin onu artık eskisi gibi sevmeyeceğini düşünen Küçük Ayı Yun öyküsü. Şimdiye kadar ailesindeki tek yavru ayı olan Küçük Ayı bu m...