Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu eBook indir bedava

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu eBook indir bedava

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu Acayip Şeyler Dizisi'nin ilk kitabı Şu Acayip Hayvanlar, 208 yılının Kasım ayında çıkmıştı. Aradan beş yıl geçti. Yine bir Kasım ayında, yine gecenin oldukça ilerlemiş bir satinde, dizimizin on üçüncü kitabı olan Şu Acayip Işık ve Renk'in descendant cümlelerini tamamladım. Hemen her kitaptan sonra aynı şeyi söylüyorum ama bu sefer, gerçekten çok acayip bir kitap oldu. Açıkcası ışığı yazmanın bu kadar zor olacağını hiç tahmin edemezdim. Evet zor oldu ama bana göre descendant derece keyifli oldu. Umarım sizler de okurken keyif alacaksınız. Tabi keyif alırken bir yandan da, acayip hem de çok acayip şeyler öğreneceksiniz. Şu Acayip Beş Duyu'da görüşmek üzere hoşçakalın! Tabi araya sürüngenler girmezse. ! Tarık Uslu.

Yazar:

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş: 6 - 9 Yaş
 • Yazar:
 • Fiyat: 12,00 TL

Kitap eleştirileri

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu

hosono

Although I liked this book, I read this after having read Rose Daughter, and, for me, Rose Daughter is a much richer and more highly nuanced version of Beauty and the Beast. This book, unfortunately, paled next to Rose Daughter and especially next to Deerskin, Hero and the Crown, and the Blue Sword - all of which I read before finally delving into this earlier version of this fairy tale. Having said that, I did appreciate many of the elements that McKinley plays with here. I was pleased to see Beauty as an intelligent, educated heroine, one who cannot see her own beautiful qualities until she comes to accept and see the Beast as a humane and gentle soul. That element of the story is what always drew me to the original fairy tale in the first place - the only fairy tale that didn't make me cringe when I was growing up (I was never a fan of Cinderella or Snow White - at least, not the "disneyfied" versions; they are doormats!). Beauty, at least, had a bit more spunk - although in this version, she's a bit too self-critical for my taste. I did like it, but I was not blown away by the story.

2020-08-30 13:47

kriber

vaghti khoondish taze mifahmi sedaye gorbe tu nesfe shab che dastani dare haaa!!!!

2020-08-06 05:07

sergio_montoy

Bu 2 veya 3 yıldızlı bir kitap olup olmadığına karar veremedi. Bitirdim, üç verdim. Bırakmak kolaydı ve baştan sona okumak için ölmüyordum, ama yaptım. Yazar, Londra'daki East End'de II. Dünya Savaşı sonrası bir ebe olduğunu açıklıyor. Hikayelerinin birçoğu büyüleyici ve bazıları değil. Tıbbi ayrıntılarını duymakla daha az ilgileniyordum ve onları donuk buldum. Bazı hastalarının yaşamları oldukça vahşi idi.

2019-12-24 16:28

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu okumak itibaren EasyFiles

5.3 mb. indir kitap

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir itibaren OpenShare

3.5 mb. indir ücretsiz

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir itibaren WeUpload

4.8 mb. okumak kitap

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir itibaren LiquidFile

3.9 mb. indir

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu okumak içinde djvu

4.7 mb. indir DjVu

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir içinde odf

3.1 mb. indir ODF

Şu Acayip Işık ve Renk - Tarık Uslu indir içinde epub

5.5 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Küçük Sahabiler 5: Ağaca Taş Atan Çocuk

Küçük Sahabiler 5: Ağaca Taş Atan Çocuk....

Küçük Sahabiler 1: Enes'İn Bir Sırrı

Küçük Sahabiler 1: Enes'İn Bir Sırı....

Çarp Yoksa Ben Çarparım! - Tarık Uslu

Çarp Yoksa Ben Çarparım! - Tarık Uslu Çarp Yoksa Ben Çarparım! - Tarık Uslu TARIK USLU'nun beklenen kitabı "ÇARP YOKSA BEN ÇARPARIM!" çıktı! "ACAYİP ŞEYLERİ SEVİYORSANIZ, BUNA BAYILACAKSINIZ!" Aranızda lisedeki Matematik öğr...

Anne Bana Allah’ı Anlat

Ane Bana Alah’ı Anlat Çocuklar, Alah’ı sorduğunda, onların nazik kalbini incitmeyecek, dünyasını sevgi ve şefkatle ısıtacak bir cevap istiyorlardır aslında. Çünkü çocuklar, Alah’ı kalpleriyle sorarlar. * Bu kitap, Alah’ı s...