Yüzde Yüz Yayınları Türev eBook indir bedava

Yüzde Yüz Yayınları Türev eBook indir bedava

Yüzde Yüz Yayınları Türev eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Yüzde Yüz Yayınları Türev Yüzde Yüz Yayınları Türev Konu Özetli Çözümlü Kitapçık 2016-2017 Eğitim Öğretim Dönemi için Yeni Baskı .

Yazar:

Yüzde Yüz Yayınları Türev eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı:
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar:
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 19,25 TL

Kitap eleştirileri

Yüzde Yüz Yayınları Türev

zhangzoeli

Vay be, normalde bu tür literatürü okumam. İtiraf etmeliyim ki hardcore klasik bir kurgu bağımlısıyım. Tarihsel olarak doğru ve iyi araştırılmış bir eser benim türümden biraz uzak. AMA bu kitabı çok seviyorum. İngilizce öğrencisi / ana okulu ve sonunda öğretmen (parmak çarpı işareti) olarak günlerimde OED hakkında TÜM duydum. Ve bir sözlük oluşturmak bu kadar saçma bir şekilde imkansız bir görev gibi görünüyor ... ama ne oldu! Kitap esas olarak iki adam (deli) ve Murray (profesör) hakkındadır. Hikaye dokunaklı, ilgi çekici ve entelektüel. Suçtaki bu iki olası ortağın iç içe geçmesi, diğer ilginç tarihi factoidlerle de iç içedir. Yazarın sizi gerçekte nasıl yürüdüğünü ve sözlüğün nasıl yapıldığını seviyorum. Genel olarak kitap kesinlikle bana bu inceleme bir bilgisayarda yazıyorum ve anında gönderiliyor olması gerçeğini takdir yaptı. OED yazarları sıkıcı ve özenli bir süreç yaşadılar, bu da teknoloji eksikliğinden daha zor hale geldi. Araştırma hayret vericiydi. Bence yazarın bu kitabın yazımı hakkında bir kitap yapması gerekiyor. Eminim yaptığı geziler ve bulduğu kağıtlar inanılmazdı. Genel olarak, ilginç ve anlayışlı bir okuma.

