Yaşamın Gizemi Su ve Tuz eBook indir bedava

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz eBook indir bedava

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz eBook PDF olarak indir, MOBI, FB2

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz Bugün yeni bilimsel araştırmalar, insan vücudunun en önemli ve temel enerji kaynağının su olduğunu ortaya çıkarmıştır. Vücudun su ihtiyacı uzun zaman giderilmediğinde, insanda cidi sağlık sorunları yaratır. Bunların bazıları: ·  Baş ağrıları, migren ·  Eklem ve bel ağrıları ·  Stres, depresyon ve nedensiz yaşam korkuları ·  Sürekli yorgunluk, bitkinlik, sabah yataktan kalkamama, ·  gece uykusuzluk ·  Ağız kokmaları, vücut kokmaları, göz kurumaları ve yanmalar ·  Yüksek tansiyon, kalp yetmezliği ve kan dolaşımı sorunları ·  Alerji,  astım, nefes darlığı, ya da nefes kesilmeleri ·  Aşırı kilolar ·  Kanser Bugün özelikle endüstri ülkelerinde ve ne yazık ki bizim ülkemizde de bu hastalıklar, ürkütücü bir hızla artmaktadır. Bu hastalıklara yakalananların yaş ortalamaları gitikçe küçülmekte, gencecik bedenleri ve çocukları sarmaktadır. Örneğin, Almanya’da, çocuklarda görülen kan ve beyin kanserinin üç yüz katına çıktığı söylenmektedir. Alternatif TIP bilimi, geç de olsa bunların sebebini ortaya çıkarmıştır. Sebep, günde en az 2 litre kaynak suyu alması gereken vücudun, sürekli ama amaçlanmadan su kıtlığı altında bırakılmasındadır. Kimilerine belki bu açıklama garip ya da çok basit gelebilir. Ama şunu anlamak gerekir ki, doğa canlıda oldukça basit mekanizmalar yaratmıştır. Geleneksel TIP bilimi bu basit mekanizmaları anlamaya çalışmak yerine, insan sağlığını bilimsel karmaşıklıkla tehlikeye sokmaktadır. Bunun en basit örneği “YÜKSEK TANSİYON” dur. Yüksek tansiyon, insan vücudundaki sürekli su kıtlığının bir sonucudur. Ve eğer yüksek tansiyonu olan bu insanlar, bu kitabın önerdiği biçimde günde 2-3 Litre su ve yaklaşık 2-5 gr. rafine edilmemiş kristal tuz alırlarsa, yüksek tansiyon en geç üç hafta içerisinde bir daha geriye dönüşü olmaksızın kaybolur gider. Tabiki su içmeye devam edildiği sürece. İşte, insan sağlığının en yaşamsal sorunlarının böyle en basit ve en doğal çözümü varken, geleneksel TIP en tehlikeli ilaçlarla insan ömrünü çıkmaz bir sokağa sokmaktadır. Bu kitap, geleneksel TIP’bın sebebini bile bilemediği, çözüm ise olamadığı en cidi sağlık sorunlarınıza, en kolay, en doğal, ve en akılcı çözümleri getirmektedir.

Yazar:

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Açıklama

 • Yazar:
 • Yayımcı: OKYANUS YAYINLARI
 • Yayın tarihi:
 • kapak:
 • Dil:
 • ISBN-10:
 • ISBN-13:
 • boyutlar: Normal Boy
 • Ağırlık:
 • Ciltli:
 • Dizi:
 • sınıf:
 • Yaş:
 • Yazar:
 • Fiyat: 32,50 TL

Kitap eleştirileri

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz

hikaru00

Up until around page 233 reading about Stuart Hadley, seeing him, was like looking in a mirror. His life was mine. We had different jobs but the same thoughts, questions, and concerns. Luckily after page 233 the mirror shattered. I sometimes think I'm still Stuart stuck in between pages 1 - 233. I've often questioned what we really do. I used to watch suited men carrying briefcases filled with papers and wondered about the necessity of such endeavors. I was one of them. I was a landscape archtitect working for greedy property developers that looked at potential purchasers as just food, suckers, revenue. They cut every corner possible to construct their properties and made empty promises. The sad thing is people ate it up, they were gullible. I could no longer be a part of that. So, yeah, Stuart... I'm with you... until you crossed the line with Marsha. Like you Stuart, I've been chased by pipe and crowbar wielding men simply because I had enough. I realize now that i searched for physical conflict as a release, a way to feel life... even pain is an affirmation of life. I never got caught thankfully. But Stuart, I did move on. There is more to life, I'm sure... I think. Maybe, just maybe, I've found it. If you want a plot summary read it above. PKD's pre-sci-fi books still intrigue me. I love the characters he molds them in such intricate and sometimes disturbing detail. These are real people. I know. I'm one of them.

2020-08-24 18:18

smartwatchface

Stephen Jay Gould’un kitaplarının çoğu, "Doğal Tarih" dergisinde çıkan yıllarca yazdığı makalelerinin (2002'deki zamansız ve talihsiz ölümüne kadar) koleksiyonlarıdır. “Flamingo’nun Gülümsemesi: Doğal Tarihte Yansımalar” dördüncü koleksiyon. Gould, kariyerinin çoğunu Harvard'da öğretmenlikle geçiren tanınmış bir paleontolog, evrimsel biyolog ve zeki bilim tarihçisiydi. Makaleleri bilim ve tarihin bir karışımıdır. Dr. Gould'dan liderliğimi alacağım. Bu kitabın meraklı başlığı ilk çıkan makaleden geliyor. Bir flamingo'nun gülümsemesi Da Vinci’nin Mona Lisa'nınki kadar esrarengizdir. Neden? Bu makalede Gould, formun işlevini izleyen temasını araştırıyor ve pembe flamingoların neden baş aşağı gülümsüyor sorusu? Gould şöyle yazıyor: “Çoğu kuşta (ve bizim dahil memelilerde), üst çene kafatasına kaynaşır; çiğneme, ısırma ve bağırma mobil alt çeneyi bu sabit desteğe doğru hareket ettirin. Ters beslemeli flamingo'nun üst çenesini boyut ve şekil bakımından çalışan bir alt çeneye dönüştürdüyse, tüm anatomik geleneklerin aksine, bu üst gaganın sert bir alt çeneye karşı yukarı ve aşağı hareket ettiğini tahmin etmeliyiz. Kısacası flamingo, üst çenesini kaldırarak ve indirerek beslenmelidir. ”Bu arada yapar. Flamingolar başları baş aşağı, suya batırılmış olarak beslenen filtre besleyicileridir. Bu nedenle, pratik bir amaç için, doğada, besleme sırasında aslında altta olan çene hareketlidir. Çok meraklı. En meraklısı, gerçekten.

2020-01-16 07:19

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz okumak itibaren EasyFiles

3.1 mb. indir kitap

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir itibaren OpenShare

4.4 mb. indir ücretsiz

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir itibaren WeUpload

3.1 mb. okumak kitap

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir itibaren LiquidFile

5.8 mb. indir

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz eBook indir DJVU, KF8, DOC, PDF

Kitap başlığı

Boyut

bağlantı

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz okumak içinde djvu

5.5 mb. indir DjVu

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir içinde pdf

5.1 mb. indir pdf

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir içinde odf

5.3 mb. indir ODF

Yaşamın Gizemi Su ve Tuz indir içinde epub

5.3 mb. indir ePub

Popüler kitaplar