Şifreler-Uğur Gerçek eBook indir bedava

Şifreler-Uğur Gerçek eBook indir bedava

Şifreler-Uğur Gerçek eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Şifreler-Uğur Gerçek “Sıkı durun! Yaşadığınızı sandığınız herşey bir yalan olabilir, ya government yalan sandığınız her şey gerçek. ” “Bir insan, hayataki en yakın dostunu ölüme götüren kazada asıl suçlunun kendisi olduğunu biliyorsa, üzüntüden aklını kaçırabilir. Peki suçunun ne olduğunu hatırlayamayacak kadar büyük bir hafıza kaybı yaşıyorsa, aynı acıyı hisedebilir incongruity? Ve gerçeklikle hayal arasında durduğu çizgide, kendisine verildiğini düşündüğü şifreleri yerleştirerek, bu bulmacayı çözme cesaretini gösterebilir incongruity?. Aklında kalan şifrelerle yola koyulan Kenan, her seferinde başka tuhaf durumlarla karşılaşarak işin içinden çıkamaz hale gelir. Kendisini bekleyen büyük sırı öğrendiğinde ise, yaşam ve ölüm arasındaki ince çizginin neresinde olduğunu farkeder. ” ‘Dahilik ve delilik arasında çok ince bir çizgi vardır’ derler. Peki yaşam ve ölüm arasındaki çizgi de exertion kadar ince midir? Ya government gerçeklik ve hayal arasındaki çizgi? “Bu roman dahilik ve delilik arasındaki exertion ince çizginin headgear üzerindeki çalışma masasında yazılmıştır. Yaşam ve ölüm, ya government gerçeklik ve hayal arasındaki ince çizgi ise, kitabın içindeki hikâyededir. Okurken dikatli olun ki, çizginin yanlış tarafına geçmeyesiniz. ”.

Yazar:

Şifreler-Uğur Gerçek eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: CİNİUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 20,00 TL

Kitap eleştirileri

Şifreler-Uğur Gerçek

blaisige

bir gün aniden komşu çiftliğin sahibinin oğlu John, evine yarı sarhoş gelir ve 21 yaşındaki küçük erkek kardeşi Jamie'nin babasına eşcinsel olduğunu söylediğini ve aldığı tek cevap atıldığını açıklar evinden, parasız, bez ya da atsız (ve bir Teksaslı kovboy için gerçek sorun budur). Genç kapüşonları sırasında onları hayranlıkla takip eden çocuk Jamie; Ethan'ın her zaman küçük kardeşi olarak gördüğü mavi gözlü, mutlu şanslı Jamie ... Jamie ... şimdi Ethan'a yeni bir ışık altında görünüyor, çünkü Ethan bir sırrı saklıyor: eşcinsellik. Fakat çocuktan farklı olarak, cinsel tercihlerini John ve Julia'nın (John ve Jamie'nin ablası) dışında kimseye asla güvenmedi ve onları sadece üniversite yıllarında, evden çok uzakta özgürce yaşadı. Eşcinsellerin kabul edilmediği sert kırsal yaşamla karşı karşıya kaldığında, yaşam tarzı olarak iffet seçti. Ancak Ethan, Jamie'ye misafirperverlik vermeye ve onu barındırmaya karar verdiğinde, Jamie onu cinsel ve duygusal olarak şaşırtıcı bir şekilde karıştırmaya başlar. ona yakın olması eşcinselliklerinin farkındaydı, ancak topluluk içindeki diğer insanlar tarafından sorun geliyor. Ancak Jamie’nin yardımıyla, Ethan tüm zorluklarla yüzleşecek ve sonunda hayatını tam olarak yaşamayı başaracak. Ethan güçlü, cömert, kibar, yakışıklı: her kadının istediği mükemmel adam, ama kadınlar için hiçbir istek duymuyor ... Topluluğunun tepkisinden korkuyor, seksten vazgeçmeye karar verdi., Çünkü bunu kendine çekilmek kendi sorunu olmaya devam ettiği sürece, pek çok insanın hayatını kargaşaya sokmak için hiçbir neden görmez. Ancak Jamie de dahil olmaya başladığında, iki kez düşünmez ve kendini ortaya koyar: niteliklerine de özveriliğe - gerçek mükemmel bir adam. Ancak tüm mükemmelliğine rağmen, onu sevmemek imkansız, harika bir oyuncak ayı gibi, dışarısı yumuşak ve içeride güçlü sallanıyor. Jamie genç, dürtüsel ve giden - gençliğin kendisi. Enerji dolu, tüm gençlerin hayal ettiği gibi dünyayı değiştirmek istiyor. Her zaman sağ tarafta olmayı düşünür ve kendini gizlemek için çok açık ve dürüsttür. O, kahkahaları ışık ve sevgiyi Ethan'ın hayatına geri getiren güneşli bir çocuktur. Bana Ethan'ın hayatını altüst eden aceleci bir köpek yavrusu hatırlatıyor, ama onunla ve onunla gülümsemekten başka bir şey yapamam. Ethan'ı torporundan uyandırabilen bir elektrik çarpması gibidir. Seks sahneleri tatlı ve komik; ve yumuşak ve hafif yürekli bir şekilde yazılmıştır: "sıcak" konuya rağmen, bu roman asla, asla, garip değildir. http: //www.amazon.com/dp/1596323272/ ...