2020-01-20 15:45

itmosfera

Güzel ve Çirkin modern yeniden anlatım # 3: Bu kitap ilginç çünkü yirmi yıl önce Beauty (birkaç hafta önce kırmızıladığım bu hikayenin ilk yeniden anlatımı) yazan aynı kadın Robin McKinley tarafından yazılmış. Son sözde McKinley, Beauty & the Beast'in her zaman en sevdiği masalları duyduğunu ve Beauty'yi "neredeyse kazara" yazdığını, daha önce hiç kimseye tam olarak satmayı ummadığı bir yazma alıştırması olarak yazdı. çok açık ve geleneksel hikayeyi çok yakından takip etti. Yazarların arsaları geri dönüştürmemesi gerektiğine inanarak, yıllarca asla başka bir "Güzel ve Çirkin" yazmayacağını, ancak 26 ile 46 arasında çok fazla hayatın ve 20 yıllık ek olgunluğun ve kemerinin altındaki deneyim, McKinley belki de bu özel hikaye hakkında söylemek zorunda olduğu her şeyi söylemediğini fark etti. İkisi arasında kesinlikle benzerlikler var. Masalın geleneksel unsurlarının çoğu sağlamdır - üç kızının varlıklı, dul tüccarı finansal yıkımla karşı karşıyadır ve aileyi ülkeye taşır, beklenmedik bir şekilde bir iş meselesiyle başa çıkmak için çağrılır, kış fırtınasında kaybolur geri sürme, & koymak ve bir gecede görünüşte boş ama büyülü bir emlak beslenir. En küçük kızına vermek için mülkten bir gül aldıktan sonra, tanıdık ültimatomu veren "Kızınız ya da hayatınız" adındaki Canavar tarafından suçlanır. Bununla birlikte, bu kez hikaye hem karakterler hem de duygusal derinlikleri açısından ve Canavar'ın kendisini bu duruma nasıl soktuğunu ve onu çıkarmak için ne yapması gerektiğini çevreleyen arka hikaye açısından önemli ölçüde daha zengin ve daha nüanslıdır. Sihir ürkütücü, yöneltici ve biraz kötü amaçlıdır ve aslında biraz şizofrenik hikaye anlatımı ile birleştirildiğinde, her şeye, parçalarını takip etmeyi zorlaştıran oldukça rüya gibi, yön değiştiren bir his verir (aslında bunun (ambiyansa eklendi). Ancak benden sadece üç yıldız alıyor, çünkü a) ilk 2/3 ila 3/4 soooooo yavaştı ve hiçbir şeyin olmadığı ya da olanların ciddiyetle düzenlenmiş olabileceği uzun uzanmalar olduğunu hissettim ilerleme hızı; anlatı yayının bu noktasında gerçekten hikayenin nereye gittiğine dair bir fikrim ve bazı şeylerin nasıl çözüleceğine dair belirsiz bir fikre sahip olmam gerektiğini hissettim (ya da en azından neyin çözüleceği). Sonra, aniden, işler çıkar ve kitabın son çeyreğinden üçte birine kadar, bana biraz eleştirilmiş hissettiği bir şekilde eleştirel vahiyden sonra eleştirel vahiy attığında tutmaya ve devam etmeye çalıştım. daha önce gelen her şeye gerçekten bağlı değil. Son 20 sayfanın başka bir kitap için yeterli zenginlik ve yeni malzeme içerdiğini bile şaka yapmıyorum. McKinley kitabın ortasını sıkmış olsaydı, sadece sonunda bulduğunuz bazı şeyleri ima etmek / ima etmek ve bu orta bölümlere bağlamak için biraz zaman harcayabilirse, son 20 sayfayı 100 veya bu yüzden gerçekten harika bir kitap olabilirdi. Yine de, sadece Beauty ile karşılaştırmak ve yirmi yıl boyunca müdahale edenlerde hikayenin zihninde nasıl değiştiğini görmek için bir uçakta okumaya değerdi.

2020-01-04 02:09

ezzsofii

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Ben siyasi bir bağımlıyım ve bu kitap ülkemizin ilk günlerini sanki bugünün politik bir olayıymış gibi görmemize izin veriyor. İhtilafların yaratılmasına bakılsa da kaçınılmaz görünüyor. Kişiliklerin ve fikirlerin dengesi ve George Washington'un ülkemizin zorlukla doğmadan önce parçalanmasını önlemek için uğraşması gereken baskılar benim için çok ilginçti.

2019-12-25 06:38

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yüzde Yüz Yayınları Türev okumak itibaren EasyFiles

4.3 mb. indir kitap

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir itibaren OpenShare

5.8 mb. indir ücretsiz

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir itibaren WeUpload

5.1 mb. okumak kitap

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir itibaren LiquidFile

3.7 mb. indir

Yüzde Yüz Yayınları Türev eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yüzde Yüz Yayınları Türev okumak içinde djvu

4.8 mb. indir DjVu

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir içinde pdf

5.3 mb. indir pdf

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir içinde odf

3.9 mb. indir ODF

Yüzde Yüz Yayınları Türev indir içinde epub

3.1 mb. indir ePub

Popüler kitaplar

Yüzde Yüz Yayınları Trigonometri 2

Yüzde Yüz Yayınları Trigonometri 2....

Yüzde Yüz Yayınları Ösym Tadında Güncel Problemler Tamamı Çözümlü

Yüzde Yüz Yayınları Ösym Tadında Güncel Problemler Tamamı Çözümlü Yüzde Yüz Yayınları ÖSYM Tadında Güncel Problemler Tamamı Çözümlü 2016-2017 Eğitim Öğretim Dönemi için Yeni Baskı ....

Yüzde Yüz Yayınları Trigonometri 1

Yüzde Yüz Yayınları Trigonometri 1....