2020-01-11 01:24

flofcb

Tuhaf, sık sık yankılanan hikayeler. "Karanfil, Zambak, Zambak, Gül" ve "Kar Kraliçesi ile Seyahatler" de dahil olmak üzere bazıları, rezonanslı bir meyveye giden yolu bularak kendi kendine özgü kimliğini ve deyimlerini inşa eder. Birkaçı bu kadar kapsamlı bir şekilde takip edilmemiş veya gelişmemiş gibi görünüyor, okuyucuyu bir dünya veya hikaye yerine bir düşünce manzarası veya daha önce gelenleri tam olarak yansıtmayacak ve aydınlatmayacak bir sonla bırakıyor. İlginç, cesur ve genellikle güzel hikayeler.

2020-01-11 01:24

m4rieeve65f1

Bu kitap iyiydi. Açıkça çok zeki ve harika bir yazardır, ancak oldukça hoşgörülüdür. Keşke hepimiz dünya çapında bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak araçlara sahip olsaydık. Bunun gibi kitaplar harika, ama kendimi herkes kendini bulmak için yola çıkarsa dünyanın tüm işlerini kimin yapacağını merak ediyorum. Kitabı bitirdikten hemen sonra çok beğendim, ama düşünmek için birkaç ayım vardı, bu sadece sinir bozucu. Zaten olağanüstü bir ayrıcalık hayatına öncülük eden bu huysuz pislik kişisel gelişim yaşayabilirken, kaç sefil insan yol boyunca bazı görevler yapmak zorunda kaldı?

2020-01-02 07:00

pedrosouzajr

Bu çok popüler dizinin ilk ikisini yazdıktan sonra, eşim sonunda üçüncü ve sonun bir kopyasını avlayabildi. İsveçli muhabir Blomquist tarafından alınan suçlar ve gizemler ve sıra dışı, bazen sevgilisi bazen bilgisayar korsanı ortağı, sizi her gece yatağınıza perçinleyecek şeydir. Bu tarafa üzüleceğim, ama zamanı geldi. ... sonunda o kötü çocuğu bitirdi. Emin değilim demet en iyisi olduğunu düşündüm - bu onur Kitap # 1'e gider - ama karmaşık ve eğlenceli, İsveçli kahve sırılsıklam eğlenceliydi.

2019-12-28 09:33

fernandoffreire

Wee Free Erkekler aksanları ile biraz sinirlendim (saçma uzun isimlerinden bahsetmiyorum). Ama aksi halde hikaye beni eğlendirdi. Vurgular anlaşılabilirdi (Küçük Lord Fauntleroy ve Huckleberry Finn'in aksine, aksanları ara sıra anlaşılamaz, dikkat dağıtıcı şekilde atladığım diyalog parçalarını buldum). Pratchett bana Douglas Adams'ı hatırlatıyor: sersemliğin bir emici yaratma yoluna girmesine izin vermeyen bir tür kendi kendine bilinçli, yanaktaki bir fantezi (veya Adams durumunda bilim kurgu) yazarı hikaye (ve aslında yaratılan dünyaların inancını arttırmak için kullanır .... kendi öz bilinci ile hikayelerinden uzaklaşan Gaiman'ın aksine).

2019-12-24 05:00

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şifreler-Uğur Gerçek okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Şifreler-Uğur Gerçek indir itibaren OpenShare

3.1 mb. indir ücretsiz

Şifreler-Uğur Gerçek indir itibaren WeUpload

4.9 mb. okumak kitap

Şifreler-Uğur Gerçek indir itibaren LiquidFile

5.7 mb. indir

Şifreler-Uğur Gerçek eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şifreler-Uğur Gerçek okumak içinde djvu

4.1 mb. indir DjVu

Şifreler-Uğur Gerçek indir içinde pdf

5.8 mb. indir pdf

Şifreler-Uğur Gerçek indir içinde odf

4.8 mb. indir ODF

Şifreler-Uğur Gerçek indir içinde epub

4.4 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Huzurlu Bağırsak - Korhan Taviloğlu

Huzurlu Bağırsak - Korhan Taviloğlu Huzurlu Bağırsak - Korhan Taviloğlu Kitap, bağırsak ve makat hastalıkları ile ilgili bilgileri aktarmak için derlenmiştir. Kentsel yaşamla birlikte beslenme alışkanlıkları değişmekte ve bu...

Hayal Kırıklıkları

...

Çemberin Sahipleri - Basketbol Öyküleri-Ufuk Akalın

Çemberin Sahipleri - Basketbol Öyküleri-Ufuk Akalın Çemberin Sahipleri - Basketbol Öyküleri - Ufuk Akalın Tüm cradle severlerin merakla beklediği kitap! • Yirmi dört saniye kuralı nedir? • Bir basketbol topu kaç dowa...

Gerçek Düşün Piçidir

...